Jouw 8 is ws voor mij een 6quote:
Juist geen make-up, zorgt eerder voor dat je lelijker dan knapper van wordt.quote:Op woensdag 29 april 2015 08:50 schreef Spatieloos het volgende:
Make up, en als dat niet helpt moet je wel dik zijn, dus afvallen.
gewoon een stukadoor inhurenquote:Op woensdag 29 april 2015 09:01 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Juist geen make-up, zorgt eerder voor dat je lelijker dan knapper van wordt.
Daar zijn de meeste mannen niet mee eens, tenminste, als ze het niet door hebben.quote:Op woensdag 29 april 2015 09:01 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Juist geen make-up, zorgt eerder voor dat je lelijker dan knapper van wordt.
Hey Ryan!quote:Op woensdag 29 april 2015 12:14 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Daar zijn de meeste mannen niet mee eens, tenminste, als ze het niet door hebben.
Ik heb het niet over overduidelijke make-up, ik heb het over hele goede make-up.
haha piercings zijn toch een beetje not donequote:Op woensdag 29 april 2015 20:28 schreef Noriega het volgende:
Neem een paar piercings dan zie je er meteen cooler uit
zo kom je wel een beetje over met dergelijke topics.quote:
Weet je ho fucking geil het is als een meid met een tongpiercing over je eikel glijdt?quote:Op maandag 4 mei 2015 00:54 schreef Oliviaaaa het volgende:
[..]
haha piercings zijn toch een beetje not done
quote:
Het valt me op dat de meeste van jouw eisen betrekking hebben op hoe het meisje niet moet zijn. Vind je dat zelf niet een beetje raar?quote:Op maandag 27 april 2015 11:13 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Nee dat niet, ze moet wel een leuk uiterlijk hebben (dus geen overdosis make-up en sieraden), leuk karakter, redelijk intelligent (hbo of wo), 18 of 19 zijn, geen Telegraaf lezen, geen RTL Boulevard of Voice of Holland kijken en niks weten van voetbal.
Afknappers zijn eenmaal makkelijker te formuleren dan pluspunten.quote:Op maandag 4 mei 2015 12:41 schreef TorroFernandes het volgende:
[..]
Het valt me op dat de meeste van jouw eisen betrekking hebben op hoe het meisje niet moet zijn. Vind je dat zelf niet een beetje raar?
dit. Maar het geeft wel een idee.quote:Op dinsdag 28 april 2015 04:14 schreef Wotte het volgende:
Alsof foto's representatief zijn voor de werkelijkheid
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De tijd is een rivier waarin álles verzuipt.
Dat ligt denk ik meer aan je eigen negatieve instelling. Een mens wordt niet gedefinieerd door wat deze laat, maar door wat deze doet en waar deze om geeft.quote:Op maandag 4 mei 2015 12:56 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Afknappers zijn eenmaal makkelijker te formuleren dan pluspunten.
En trouwens ik wil nog steeds foto's van TS
quote:Op maandag 4 mei 2015 13:08 schreef BaardaapAd het volgende:
.... er zijn eigenlijk bijna geen lelijke meisjes / vrouwen in Nederland .... afgezien van die herhaaldelijk verherbouwde harsessen van Patty Brard en zo, maar dat is meer dat de lelijke binnenkant steeds meer erdoorheen lijkt te komen
Eigenlijk is het meer zo dat vrouwen (ongeacht hun leeftijd en hoe smakelijk ze in de ogen van anderen zijn) vrijwel zonder uitzondering vreselijk onzeker zijn over hun uiterlijk en zichzelf daarom laag inschatten.
En dat is maar goed ook, want anders kwam er amper een man 'aan de vrouw'want lelijke mannen zijn er genoeg. Méér dan genoeg ....
Toch zat meiden die totaal niet aantrekkelijk zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |