Stom wijf, dan zouden opa en oma nijn een paar dagen in de maand gescheiden zijn omdat oma last van de rode zee heeft.quote:Op dinsdag 28 april 2015 01:28 schreef opabakema het volgende:
[..]
dus een paar dagen in de maand is het uit
Omdat ze wil slapenquote:Op dinsdag 28 april 2015 02:24 schreef AnneLo het volgende:
Waarom ligt Nicole eigenlijk in haar eigen bed?
Nee, sorry, kom hier steeds vrij laat en dan zijn de streams meestal al dood ....quote:Op dinsdag 28 april 2015 03:36 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Oh heb je me gisteren niet zien trollen
Genoegquote:Op dinsdag 28 april 2015 03:40 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Nee, sorry, kom hier steeds vrij laat en dan zijn de streams meestal al dood ....
Maar vertel, wat heb je gedaan
Jij moest gisteren lachen om Gaby, waarom was dat ?quote:Op dinsdag 28 april 2015 03:42 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Dit filmpje al gezien, wat heb ik gelachen .....![]()
[ afbeelding ]
* Video(link) verwijderd op last van Talpa
Hoi Punkie, om haar versierpoging bij Mark ....... filmpje staat ook (nog) online.quote:Op dinsdag 28 april 2015 03:43 schreef Punkman het volgende:
Jij moest gisteren lachen om Gaby, waarom was dat ?
Was ook haar keuze niet.quote:Op dinsdag 28 april 2015 03:49 schreef klabbakus het volgende:
Ik vind wel dat Gina zich er wel heel makkelijk vanaf heeft gemaakt, met de keuze, ik snap dat het voor de groep is, maar dit was te makkelijk en helemaal zonder slecht gevoel er aan over te houden
Ik had zo gehoopt dat bjorn eruit zou vliegenquote:Op dinsdag 28 april 2015 03:49 schreef klabbakus het volgende:
Ik vind wel dat Gina zich er wel heel makkelijk vanaf heeft gemaakt, met de keuze, ik snap dat het voor de groep is, maar dit was te makkelijk en helemaal zonder slecht gevoel er aan over te houden
Neeh die zorgt nog wat voor actie, net als 10, Bjorn had op moeten nokken.quote:Op dinsdag 28 april 2015 03:56 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik had gehoopt dat Colinda had moeten vertrekken.
meh, dat geloof ik nietquote:
Poging?quote:Op dinsdag 28 april 2015 03:44 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Hoi Punkie, om haar versierpoging bij Mark ....... filmpje staat ook (nog) online.
Feboooooooooooooooooooooooooooooooooquote:Op dinsdag 28 april 2015 04:00 schreef klabbakus het volgende:
[..]
meh, dat geloof ik niet
wie z'n keuze dan?
was gewoon puur voor de groep
als het voor de programmamakers was dan was het Bjorn wel geweest
lol sorryquote:Op dinsdag 28 april 2015 04:02 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Febooooooooooooooooooooooooooooooooo
Volgens mij heeft Rico dat gedaan.quote:Op dinsdag 28 april 2015 04:09 schreef klabbakus het volgende:
En complimenten voor de foto's in de OP regelt, eindelijk aangepast en niet meer dat rare geel
Wie regelt dat eigenlijk die fotoshop?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |