Inderdaad. Dat Bin Laden-verhaal is iig een lachertje. Dat mensen dit daadwerkelijk nog geloven ook anno 2015. Wie weet heeft die man niet eens bestaanquote:Op donderdag 16 april 2015 21:00 schreef Tingo het volgende:
[..]
Misschien is elke beeld van 911 gewoon fake.
Zonder Jokkebrok gaat het nooit meer als vroeger worden.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:08 schreef overstekendekameel het volgende:
straks komen de tuinhekjes alles wat krom is weer recht praten
Dat bewijst het punt alleen maar van de bizarre instorting van 7. Dit soort instortingen kan ik wel begrijpen, die van 7 niet. gedeeltelijke instortingen zijn logisch. De brand van wtc7 had zo volledig moeten zijn dat het van te voren te zien moest zijn aan de buitenkanten dus over de gehele lengte.quote:
volgens mij is jokkebrok er klaar meequote:Op donderdag 16 april 2015 21:09 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Zonder Jokkebrok gaat het nooit meer als vroeger worden.
quote:Op donderdag 16 april 2015 21:11 schreef overstekendekameel het volgende:
[..]
volgens mij is jokkebrok er klaar mee
zekersquote:Op donderdag 16 april 2015 21:12 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]Al tijden. Maar wat was het genieten.
quote:Op donderdag 16 april 2015 21:10 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Hoeveel afstand zat er tussen de torens en WTC-7 eigenlijk, iemand die dat zo weet?
quote:Op donderdag 16 april 2015 21:13 schreef Lucky2Bastard het volgende:
109 meter afstand tussen de 1e toren en WTC-7. Stel nou dat het ingestort is door de schokgolf van de torens, waarom staat de rest dan nog wel?
quote:Op donderdag 16 april 2015 21:09 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Inderdaad. Dat Bin Laden-verhaal is iig een lachertje. Dat mensen dit daadwerkelijk nog geloven ook anno 2015. Wie weet heeft die man niet eens bestaan
is toch ingestort omdat het in de brand stond en er niet meer werd geblust?quote:Op donderdag 16 april 2015 21:13 schreef Lucky2Bastard het volgende:
109 meter afstand tussen de 1e toren en WTC-7. Stel nou dat het ingestort is door de schokgolf van de torens, waarom staat de rest dan nog wel?
Dat is waar. De Holle Aarde was een pareltjequote:Op donderdag 16 april 2015 21:09 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Zonder Jokkebrok gaat het nooit meer als vroeger worden.
Oh kom nou! Ze hebben z'n DNA,live streams van helmet cameras van de Bin Laden death raid ...enz. Ze hebben 'm toch in de zee gegooide?quote:Op donderdag 16 april 2015 21:09 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Inderdaad. Dat Bin Laden-verhaal is iig een lachertje. Dat mensen dit daadwerkelijk nog geloven ook anno 2015. Wie weet heeft die man niet eens bestaan
Maar óók al kaarsrecht ingeklapt.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:18 schreef aloa het volgende:
[..]
is toch ingestort omdat het in de brand stond en er niet meer werd geblust?
Ja, hij kon er wat van. Ik keek er iedere keer gewoon serieus naar uit.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:19 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is waar. De Holle Aarde was een pareltje![]()
En vergeet Ticker niet.
Mja, ik denk juist dat de bizarro theorie van clues de distraction is.quote:Op donderdag 16 april 2015 20:58 schreef Tingo het volgende:
[..]
Precies.
Twas conventional,controlled demolition met 'n militaire style smokescreen erbij,imo.
De mini-nike,beam weapons conspiracy theorieen zijn afleidingen/distractions.
Huh? is dat zo?quote:Op donderdag 16 april 2015 21:19 schreef Izzy73 het volgende:
Normaal gesproken zouden seismografen het instorten van de gebouwen moeten registreren, maar er was nauwelijks iets waar te nemen tijdens deze dag.
Er waren brandweerlui in het gebouw terwijl het instortte en die dachten dat ze er aan gingen.
Maar i.p.v dat het hele WTC op hun helm viel was er alleen stof en zagen ze zonlicht verschijnen.
Ik ook. Ben een Jokkebrok-groupiequote:Op donderdag 16 april 2015 21:20 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Ja, hij kon er wat van. Ik keek er iedere keer gewoon serieus naar uit.
Nee joh - he just faked his own death.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:11 schreef overstekendekameel het volgende:
[..]
volgens mij is jokkebrok er klaar mee
quote:Op donderdag 16 april 2015 21:19 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat is waar. De Holle Aarde was een pareltje![]()
En vergeet Ticker niet.
quote:Op donderdag 16 april 2015 21:22 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nee joh - he just faked his own death.
Dat wordt beweerd, ik kan het echter niet bevestigen. Ik was er gelukkig niet bij aanwezig.quote:
Geloof ik niet.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:19 schreef Izzy73 het volgende:
Normaal gesproken zouden seismografen het instorten van de gebouwen moeten registreren, maar er was nauwelijks iets waar te nemen tijdens deze dag.
Er waren brandweerlui in het gebouw terwijl het instortte en die dachten dat ze er aan gingen.
Maar i.p.v dat het hele WTC op hun helm viel was er alleen stof en zagen ze zonlicht verschijnen.
Nee hoor, ik zie hem nog regelmatig posten. Hier ook soms nog.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:22 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nee joh - he just faked his own death.
Dat is je goed rechtquote:
Ah yes - maar niet sind de germanwings gedoe...quote:Op donderdag 16 april 2015 21:26 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee hoor, ik zie hem nog regelmatig posten. Hier ook soms nog.
Als ik me niet vergis is daar een rechtszaak over geweest en de rechter heeft bepaald dat de BBC inderdaad voorkennis had.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:27 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Dit is ook zéér vreemd te noemen:
Op 26 februari 2007 dook op GoogleVideo een verbijsterend fragment op uit het BBC-archief. Het bestand werd na enkele uren door Google verwijderd. In die korte tijd was het bestand echter zo veelvuldig gekopieerd dat het nog dezelfde dag verscheen op YouTube en op Prisonplanet.com. Het materiaal betreft een uitgebreid BBC-verslag van het instorten van WTC 7, gedaan op 11 september 2001.
Niets bijzonders, ware het niet dat de instorting van dit nog vrijwel intacte overheidsgebouw pas 26 minuten later zou plaatsvinden. Mijn aanvankelijke vrees (vlak na de voor 911-sceptici controversiële BBC-documentaire "9/11: The Conspiracy Files") dat het hier om streek zou gaan, lijkt ongegrond. Het authentieke bestaan van de beelden wordt door de BBC niet ontkend. BBC meent de tapes inmiddels kwijt te zijn.
Oh gee thanks.How open-minded of you!quote:
quote:Op donderdag 16 april 2015 21:30 schreef Tingo het volgende:
[..]
Oh gee thanks.How open-minded of you!
Denk je dat er waren echte mensen in de gebouwen?quote:Op donderdag 16 april 2015 21:30 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik heb wel eens het idee dat we naar een hologram hebben zitten te kijken wat betreft die plane crashes, terwijl ondertussen het gebouw door explosieven (misschien zelfs nukes of beiden?) instort en de rest erom heen als afleiding werd gebruikt.
Hmm. En dan blijkt ook nog eens dat Google bepaalde video's van destijds niet meer laat zien. In dit geval over de brandweermannen die het over explosieven hadden.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:30 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis is daar een rechtszaak over geweest en de rechter heeft bepaald dat de BBC inderdaad voorkennis had.
Om het nog even leuker te maken voor je.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:30 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik heb wel eens het idee dat we naar een hologram hebben zitten kijken wat betreft die plane crashes, terwijl ondertussen het gebouw door explosieven (misschien zelfs nukes of beiden?) instort en de rest erom heen als afleiding werd gebruikt.
quote:Op donderdag 16 april 2015 21:34 schreef Tingo het volgende:
[..]
Denk je dat er waren echte mensen in de gebouwen?
Ik denk dat ze waren totaal leeg. Dus de beelden van 'jumpers' zijn fake en dat de 'collapse footage' ook totaal fake is?
Een linkje naar een artikel over de rechtszaak.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:34 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Hmm. En dan blijkt ook nog eens dat Google bepaalde video's van destijds niet meer laat zien. In dit geval over de brandweermannen die het over explosieven hadden.
Bekijk deze YouTube-video
Deze video is niet beschikbaar.
Het spijt ons.
Te omslachtig, als ik een sociopaat ben die graag de wereld in een oorlog wil dompelen heb ik liever een paar duizend echte lijken dan het gedoe van alles neppen. Echt hartverscheurend verdriet doet het nou eenmaal beter dan een paar jankacteurs.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:34 schreef Tingo het volgende:
[..]
Denk je dat er waren echte mensen in de gebouwen?
Ik denk dat ze waren totaal leeg. Dus de beelden van 'jumpers' zijn fake en dat de 'collapse footage' ook totaal fake is?
Bedankt, even vluchtig doorgelezen. Hoever kun je gaan hierin? Best ver dus.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:35 schreef jogy het volgende:
[..]
Om het nog even leuker te maken voor je.
http://www.nature.com/new(...)s-a-hologram-1.14328
Nee, dat is het niet. Even dat artikel lezen hoor.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:38 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Een linkje naar een artikel over de rechtszaak.
Staat ook een filmpje van de BBC op, weet niet of je die bedoelde.
http://www.earth-matters.(...)enstorting-wtc7.html
Je kan je zelf bekant in een psychose denken als je dit soort artikels leestquote:Op donderdag 16 april 2015 21:40 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Bedankt, even vluchtig doorgelezen. Hoever kun je gaan hierin? Best ver dus.
Volgens Robert Dijkgraaf kan je het hele universum samenpersen tot een bol ter grootte van een basketbal. Dus wie weet.quote:Op donderdag 16 april 2015 21:35 schreef jogy het volgende:
[..]
Om het nog even leuker te maken voor je.
http://www.nature.com/new(...)s-a-hologram-1.14328
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |