Dat had ook gekund, maar ik heb die piepschuimtaart van 50 cm nu al besteld, daarbij wordt er ook piepschuim gebruikt door de fabrikant zelf, dus ik ga er vanuit dat dat de beste isolatiewaarde heeft... tenzij ze het gebruikt hebben omdat piepschuim veel lichter is dan schuimrubberquote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:12 schreef Elleska het volgende:
ipv piepschuim een stukje schuimvulling/schuimrubber? dat brokkelt niet af wanneer je ertegenaan komt.
Het piepschuim wat de fabrikant gebruikt is waarschijnlijk harder op elkaar geperst dan die taart die jij besteld hebt. en daar zit wel een verschil in qua isolatiewaarde.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat had ook gekund, maar ik heb die piepschuimtaart van 50 cm nu al besteld, daarbij wordt er ook piepschuim gebruikt door de fabrikant zelf, dus ik ga er vanuit dat dat de beste isolatiewaarde heeft... tenzij ze het gebruikt hebben omdat piepschuim veel lichter is dan schuimrubber
Het liefst zo min mogelijk, hij ligt op een boilervat op 1.90 hoog in een ruimte waar ik verder alleen maar de was doe (als ik nier verliefd naar m'n nieuwe CV-ketel sta te kijkenquote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:20 schreef Puala het volgende:
[..]
Het piepschuim wat de fabrikant gebruikt is waarschijnlijk harder op elkaar geperst dan die taart die jij besteld hebt. en daar zit wel een verschil in qua isolatiewaarde.
Maar ik zou zo 123 niet weten hoe je afbrokkelen tegen gaat. Je zou kunnen kijken hoe massief het überhaupt al is en dan kijken of behandelen nodig is. Hoe vaak kom je er aan?
Niets mis met verliefd staren naar nieuwe dingenquote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het liefst zo min mogelijk, hij ligt op een boilervat op 1.90 hoog in een ruimte waar ik verder alleen maar de was doe (als ik nier verliefd naar m'n nieuwe CV-ketel sta te kijken![]()
), maar ik dacht, als ik er nou een lading spuitverf overheen gooi, dan doet dat de boel misschien beter aan elkaar plakken?
Nee, ik wil het er niet inleggen, maar gewoon er los bovenop.... als ik het er in ga leggen weet ik niet of ik daar bij de ontluchting, het mangat of de tilhaak zit, maar mocht het wel de ontluchting zijn, dan zal er wel een reden zijn dat dat extra stukje isolatie er niet zit.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 11:23 schreef Puala het volgende:
[..]
Niets mis met verliefd staren naar nieuwe dingen![]()
Maar ik zou gewoon het er eens in leggen. Vergeet niet even een systeem te bedenken dat je hem er makkelijk vanaf krijgt
Ik hoop dat je van ambachtelijke fouten houdtquote:Op dinsdag 4 augustus 2015 23:11 schreef Razztwizzle het volgende:
Mnoh Spees, ik wil ook wel zulke relaxpants
Als ik jou nou een goedzittende joggingbroek stuur, maak jij dan ff zo'n keigaaf broekje voor mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |