SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2015 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen challengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DiversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 50% gewijzigd door YUR op 22-04-2015 21:33:57 ]F means you're fucked![]()
Wel goed Kut YUR...
Hoop dat je er toch nog lopend bij kan zijn. Bij mij is het best snel gegaan, na een maandje zat ik wel weer op redelijk niveau. Duim voor je!![]()
Ik heb voor de zekerheid even bij MST geinformeerd of het hele pakket eventueel overdraagbaar is. Ik wil alle opties open houdenquote:Op dinsdag 21 april 2015 12:45 schreef Jero_nimo het volgende:
Wel goed Kut YUR...
Hoop dat je er toch nog lopend bij kan zijn. Bij mij is het best snel gegaan, na een maandje zat ik wel weer op redelijk niveau. Duim voor je!
F means you're fucked![]()
Mooi verslag van je, stormbaas!quote:Op dinsdag 21 april 2015 12:45 schreef Jero_nimo het volgende:
Wel goed Kut YUR...
Hoop dat je er toch nog lopend bij kan zijn. Bij mij is het best snel gegaan, na een maandje zat ik wel weer op redelijk niveau. Duim voor je!
En inderdaad YUR, rustig uitvinden waar de grens ligt en van daar uit weer langzaam opbouwen met de rekoefeningen ernaast
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Beter dan in Rotterdam. Rondje, niet heen en weer (behalve de 2 extra km van de slotloper); leuk groen dijkje, veel wildlife gezien. Nou ja, er waren schapen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 12:59 schreef Zwabberhark het volgende:
Mensen van de Zwolle Ekiden, hoe was het parkoers nou?
Aanrader. De Koningsloop rond Koningsdag is op hetzelfde parcours, dus ga zelf eens kijken.![]()
En er zijn paarse bloemendingen langs de route die ik in ieder geval niet gezien heb.❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Zowel flora als fauna dus. Wat wil een mens nog meer? (Ik bedoel jou, Zwabber.)quote:Op dinsdag 21 april 2015 13:10 schreef DeLuna het volgende:
En er zijn paarse bloemendingen langs de route die ik in ieder geval niet gezien heb.![]()
quote:Op dinsdag 21 april 2015 11:57 schreef Ynske het volgende:
[..]
Mooi land heOeh niceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
infinite nicerquote:Op dinsdag 21 april 2015 12:59 schreef Zwabberhark het volgende:
Mensen van de Zwolle Ekiden, hoe was het parkoers nou?
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Snap ook niet waarom de Rotterdam Ekiden niet een mooier rondje uitzetten in het Kralingse Bos. Blijkbaar moeilijker te organiseren.![]()
Heen en weer gaan is wel verschrikkelijk. Bij de (halve) marathon in Enschede ook stuk van 3,5 km heen en weer, wat het parcours voor mij toch stuk minder leuk maakt.
Zat me vandaag trouwens te bedenken dat ik afgelopen zondag net iets anders gegeten heb dan ik meestal doe voor het hardlopen en dat het dus heel goed zou kunnen dat het onderweg een hongerklop was waar ik last van had.![]()
Organisatorisch makkelijker ja, een stukje fietspad van 2,5 km afzetten, ipv 5 en 10 km een eigen parcours geven, of langs de plas te laten lopen, waar natuurlijk ook half 010 wil recreëren op een warme juli-dag
Wat overigens wel beter is in Rotterdam: drankpost onderweg. Dat hadden ze in Zwolle niet, en 10 km in het zonnetje maakt best wel dorstig....Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Bij pac houden ze van heen en weer lopen. Denk ik. Kralingseboscross is ook heen en weer.quote:Op dinsdag 21 april 2015 13:30 schreef Zwabberhark het volgende:
Snap ook niet waarom de Rotterdam Ekiden niet een mooier rondje uitzetten in het Kralingse Bos. Blijkbaar moeilijker te organiseren.Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Loopgroep gemaild dat het me beter lijkt wat anders te zoeken. Ik kijk nog even hoe ze reageren en zeg dan echt op.Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Gok ook dat het met organisatie en eventueel vergunningen te maken heeft...quote:Op dinsdag 21 april 2015 13:30 schreef Zwabberhark het volgende:
Snap ook niet waarom de Rotterdam Ekiden niet een mooier rondje uitzetten in het Kralingse Bos. Blijkbaar moeilijker te organiseren.
Maar de saaie route wordt wel gecompenseerd door de gezelligheid er omheen.<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Maar die gezelligheid maak je zelf,dat heeft niets met Rotterdam te makenquote:Op dinsdag 21 april 2015 13:56 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Gok ook dat het met organisatie en eventueel vergunningen te maken heeft...
Maar de saaie route wordt wel gecompenseerd door de gezelligheid er omheen.
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Het rondje van Zwolle was trouwens grotendeels niet afgezet hoor.. Af en toe moest je om een auto of fietser heen. Maar het was een vrij rustige omgeving en je loopt al gauw ver uit elkaar door het estafettegebeuren natuurlijk.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Het parcours is er 2x zo lang (voor de 5 en de 10) en er doen de helft minder teams mee ivm Rotterdam, dus het niet bepaald dringen op het parcours.
Ik heb ook nog hardlopers gezien die met hun zondagse training bezig waren op het parcours, ging primaMet een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Maar ten opzichte van andere evenementen is de Ekiden voor mij persoonlijk wel meer gericht op gezelligheid dan op het parcours.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:08 schreef Guard het volgende:
[..]
Maar die gezelligheid maak je zelf,dat heeft niets met Rotterdam te maken<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
ik had het ook over Ekidens (Ekidennen?). In Eindhoven is het vast ook gezellig, en in Brussel.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:48 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Maar ten opzichte van andere evenementen is de Ekiden voor mij persoonlijk wel meer gericht op gezelligheid dan op het parcours.
Brussel schijnt ook leuk te zijn, streamnl heeft daar vorig jaar deelgenomen. Een uitdagend parcours, met hoogteverschillen.
Doen wel heeeeel veeel teams mee, en ik vermoed dat je niet mag BBQ op het veld van het Koning Boudewijn Stadion
Maar wel lopen langs het Atomium, en finishen in een echt stadion heeft ook wel wat
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ik ga misschien deze lopen![]()
Lichtelijk onder dwang en het vooruitzicht van een gezellig avondje Breda erna.![]()
is mij ook al een paar keer gevraagd, maar is in de (voor mij) wedstrijdluwe maand juliquote:Op dinsdag 21 april 2015 15:02 schreef Quoi het volgende:
Ik ga misschien deze lopen![]()
Lichtelijk onder dwang en het vooruitzicht van een gezellig avondje Breda erna.
En in Breda is het niet gezellig (hoor ik als Tilburger te zeggen)
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ik woonde in Tilburg en werk nu veel in Breda. Die laatste stad is stukken gezelliger.quote:Op dinsdag 21 april 2015 15:07 schreef Guard het volgende:
[..]
is mij ook al een paar keer gevraagd, maar is in de (voor mij) wedstrijdluwe maand juli
En in Breda is het niet gezellig (hoor ik als Tilburger te zeggen)
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
quote:Op dinsdag 21 april 2015 15:07 schreef Guard het volgende:
[..]
is mij ook al een paar keer gevraagd, maar is in de (voor mij) wedstrijdluwe maand juli
En in Breda is het niet gezellig (hoor ik als Tilburger te zeggen)
![]()
OK, ik woon alweer 9 jaar in Den Haag, daarvoor zelfs 6 jaar in Tilburg gewoond, maar toch:![]()
![]()
hahaha, ik zeg toch ook dat ik dat hoor te zeggen
Breda zal vast gezellig zijn, ben er niet vaak geweest. Wel eens met het jazzfestival of voor een hapje, maar nog nooit gaan stappen.
Ik ga zondag en maandag wel weer genieten op de Korte Heuvel
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ha, hier ook een obstakel uit de weg. Met wat meer vertraging dan gepland nu toch echt, eindelijk, afgestudeerd![]()
![]()
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 21 april 2015 15:23 schreef hatsaflats het volgende:
Ha, hier ook een obstakel uit de weg. Met wat meer vertraging dan gepland nu toch echt, eindelijk, afgestudeerdMet een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Gefeliciteerd!!!quote:Op dinsdag 21 april 2015 15:23 schreef hatsaflats het volgende:
Ha, hier ook een obstakel uit de weg. Met wat meer vertraging dan gepland nu toch echt, eindelijk, afgestudeerd
<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Hurray for Hats! Victorie-rondje?Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Hats![]()
Sja, ik kan Oosterhout niet verplaatsen naar Tilburg, dus er is geen discussie nodig. En ik heb het ook al snel ergens gezellig hoor![]()
![]()
Ik probeerde geen discussie op te starten, was een poging tot humor (duidelijk mislukt dus)
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Ik moet nog een kwartier werken, en dan een uurtje in de auto nadenken of ik ga trainen of bier ga drinkenIk kan donderdag ook niet trainen, dus ik denk dat het het eerste wordt.
![]()
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 21 april 2015 15:23 schreef hatsaflats het volgende:
Ha, hier ook een obstakel uit de weg. Met wat meer vertraging dan gepland nu toch echt, eindelijk, afgestudeerdNog meer inspiratie voor mij om het ook te halen.
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 21 april 2015 15:23 schreef hatsaflats het volgende:
Ha, hier ook een obstakel uit de weg. Met wat meer vertraging dan gepland nu toch echt, eindelijk, afgestudeerd
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Humorquote:Op dinsdag 21 april 2015 15:45 schreef Guard het volgende:
Ik probeerde geen discussie op te starten, was een poging tot humor (duidelijk mislukt dus)
![]()
Poging mislukt. Volgende keer gewoon weer proberen. Alles gaat hier onder een vergrootglas![]()
![]()
Asjemenou?quote:Op dinsdag 21 april 2015 15:02 schreef Quoi het volgende:
Ik ga misschien deze lopen![]()
Lichtelijk onder dwang en het vooruitzicht van een gezellig avondje Breda erna.
Leuk!F means you're fucked![]()
Tilburgers staan dan ook niet bekend om hun geweldige gevoel voor humorquote:Op dinsdag 21 april 2015 15:45 schreef Guard het volgende:
Ik probeerde geen discussie op te starten, was een poging tot humor (duidelijk mislukt dus)
![]()
![]()
![]()
Ik heb vanmiddag voor het eerst op een loopband gelopen en ben niet eens (wat de verwachting was) verongelukt. Ik liep op 7 km/uur, maar het voelde veel sneller. Vreemd. Enfin, zinloze informatie, ik weet het.![]()
Gefeliciteerd Hatsquote:Op dinsdag 21 april 2015 15:23 schreef hatsaflats het volgende:
Ha, hier ook een obstakel uit de weg. Met wat meer vertraging dan gepland nu toch echt, eindelijk, afgestudeerd![]()
![]()
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 21 april 2015 15:23 schreef hatsaflats het volgende:
Ha, hier ook een obstakel uit de weg. Met wat meer vertraging dan gepland nu toch echt, eindelijk, afgestudeerd
Jack does it in real time...![]()
Beer-mile danquote:Op dinsdag 21 april 2015 15:34 schreef mosselmossel het volgende:
Gefeliciteerd, hats!
[..]
Gek wijf ben je.Bier moet ze drinken!
En misschien nog andere rare dingen doen die je alleen nog als (net niet meer)-student kunt maken..
pasta soepgroenten eten? Op dinsdagavond naar de klote gaan?Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 21 april 2015 15:23 schreef hatsaflats het volgende:
Ha, hier ook een obstakel uit de weg. Met wat meer vertraging dan gepland nu toch echt, eindelijk, afgestudeerd![]()
![]()
Wanneer kopen jullie eigenlijk een tweede / nieuw paar schoenen?
Ik heb die van mijn nu een jaar, en natuurlijk niet zoveel km's gelopen als de meeste hier.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
In principe zijn mijn schoenen na 1000-1200 km aan vervanging toe. Maar ik koop de nieuwe meestal eerder, zodat ik kan afwisselen want dat is fijner voor mijn voeten en voor de schoenen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 16:56 schreef Ynske het volgende:
Wanneer kopen jullie eigenlijk een tweede / nieuw paar schoenen?
Ik heb die van mijn nu een jaar, en natuurlijk niet zoveel km's gelopen als de meeste hier.Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
dan heb ik nog wel evenquote:Op dinsdag 21 april 2015 16:57 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
In principe zijn mijn schoenen na 1000-1200 km aan vervanging toe. Maar ik koop de nieuwe meestal eerder, zodat ik kan afwisselen want dat is fijner voor mijn voeten en voor de schoenen.
heb er nu 330 op zitten ongeveer. ik merk we dat er aan de binnenzool een irritatieplekje begint te komen
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
http://www.hardloopschema.nl/?p=tools&cat=pacecalculatorquote:Op dinsdag 21 april 2015 17:00 schreef zouzomaarkunnen het volgende:
Suffe vraag: ik loop momenteel zo'n 7:20 min/km.
maar hoeveel km/per uur(?) is dat dan?
#reken-kluns
8.18Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
bedankt!quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:01 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
http://www.hardloopschema.nl/?p=tools&cat=pacecalculator
8.18![]()
![]()
Dat geeft dan weer hoop, toch? Hoelang heb je gelopen? En zonder last?quote:Op dinsdag 21 april 2015 16:11 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik heb vanmiddag voor het eerst op een loopband gelopen en ben niet eens (wat de verwachting was) verongelukt. Ik liep op 7 km/uur, maar het voelde veel sneller. Vreemd. Enfin, zinloze informatie, ik weet het.It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
heb je ook zo'n handige rekentool voor het andersom te berekenen? Als je bv 7,9 km/uur rent en je wilt weten hoeveel min/km dat is?quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:01 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
http://www.hardloopschema.nl/?p=tools&cat=pacecalculator
8.18![]()
Zijn er genoeg te vinden op Google, bijv. deze: http://www.runnersworld.com/tools/pace-converterquote:Op dinsdag 21 april 2015 17:06 schreef zouzomaarkunnen het volgende:
[..]
heb je ook zo'n handige rekentool voor het andersom te berekenen? Als je bv 7,9 km/uur rent en je wilt weten hoeveel min/km dat is?Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Geen idee hoelang. Dit was alleen voor de fysio om te zien hoe ik loop.quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:03 schreef Cynic het volgende:
[..]
Dat geeft dan weer hoop, toch? Hoelang heb je gelopen? En zonder last?
Daarvoor wel 3 km buiten gelopen en dat ging best aardig. Ik voel de poot nog wel, maar het was minder dan voorheen.![]()
Hah, jullie snappen onze grappen gewoon nietquote:Op dinsdag 21 april 2015 15:57 schreef Mr.B. het volgende:
[..]
Tilburgers staan dan ook niet bekend om hun geweldige gevoel voor humor![]()
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Dat klinkt als vooruitgangquote:Op dinsdag 21 april 2015 17:10 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Geen idee hoelang. Dit was alleen voor de fysio om te zien hoe ik loop.
Daarvoor wel 3 km buiten gelopen en dat ging best aardig. Ik voel de poot nog wel, maar het was minder dan voorheen.
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Het wordt toch maar bier en sushi hoor. Ik ben natuurlijk zondag nog door m'n enkel gegaan, dus die moet nog even wat extra rusten![]()
![]()
Na elke marathon.quote:Op dinsdag 21 april 2015 16:56 schreef Ynske het volgende:
Wanneer kopen jullie eigenlijk een tweede / nieuw paar schoenen?
[..]![]()
Tja dan moet je wel bier gaan drinken, wat een teleurstelling.quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:37 schreef hatsaflats het volgende:
Het wordt toch maar bier en sushi hoor. Ik ben natuurlijk zondag nog door m'n enkel gegaan, dus die moet nog even wat extra rusten
Proost!Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
dan moet ik t voor altijd blijven doen met dezequote:
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
gefeliciteerd Hatsaflats.
Het leuke van dat heen en weer parcours van Rotterdam vind ik dat je lopers die je kent van andere teams vaker tegenkomt en eventueel nog kan aanmoedigen.![]()
Na 1 of 1,5 jaar zijn ze ook op toch?quote:Op dinsdag 21 april 2015 17:53 schreef Ynske het volgende:
[..]
dan moet ik t voor altijd blijven doen met dezeSpelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
het is een richtlijn en geen wet. Ik weet niet of je je binnenzolen wel eens uit je schoenen haalt, goed drogen van je schoenen kan ook helpen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 16:58 schreef Ynske het volgende:
[..]
dan heb ik nog wel even
heb er nu 330 op zitten ongeveer. ik merk we dat er aan de binnenzool een irritatieplekje begint te komen
En als je echt irritatie krijgt, kan veel eerder vervangen verstandig zijn. Hierdoor blessures oplopen zou niet echt handig zijn.![]()
![]()
Ik stapte net bijna een uur te vroeg op de fiets naar de trainingOok ik verdien een aanmoedigingsprijs.
Zwabber: fijn, niet verongelukt op de loopband!![]()
Goed puntquote:Op dinsdag 21 april 2015 17:57 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
gefeliciteerd Hatsaflats.
Het leuke van dat heen en weer parcours van Rotterdam vind ik dat je lopers die je kent van andere teams vaker tegenkomt en eventueel nog kan aanmoedigen.
F means you're fucked![]()
Jammer dan.quote:
Succes bij de training straks (toch?) ik hoop dat eiger nog n kans heeft. Heeft mudsweattrails al gereageerd op je vraag?
@quoi: das waar ook!Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Hatsaflats gefeliciteerd!
Ik heb net proefondervindelijk vastgesteld dat 100metertjes sprinten vlak na het eten niet een al te best idee is.
Je kunt de zee niet oversteken door alleen naar het water te staren.![]()
Eerste echte intervaltraining gehad, het wordt maar eens tijd voor een horloge want op mijn telefoon kan ik niet vertrouwen
Desondanks toch netjes gelopen vind ik zelf. 4x1000m op 6:01. Langzaamste km liep ik in 5:52 dus dat mag best langzamer. Ik hoop dat ik daar nog wat meer gevoel voor ga krijgen. Maar het was in ieder geval fijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Vind je het gek, met 85 km/uur?quote:Op dinsdag 21 april 2015 19:42 schreef luckass het volgende:
Eerste keer een langer rondje (8.5km) onder de 6:00 gelopen. Wel alles gegeven op t laatste stuk.
![]()
![]()
Test geslaagd...40 minuten zonder pijn. De volgende keer een iets lager tempo proberen, of besluiten om dit vanaf heden als trainingstempo te behouden
F means you're fucked![]()
Misschien is de lopersknie eindelijk op z'n retour? Al hoewel het inderdaad kan zijn dat een sneller tempo minder of geen pijn betekent, omdat het grondcontact veel korter is.quote:Op dinsdag 21 april 2015 20:34 schreef YUR het volgende:
Test geslaagd...40 minuten zonder pijn. De volgende keer een iets lager tempo proberen, of besluiten om dit vanaf heden als trainingstempo te behouden![]()
Ik zal niet zo snel al een tweede marathon lopen. Hoewel ik conditioneel echt snel ben hersteld (4 dagen na marathon 6 verdiepingen trap gelopen en een halve liter bloed gedoneerd, ik sta er zelf versteld van) en een week later ook weer van de enkelblessure af ben en een intervaltraining volledig en voluit heb kunnen meedoen, weet ik dat dit juist een valkuil is. Diep van binnen zitten er nog wel kleine scheurtjes in de spieren, die ga ik echt eerst laten herstellen.
Zaterdag al een korte trail gepland en in mei ook 4 loopjes, maar zoals jullie weten, ik loop wedstrijden zelden voluit.![]()
Zometeen raad je hem nog aan om chi-running te gaan proberen.quote:Op dinsdag 21 april 2015 20:51 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Misschien is de lopersknie eindelijk op z'n retour? Al hoewel het inderdaad kan zijn dat een sneller tempo minder of geen pijn betekent, omdat het grondcontact veel korter is.![]()
Daar was ik onderweg wel een beetje mee bezigquote:Op dinsdag 21 april 2015 21:05 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Zometeen raad je hem nog aan om chi-running te gaan proberen.
F means you're fucked![]()
Baardje aan het kweken, haar in een knotje?quote:Op dinsdag 21 april 2015 21:07 schreef YUR het volgende:
[..]
Daar was ik onderweg wel een beetje mee bezig
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
En dan op mn blote voeten met een retro wielrenshirt aan?quote:Op dinsdag 21 april 2015 21:12 schreef Guard het volgende:
[..]
Baardje aan het kweken, haar in een knotje?F means you're fucked![]()
en op je fixie naar de wedstrijd fietsenquote:Op dinsdag 21 april 2015 21:13 schreef YUR het volgende:
[..]
En dan op mn blote voeten met een retro wielrenshirt aan?
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Oh, en een nieuwe smashrunbadge...hiephoiquote:Congratulations. You earned a new badge!
Miami-Toronto
You've just run 1,488 miles (2,395km). That's the distance from Miami to Toronto. If you had run all those miles with that destination in mind you would have traveled through 8 states, 2 countries, and 20 degrees of latitude. You would have passed miles of the most beautiful coast line on the planet, traversed the Blue Ridge mountains, and made your way across Niagara Falls.F means you're fucked![]()
Klopt....al was ik er begin april, en toen lagen er imposante brokken ijs in het waterquote:Op dinsdag 21 april 2015 21:18 schreef Zwabberhark het volgende:
De Niagara Falls... Zo anders dan je zou verwachten. Één grote kermis.
F means you're fucked![]()
De watervallen heb je snel gezien inderdaad. Vond het wel intressant om te zien hoe die touristtrap zo rond de middag compleet leegliep. Niemand meer, alle bussen vol japanners weer pleite, geen flikker meer te beleven, behalve in de lokale microbrewery. Nou dan maar een avondje bieren in Niagra Falls, Canadaquote:Op dinsdag 21 april 2015 21:18 schreef Zwabberhark het volgende:
De Niagara Falls... Zo anders dan je zou verwachten. Één grote kermis.
Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Plan B voor de MVB treedt in werking![]()
Ik heb net 45 minuten heel erg rustig gehobbeld (6:26/km) om de kuit te testen en veel meer belasting kan ie nu niet hebben. Positief is dat de hartslag laag bleef, tussen 122 en 133. Qua conditie gaat het waarschijnlijk wel lukken, maar een tijd moet ik maar uit mijn hoofd zetten. Donderdag sla ik over en dan zondag de volgende test. Niet verder dan 7km waar eigenlijk 28km op het schema stond![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: