Ik geloof er niks van dat er in 2016 zwarte cijfers zijn. Al 7 jaar rode cijfers, dan heb je echt een falend management.quote:Directeur Wilco van Schaik verwacht dat FC Utrecht dit jaar een operationeel verlies lijdt van drie miljoen euro. Dat staat in het jaarverslag over 2014, dat hij vorige week deponeerde. Om in de buurt te komen van de doelstelling - zwarte cijfers in 2016 - wil de club verder gaan snijden in de salarissen. Dat betekent lagere lonen voor de nieuwe spelers.
'Een aantal contracten loopt af, daardoor wordt in de tweede helft van dit jaar een forse reductie van de kosten gerealiseerd', aldus Van Schaik in gesprek met Voetbal International. De directeur bezuinigt wel, maar slaagt er niet in de geldstromen te vergroten. De omzet is nog altijd dezelfde als bij zijn komst; zo’n dertien miljoen euro. Sinds zijn entree, in 2011, verloor de club een miljoen of zestien.
Dat bedrag valt nog mee, afgezet tegen de bijna 35 miljoen die is verdwenen sinds het aantreden van clubeigenaar Frans van Seumeren in 2008. Voor hem is FC Utrecht een bodemloze put. Al bijna zeven jaar noteert hij louter rode cijfers en ook sportief levert het weinig op. Na de tiende plaats van vorig jaar staan de verliesgevende Domstedelingen vier speelronden voor het einde van de huidige competitie slechts dertiende.
We komen van 10,5 miljoen tekort per jaar....quote:Op woensdag 15 april 2015 12:23 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Ik geloof er niks van dat er in 2016 zwarte cijfers zijn. Al 7 jaar rode cijfers, dan heb je echt een falend management.
quote:Ten Hag weg bij Bayern
Niets staat Erik ten Hag nog in de weg om aan de slag te gaan bij FC Utrecht. De 45-jarige trainer heeft het aanbod om zijn contract bij Bayern München te verlengen afgeslagen en keert in de zomer terug naar Nederland, liet bestuursvoorzitter Karl-Heinz Rummenigge van Bayern woensdag weten. Ten Hag, die sinds 2013 in München het tweede elftal onder zijn hoede heeft, geldt als de voornaamste kandidaat om Rob Alflen op te volgen in Utrecht.
Dit is al zo sinds de winterstop?quote:Op donderdag 16 april 2015 15:00 schreef RoodWitBlauw het volgende:
Die flikker van een van Schaik probeert de geldstroom te vergroten door de prijzen van de muntjes met 25% !!!! Te verhogen
Succes ermee. Ik drink mn biertje wel voor de wedstrijd en achteraf.
Bouw eerst maar eens die hoeken dicht wat ze al jaren roepen.
Dat weet ik ook. Maar de catering was al zo dramatisch. En dan toch prijsverhoging terwijl je daar een kwartier wacht omdat niemand achter de balie bier wilt/durft/kan/mag tappen.quote:Op donderdag 16 april 2015 15:32 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dit is al zo sinds de winterstop?
Daarbij waren wij op 1 of 2 clubs na de allergoedkoopste wat eten en drinken betreft...
In mijn ogen een hele logische beslissing geweest om de prijzen te verhogen.
Als je voor de wedstrijd of in de rust gaat halen, tsja, dat doe ik dan ook nooit.quote:Op donderdag 16 april 2015 15:57 schreef RoodWitBlauw het volgende:
[..]
Dat weet ik ook. Maar de catering was al zo dramatisch. En dan toch prijsverhoging terwijl je daar een kwartier wacht omdat niemand achter de balie bier wilt/durft/kan/mag tappen.
Prijsverhoging is prima. Maar dan moet je er wel wat tegenoverzetten.
Dit is echt schandalig zo
Ik vind de catering echt vooruit gegaan; broodjes zijn stukken beter; laatst vond ik mijn broodje hamburger zowaar echt lekker! Misschien verschilt het per vak (ik zit op Q).quote:Op donderdag 16 april 2015 15:57 schreef RoodWitBlauw het volgende:
[..]
Dat weet ik ook. Maar de catering was al zo dramatisch. En dan toch prijsverhoging terwijl je daar een kwartier wacht omdat niemand achter de balie bier wilt/durft/kan/mag tappen.
Prijsverhoging is prima. Maar dan moet je er wel wat tegenoverzetten.
Dit is echt schandalig zo
Nou dat wordt weer lachen dus.quote:@vdBergRene 59 minuten geleden
Ze zijn er. We kunnen beginnen. Geen Duplan, Oar, Markiet, Boymans, Barazite, Zullo. Leeuwin geschorst. #puzzelen
Inderdaad, Janssen op de bank.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:45 schreef Downwards het volgende:
Zou het liefst Rubin achter Haller zien en Peterson en Kerk op de vleugels, maar ja....
Bij voorkeur wel, maar sowieso niet als 'hangende rechtsbuiten'. Dat zou ik echt schandalig vinden.quote:
Absoluut.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:47 schreef Downwards het volgende:
[..]
Bij voorkeur wel, maar sowieso niet als 'hangende rechtsbuiten'. Dat zou ik echt schandalig vinden.
Ja precies, in de wedstrijd zelf schiet je er al vaak niets mee op, maar zo ontwikkel je ook nooit vastigheden. Zie bijv. Rubin die in de spits, rechtsbuiten en zelfs linksbuiten heeft gestaan, terwijl hij zich als '10' dit seizoen heel aardig had kunnen ontwikkelen (is bijna niets van terecht gekomen).quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:49 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Absoluut.
Ik zou altijd gewoon de volgende rechtsbuiten pakken, al is dat iemand uit de B1 uiteindelijk...
Van al dat geschuif wordt iig niemand beter...
Zeker weten, begrijp daar ook echt helemaal niets van.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:53 schreef Downwards het volgende:
[..]
Ja precies, in de wedstrijd zelf schiet je er al vaak niets mee op, maar zo ontwikkel je ook nooit vastigheden. Zie bijv. Rubin die in de spits en rechtsbuiten heeft gestaan, terwijl hij zich als '10' dit seizoen heel aardig had kunnen ontwikkelen (is bijna niets van terecht gekomen).
Dat zou heel mooi zijn. Schijnt sowieso veel talent rond te lopen, zie ook nieuws van eerder deze week:quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:54 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Zeker weten, begrijp daar ook echt helemaal niets van.
In ander nieuws, voor mij een complete verrassing, maar blijkbaar kan het O-17 team dit weekend landskampioen worden als ze bij Ajax O-17 winnen.
http://fcutrecht.nl/nieuw(...)-pakken-in-amsterdam
quote:Met maar liefst vier spelers van FC Utrecht in de gelederen won Oranje Onder 17 dinsdagavond van Zwitserland Onder 17 (1-0). De Utrechtse talenten Thijmen Nijhuis, Giovanni Troupeé en Jelle de Lange stonden in de basisploeg van Nederland, waarvoor Virgil Smith na de rust inviel.
De duels met Zwitersland Onder 17 – morgen (woensdag) volgt nog een confrontatie – dienen als voorbereiding op het Europees Kampioenschap van volgende maand in Bulgarije, waarvoor Oranje Onder 17 zich geplaatst heeft.
Ja precies had nog een edit erbij gedaan, 7 jongens zaten bij de voorselectie, 4 haalden de definitieve.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:56 schreef Downwards het volgende:
[..]
Dat zou heel mooi zijn. Schijnt sowieso veel talent rond te lopen, zie ook nieuws van eerder deze week:
[..]
Daarom is het ook zo belangrijk dat je talenten laat doorstromen, goed begeleidt en de kans geeft in het eerste; een Amrabat om maar iemand te noemen. Daar gaat ook een goed signaal vanuit naar de rest van de jeugd. Als er zo'n sfeertje onstaat van 'hier krijg je toch geen echte kans', zullen ze veel sneller voor een overstap naar een andere club kiezen.quote:Op vrijdag 17 april 2015 13:59 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ja precies had nog een edit erbij gedaan, 7 jongens zaten bij de voorselectie, 4 haalden de definitieve.
Nu maar hopen dat niet al die jongens zo bij PSV of Ajax e.d. in de jeugd spelen...
Wat dat betreft staan we er wel goed op denk ik, genoeg jonge talenten die de kans hebben gekregen de laatste jaren.quote:Op vrijdag 17 april 2015 14:04 schreef Downwards het volgende:
[..]
Daarom is het ook zo belangrijk dat je talenten laat doorstromen, goed begeleidt en de kans geeft in het eerste; een Amrabat om maar iemand te noemen. Daar gaat ook een goed signaal vanuit naar de rest van de jeugd. Als er zo'n sfeertje onstaat van 'hier krijg je toch geen echte kans', zullen ze veel sneller voor een overstap naar een andere club kiezen.
Hopen mag altijd.quote:Op vrijdag 17 april 2015 16:39 schreef Asphias het volgende:
het komt er dan toch eens van, zondag voor t eerst naar een voetbalwedstrijd.
Nu maar hopen dat we Twente hard inmaken
quote:Op vrijdag 17 april 2015 16:39 schreef Asphias het volgende:
het komt er dan toch eens van, zondag voor t eerst naar een voetbalwedstrijd.
Nu maar hopen dat we Twente hard inmaken
Welk vak?quote:Op vrijdag 17 april 2015 16:39 schreef Asphias het volgende:
het komt er dan toch eens van, zondag voor t eerst naar een voetbalwedstrijd.
Nu maar hopen dat we Twente hard inmaken
Is van een supporterssite en niet al te best geschreven, maar wel nieuws dat velen in grote lijnen al verwacht hadden een dezer dagen.quote:Erik ten Hag wordt naar verluid de nieuwe trainer van FC Utrecht hij zal binnenkort een contract gaan tekenen voor 2 jaar.
Ook neemt ten Hag een groot deel van zijn eigen trainerstaff mee naar de Galgenwaard .
Er zal een heel andere wind gaan waaien op Zoudenbalch zoals vermeld, er zal 2 x per dag getraind gaan worden en de fitheid en conditie van de spelers zal veel beter moeten zijn .
Erik ten Hag staat bekend in München om zijn harde en stevige aanpak van zijn trainingsmethoden.
Wij juichen dit alleen maar toe daar ook wij vinden dat onze selectie verre van fit genoemd mag worden.
Tevens zullen er ook veranderingen plaats gaan vinden op Zoudenbalch het complex zal verbouwd gaan worden zoals vernomen.
Zal dan wel de Zuidtribune zijn (links van je het uitvak, rechts De Bunnikside).quote:Op zaterdag 18 april 2015 14:24 schreef Asphias het volgende:
[..]
ik meen de zuidzijde ergens, maar zou ik bij de vriend met wie ik meega moeten navragen
ja klopt. heb even nagevraagd(was zelf ook wel benieuwd) en zit in N, hoewel die vriend zegt dat je dan vaak meer naar het midden kan doorlopen zonder problemen.quote:Op zaterdag 18 april 2015 15:49 schreef Downwards het volgende:
[..]
Zal dan wel de Zuidtribune zijn (links van je het uitvak, rechts De Bunnikside).
Zou goed kunnen, Vak N is ter hoogte van het zestienmetergebied, maar het zal zeker niet uitverkocht zijn morgen.quote:Op zaterdag 18 april 2015 16:08 schreef Asphias het volgende:
[..]
ja klopt. heb even nagevraagd(was zelf ook wel benieuwd) en zit in N, hoewel die vriend zegt dat je dan vaak meer naar het midden kan doorlopen zonder problemen.
http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)-De-Jong-terug.dhtmlquote:Mister FC Utrecht Jean-Paul de Jong keert terug in stadion Galgenwaard. De Jong gaat een trainersduo vormen met Erik ten Hag, die overkomt van FC Bayern München II.
FC Utrecht presenteert naar verwachting deze week de nieuwe staf. Gisteravond tijdens de drukbezochte opening van de tentoonstelling '60 jaar Betaald Voetbal in Utrecht' bij Elinkwijk werd De Jong (44) al breeduit gefeliciteerd door het crème de la crème van de Utrechtse voetbalwereld.
Zelf wilde Mister FC Utrecht, een eretitel die hij deelt met Leo van Veen, zijn overgang nog niet bevestigen, maar hij weersprak de op handen zijnde hereniging met de club van zijn hart ook niet.
Twee jaar terug verkaste de ras-Utrechter naar Brabant, omdat Utrecht koos voor het duo Jan Wouters/Robby Alflen. Nu De Jong een tijd succesvol op eigen benen heeft gestaan, is de rijd rijp voor een hereniging. Met veldtrainer De Jong als helft van een trainersduo met Erik ten Hag, die eindverantwoordelijke wordt.
Zij moeten samen de passie terugbrengen in Galgenwaard en ook zorgen voor een verbetering van het topsportklimaat op trainingscomplex Zoudenbalch. Ten Hag en (toen nog) stagiair De Jong werkten eerder al samen bij Go Ahead Eagles, in het seizoen dat de Deventenaren promoveerden naar de Eredivisie.
De Jong, succesvol als trainer van FC Eindhoven, heeft er nooit een geheim van gemaakt dat zijn trainersdroom in stadion Galgenwaard ligt. Bij Eindhoven, dat hij dit seizoen aan een historisch puntenrecord hielp en waarmee hij nog volop in race is om promotie naar de Eredivisie, liet De Jong een clausule in zijn contract opnemen met daarin de voorwaarden waaronder hij altijd naar Utrecht zou kunnen overstappen.
De Eindhovense clubleiding heeft steeds gezegd hem ondanks een doorlopend contract een overgang naar Utrecht te gunnen, hij stond vrij om te gaan praten. Dat gebeurde in de afgelopen weken, waarin De Jong ook nadrukkelijk in beeld was om Jong Oranje te gaan leiden. Die functie zegde hij recent af.
En dat nadat Twente ook zomaar met 2-5 had kunnen winnen gistermiddag.quote:De spelersbus van FC Twente is zondagavond bij aankomst op het trainingscomplex in Hengelo opgewacht door een groep van zo’n tweehonderd supporters. Dat melden RTV Oost en TC/Tubantia. De fans eisten het vertrek van trainer Alfred Schreuder.
quote:'De berichtgeving van een aantal media is voorbarig, er is geen akkoord'
Maandag, 20 april 2015 om 07:50
FC Utrecht rekent erop dat het nog deze week de komst van Erik ten Hag en Jean-Paul de Jong kan aankondigen. De twee oud-spelers werkten bij Go Ahead Eagles al met elkaar samen en moeten nu het nieuwe trainersduo bij Utrecht gaan worden. Ten Hag kan transfervrij worden overgenomen van Bayern München, terwijl De Jong zal worden weggekocht bij FC Eindhoven.
Utrecht en Eindhoven hebben al een akkoord bereikt over een transfersom voor De Jong, die er zelf echter nog niet uit is met de Domstedelingen. "De berichtgeving van een aantal media is echt voorbarig", zegt de clubicoon van Utrecht tegen het Eindhovens Dagblad. "Er zijn gesprekken, natuurlijk. Maar er is nog geen akkoord bereikt."
"Ik probeer er met de club uit te komen, maar er moeten nog wat puntjes op de i worden gezet. Dat gaat om mijn toekomstmogelijkheden bij FC Utrecht", benadrukt de 44-jarige De Jong. Eindhoven hoopt dat Ernest Faber De Jong wil opvolgen: Faber was al eens werkzaam bij de club en vertrekt aan het einde van dit seizoen als assistent-trainer bij PSV, omdat hij weer op eigen benen wil staan
Ja sowieso.quote:Op maandag 20 april 2015 09:13 schreef PBateman1978 het volgende:
Ten Hag wordt eindverantwoordelijk toch?
lijkt mij toch niet dat hij dat soort garanties kan krijgen. Dan krijg je toch al rare belangen. Want dan is hij bijna gebaat bij een vertrek van ten Hag.quote:Op maandag 20 april 2015 09:13 schreef PBateman1978 het volgende:
Ten Hag wordt eindverantwoordelijk toch? De Jong assistent, maar die zal dan wel garanties willen krijgen over dat hij eindverantwoordelijk wordt als Ten Hag een keer vertrekt...
Mij ook niet, maar vanwege de tekst "Ik probeer er met de club uit te komen, maar er moeten nog wat puntjes op de i worden gezet. Dat gaat om mijn toekomstmogelijkheden bij FC Utrecht'' uit het artikel wel mijn eerste gedachte.quote:Op maandag 20 april 2015 14:48 schreef zolderraam het volgende:
[..]
lijkt mij toch niet dat hij dat soort garanties kan krijgen. Dan krijg je toch al rare belangen. Want dan is hij bijna gebaat bij een vertrek van ten Hag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |