Vast wel, alleen is er geen recent topicquote:
Je kunt het altijd proberen door een topic te maken. Ik kan me niet voorstellen dat niemand het speelt, alleen dat bv de vaste COD-spelers elkaar in de vriendenlijst hebben en buiten FOK om gamenquote:Op dinsdag 11 december 2018 19:30 schreef Lidl het volgende:
Mwah als hier geen actieve community is dan ga ik me wel bijvoegen op tweakers. Bij alle andere BO reeksen was hier wel altijd animo maar dat is er denk ik door RDR en Battlefield niet meer
Als iedereen zo denkt blijft er geen FOK!ker meer over.quote:Op dinsdag 11 december 2018 19:30 schreef Lidl het volgende:
Mwah als hier geen actieve community is dan ga ik me wel bijvoegen op tweakers. Bij alle andere BO reeksen was hier wel altijd animo maar dat is er denk ik door RDR en Battlefield niet meer
Zo te zien staat 'ie goed, heb hem ff voor je gereekst.quote:Op maandag 17 december 2018 17:11 schreef DKUp het volgende:
Hoi,
Ik heb alvast een topic gemaakt voor de nieuwe Xbox zoals die ook al is van de nieuwe PlayStation.
Ik weet niet of ik het goed heb geopend in de juist categorie.
OP kan beter, dus als iemand dingen wil veranderen prima
Nope. Is dat de moeite waard denk je? Dat zou dan de derde Pokémon-reeks worden.quote:Op donderdag 27 december 2018 14:01 schreef DancingPhoebe het volgende:
Is er geen apart Pokemon lets go topic?
Blijkbaar nietquote:Op donderdag 27 december 2018 14:50 schreef 2dope het volgende:
[..]
Nope. Is dat de moeite waard denk je? Dat zou dan de derde Pokémon-reeks worden.
Ik moet je eerlijk zeggen dat ik het verschil tussen Go en Let's Go niet eens weet, maar als je merkt dat een aanzienlijk deel van de posts in de Go-reeks in feite over Let's Go gaat en dat lastig is door elkaar heen dan is een nieuw topic prima hoor.quote:
Nee valt wel mee eigenlijk.quote:Op donderdag 27 december 2018 15:05 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik moet je eerlijk zeggen dat ik het verschil tussen Go en Let's Go niet eens weet, maar als je merkt dat een aanzienlijk deel van de posts in de Go-reeks in feite over Let's Go gaat en dat lastig is door elkaar heen dan is een nieuw topic prima hoor.
Komt vandaag. Ik had het nieuwtje gister geclaimd maar heb nog geen tijd gehad om te schrijvenquote:Op donderdag 14 maart 2019 06:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik kan het FB topic voor FOK!games niet vinden, dus doe ik het even hier.
Waarom is er nog helemaal niets geschreven over Google @ GDC? We zijn patenten gelekt, er is een keynote en Ubisoft en id Software zijn aanwezig.
Come on...
Donequote:Op woensdag 1 mei 2019 15:50 schreef charmed_angel het volgende:
Willen jullie mijn Gamertag toevoegen aan de OP?
IDK Faithy
GAM / [Xbox One #73] Rage II
Dank je
Yezzurquote:Op zaterdag 18 mei 2019 09:25 schreef Notorious_Roy het volgende:
Verzoekje.
Kunnen deze twee topics samengevoegd worden? Aether was blijkbaar ietsje eerder dan ik
GAM / [Sega Mega Drive Mini] Sega does what Nintendoes
https://forum.fok.nl/topic/2491854
Titelverzoek:
[Sega Mega Drive Mini] Sega does what Nintendoes
Alvast bedankt!
Ik neem het even mee naar achteren.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 13:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Mogen er wat topics unsticky? Bijvoorbeeld het topic met persberichten, en FOK!games zoekt crew? Die worden al lang niet gebruikt en nemen onnodig ruimte in.
Is er eindelijk nieuwe crew gevonden?quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 19:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Het FOK!games zoekt crew-topic is unsticky gegaan.
Was mijn collega Drizzt denk ik @Drizzt_DoUrden .quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 17:22 schreef Degodvader het volgende:
Beetje jammer dat de discussie over ActiBlizz in het wow-topic compleet is verwijderd. Had dan alleen de posts waarin twee users op elkaar bashen weggehaald...
Correct, heb alles maar gewoon gewist omdat het een bashfest werd. Desnoods maakt iemand een los topic waar het besproken kan worden (echter nog steeds zonder elkaar te bashen aub).quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 18:02 schreef 2dope het volgende:
[..]
Was mijn collega Drizzt denk ik @:Drizzt_Dourden .
Ik snap je opmerking wel, al is het (algemeen gezien) soms lastig om tussen allerlei bagger/quotes e.d. door te moeten editten, dan wil nog wel eens de botte bijl gehanteerd worden.
"Do you guys not have oppressive, anti human-rights regimes?"quote:Op dinsdag 8 oktober 2019 17:22 schreef Degodvader het volgende:
Beetje jammer dat de discussie over ActiBlizz in het wow-topic compleet is verwijderd. Had dan alleen de posts waarin twee users op elkaar bashen weggehaald...
Linkje aubquote:Op woensdag 11 december 2019 15:22 schreef anotherRandomdude het volgende:
Met de zoek functie kon ik een Topic vinden over Visual Novels maar die dateert van 2011 en de OP is aan de summiere kant.
Nu vroeg ik me dus af of het wellicht handiger is er een nieuw Topic voor aan te maken of toch er voor te kiezen de oude te ''heropenen''.
Inderdaad heel erg summier, OP staat op #ANONIEM en er leek toen al met al erg weinig interesse in te zijn. Wie weet is dat nu heel anders. Ik zou zeggen: maak een nieuw topic met een goeie OP en dan zien we wel hoe het loopt.quote:Op woensdag 11 december 2019 15:55 schreef anotherRandomdude het volgende:
[..]
GAM / Het visual novels topic
Bij deze
Bedankt, ik ga voorbereidingen treffen voor een hopelijk goede OP/Topic.quote:Op woensdag 11 december 2019 15:57 schreef Drizzt het volgende:
[..]
Inderdaad heel erg summier, OP staat op #ANONIEM en er leek toen al met al erg weinig interesse in te zijn. Wie weet is dat nu heel anders. Ik zou zeggen: maak een nieuw topic met een goeie OP en dan zien we wel hoe het loopt.
quote:Op woensdag 11 december 2019 15:59 schreef anotherRandomdude het volgende:
[..]
Bedankt, ik ga voorbereidingen treffen voor een hopelijk goede OP/Topic.
@MMaRsu wil graag veel anime tiddiesquote:Op woensdag 11 december 2019 15:59 schreef anotherRandomdude het volgende:
[..]
Bedankt, ik ga voorbereidingen treffen voor een hopelijk goede OP/Topic.
Check even of het weer kan.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 13:13 schreef Tourniquet het volgende:
Ik zou graag deze topicreeks nieuw leven willen inblazen (dit jaar komt er een nieuwe versie van MSFS), maar het lukt niet meer om in dit topic een post te plaatsen?
GAM / [Microsoft Flight Simulator] #8
Nee, maar vraag gerust in het gewone PS4-topic, dat is een zeer actieve reeks waar mensen je sowieso van advies kunnen voorzien. Reparatiedingetjes komen regelmatig langs. GAM / [PS4 #527] Iedereen gaat zweten als een hoer in een kerkquote:
Thanks!quote:Op vrijdag 17 april 2020 09:04 schreef 2dope het volgende:
[..]
Nee, maar vraag gerust in het gewone PS4-topic, dat is een zeer actieve reeks waar mensen je sowieso van advies kunnen voorzien. Reparatiedingetjes komen regelmatig langs. GAM / [PS4 #527] Iedereen gaat zweten als een hoer in een kerk
Lijkt er niet op, het enige wat ik vind zijn twee losse topics waar mee 1 of 2 keer in gepost is:quote:Op woensdag 22 april 2020 09:00 schreef Tris het volgende:
Is er een Warframe topic? Gezocht, maar kan niets vinden. Misschien iets over het hoofd gezien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |