SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bonus (arendsnest): Etappe 12SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdrit: Etappe 14SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Berg: Etappe 20SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door baggerbaas op 27-04-2015 15:19:58 ]![]()
Uhhh... Verkeerde topic?quote:Op maandag 27 april 2015 14:47 schreef BaardaapAd het volgende:
Ik heb nagedacht over paralympics en zo. Feit is dat een rolstoeler de marathon SNELLER aflegt dan een niet gehandicapte. En bij de paralympics strijden ze in categorieën; dus eenbenigen tegen elkaar en blinden tegen elkaar - bij het zwemmen bijvoorbeeld, niet allemaal door elkaar tegen elkaar.
Nou denk ik dus; WAAROM doen we het wielrennen ook niet in TWEE CATEGORIEËN; de ene 'klassiek', dus met dopingverbod enzovoorts, de andere REGELLOOS, alles mag, doping en zo.
Laten we wel wezen; bij het honkbal mag alleen een HOUTEN KNUPPEL gebruikt worden omdat er met een metalen knuppel veel te veel homeruns zouden komen. Ook in de formule één is een deel van de regels bedoeld om NIET het maximaal mogelijke te bereiken.
Dus waarom dan niet in twee klassen?![]()
Ik zou voor Fiuggi - Campitello Matese gaan als bergrit. Eerste aankomst bergop dus minste kans op vroege vlucht die wint.
Tenzij het de bedoeling is dat die kans aanwezig is..[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Dat zou inderdaad ook kunnen. Enige punt is dat je dan 3 etappes hebt in de 2e week.quote:Op maandag 27 april 2015 15:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik zou voor Fiuggi - Campitello Matese gaan als bergrit. Eerste aankomst bergop dus minste kans op vroege vlucht die wint.
Tenzij het de bedoeling is dat die kans aanwezig is..![]()
als het een beetje verdeeld is over de drie weken is dat altijd wel fijnDeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
Zijn er met het oog op de Tour al ideeën voor de bonusetappes?
Mogelijke opties
- Proloog
- Mur de Huy
- Mur de Bretagne
- Rit naar La Touissure
- Alpe d'Huez
- Van Pau naar Caterets
- Kasseienrit naar Cambrai![]()
Gaan we de ploegentijdrit ook doen?
En ik wil wel en een mur en de kasseien maar dat wordt te veelWinnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016![]()
Hier ga ik zondag na het tellen van Zwitserland naar kijken. Tevens zal dan ook de invullijst worden geplaatst voor de Nationale Kampioenschappen.quote:Op donderdag 18 juni 2015 19:19 schreef Ajacied422 het volgende:
Zijn er met het oog op de Tour al ideeën voor de bonusetappes?
Mogelijke opties
- Proloog
- Mur de Huy
- Mur de Bretagne
- Rit naar La Touissure
- Alpe d'Huez
- Van Pau naar Caterets
- Kasseienrit naar Cambrai![]()
D'r is ook niet echt een tijdrit buiten de proloog. Ja, de ploegentijdrit.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Goed om te horenquote:Op donderdag 18 juni 2015 20:05 schreef baggerbaas het volgende:
[..]
Hier ga ik zondag na het tellen van Zwitserland naar kijken. Tevens zal dan ook de invullijst worden geplaatst voor de Nationale Kampioenschappen.![]()
.
![]()
Mijn voorkeur:
tijdrit:
etappe 1
sprint:
etappe 5 (Amiens) of 21 (Parijs)
berg:
etappe 20 (Alpe d'Huez)
Als opties voor een mogelijke extra rit:
etappe 4 (kasseien)
etappe 9 (ttt)
etappe 18 (ontsnappingrit)
Niet: Huy (hebben we al een keer voorspeld), Neeltje Jans (grote kans op waaiers ≠ sprint)![]()
Mijn voorkeur :
Tijdrit etappe 1 Proloog in Utreg
Bonus etappe 4 (kasseien)
Berg etappe 12 of 20 Plateau de Beille/Alpe d'Huez
Sprint etappe 21 Parijs
Misschien leuk om naast de normale klassementen ook nog een extra klassement te doen .
Gaat om de "Prix de combativité" meest aanvallende/strijdlustige renner van de tour .
Ik hoor het wel
[ Bericht 23% gewijzigd door SanAnt op 19-06-2015 03:27:48 ]![]()
Ik zou rit 12 dan doen ipv 20. Anders zoveel tijd tussen de tweede en derde te voorspellen ritCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Bij de sprint zou ik altijd gaan voor de eerste kans (zonder waaiers), dus etappe vijf.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Lijkt mij ook dat rit 12 beter is ,dan heb je elke week een prono . vandaar ook mijn voorkeur naar rit 21,en niet 5 .
[ Bericht 0% gewijzigd door SanAnt op 21-06-2015 22:56:16 ]![]()
Ik zou ook voor rit 21 gaan. Het is immers niet gezegd dat rit 5 daadwerkelijk de eerste sprint is.De Sahara is zonder meer erg droog.![]()
Mee eens. Dan is het waarschijnlijk ook moeilijker te voorspellen, dus leuker.quote:Op zondag 21 juni 2015 21:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij de sprint zou ik altijd gaan voor de eerste kans (zonder waaiers), dus etappe vijf.![]()
Ik zou gezien het etappeschema gaan voor de sprint in Parijs.
Ik vind een mooie verdeling belangrijker dan moeilijkheidsgraad.
En in een sprint kan van alles gebeuren dus zo voorspelbaar is het nou ook weer niet.
Daarnaast eens met tijdrit1, kasseien en voor de bergrit 12.![]()
Ik zou voor de sprintetappe een andere pakken, omdat in Parijs de keuze uit de sprinter al een stuk minder is dan aan het begin van de Tour door valpartijen, opgaven en dergelijk.The more debt, the better![]()
Keuze is uiteindelijk gevallen op ritten 1, 4, 12 en 21. Na de nationale kampioenschappen zal ik het lijstje met deadlines plaatsen in het reguliere topic.![]()
Nog bijzondere klassementen? Beste Nederlander is dit jaar nog wel aardigWinnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016![]()
Daar ga ik nu mee aan de slagquote:Op maandag 17 augustus 2015 12:16 schreef Ajacied422 het volgende:
Vuelta komt er alweer aan.
Zijn er ritkeuzes in overweging?![]()
![]()
Daar was ik snel klaar mee. Shoot!
Sprint, etappe 5:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Berg, etappe 11:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdrit, etappe 17:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
3 etappes maar? Tijdens de Tour hebben we er ook 4 gedaan toch? Misschien leuk om de ploegentijdrit erbij te doen? Is weer eens wat andersDeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
Een extra etappe is inderdaad wel mogelijk, maar de ploegentijdrit is dan misschien weer iets teveel van het goede gezien het overvolle schema voor aankomend weekend. Dan liever een etappe verderop in de ronde.quote:Op maandag 17 augustus 2015 18:00 schreef rubbereend het volgende:
3 etappes maar? Tijdens de Tour hebben we er ook 4 gedaan toch? Misschien leuk om de ploegentijdrit erbij te doen? Is weer eens wat anders![]()
Etappe 19 misschien, aankomsten in Avila hebben vaak wel wat.
Maar de etappes zijn eigenlijk wel mooi verdeelt zoDeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
Ik leg het nog even voor aan SanAnt. Eigenlijk is het altijd zo geweest dat er 3 etappes per grote ronde waren, met als uitzondering de Tour. Dit jaar zijn we daar in de Giro van afgeweken ivm die aankomst op het muurtje.quote:Op woensdag 19 augustus 2015 17:23 schreef rubbereend het volgende:
Etappe 19 misschien, aankomsten in Avila hebben vaak wel wat.
Maar de etappes zijn eigenlijk wel mooi verdeelt zo
Morgen in ieder geval definitief uitsluitsel over de etappes.![]()
Misschien een leuke koers in Azië of Afrika erbij nemen, lijkt me wel grappig en weer eens wat anders dan de standaard namenCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Iedereen een of meerdere jokers. Deze kan je inzetten bij een gemiste race, en dan krijg je het aantal punten dat gemiddeld gehaald is (of het 30ste percentiel oid). Ik vind dit soort spelletjes altijd erg leuk om aan mee te doen, maar dan mis ik een paar races en dan laat je het maar zitten.![]()
Etappe in de Eneco Tour?ik vind de discipline om steeds in te vullen wel één van de charmes van het spel. Iedereen mist er weleens eentjequote:Op vrijdag 12 februari 2016 08:51 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Iedereen een of meerdere jokers. Deze kan je inzetten bij een gemiste race, en dan krijg je het aantal punten dat gemiddeld gehaald is (of het 30ste percentiel oid). Ik vind dit soort spelletjes altijd erg leuk om aan mee te doen, maar dan mis ik een paar races en dan laat je het maar zitten.DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
Ik ben er eigenlijk wel voor om voor elke voorspelling een top 10 in te vullen![]()
Alleen is de vraag wat dan de beste puntentelling is en vooral of het haalbaar is met punten tellen.![]()
Hier sluit ik mij bij aanquote:Op zondag 21 februari 2016 18:48 schreef wimderon het volgende:
Ik ben er eigenlijk wel voor om voor elke voorspelling een top 10 in te vullen![]()
Alleen is de vraag wat dan de beste puntentelling is en vooral of het haalbaar is met punten tellen.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok![]()
Ik ben niet voor een top 10, veel meer werk voor de organisatie en de charme van top 5 is dat je keuzes moet maken tussen de favorieten.Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016![]()
Nee niet echt. Het WK was al een helse klus. Leuk voor één keer per seizoen, maar ook echt niet meer dan dat.quote:Op zondag 21 februari 2016 18:48 schreef wimderon het volgende:
Ik ben er eigenlijk wel voor om voor elke voorspelling een top 10 in te vullen![]()
Alleen is de vraag wat dan de beste puntentelling is en vooral of het haalbaar is met punten tellen.![]()
quote:Op zondag 21 februari 2016 20:56 schreef baggerbaas het volgende:
[..]
Nee niet echt. Het WK was al een helse klus. Leuk voor één keer per seizoen, maar ook echt niet meer dan dat.![]()
Wat voor mij wel een goed idee is (zelf vorig jaar ook voorgesteld) is een paar exotische rondes bv: Colombia ...
Jokers en dat soort zaken geen voorstander van ...
Dit jaar zouden we bv ook de vrouwen in Rio mee kunnen pakken ..
Ook kunnen we bv af en toe een koninginnenrit in kleinere etappekoers en zoals bv Eneco of Zwitserland mee kunnen pakken
[ Bericht 6% gewijzigd door SanAnt op 22-02-2016 18:18:15 ]![]()
Giro;
Sowieso een Nederlandse etappe, een bergrit en tijdrit;
Sprint; etappe 2
Tijdrit; etappe 9
Klim; etappe 20
Zoiets? Mooi verspreidCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Sowieso naast AG + truien een sprintrit, ITT en bergrit. Mochten er leukere etappes bijzitten kan er altijd een vierde bijkomenquote:Op donderdag 21 april 2016 09:53 schreef Slobeend het volgende:
Hoeveel etappes per grote ronde is normaal?.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM![]()
Eigenlijk 3, maar bij de Tour doen we altijd de champs-elysees als toetje erbijquote:Op donderdag 21 april 2016 09:53 schreef Slobeend het volgende:
Hoeveel etappes per grote ronde is normaal?Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
1, proloog (tijdrit)
7, sprint
15, klimtijdrit
20, bergrit
Wat vinden we hier van? Klimtijdit erbij gepakt en dan in combinatie met de proloog in Nederland. Op deze manier ook 3 deadline dagen aangezien de proloog en de klassementen op hetzelfde moment moeten worden ingeleverd.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: