Even tv hangen en dan lekker naar bed gaat het worden denk ik zo. M'n ogen zijn al best moe en dan gaat het stralen moeilijkerquote:Op zondag 12 april 2015 21:47 schreef MissMSX het volgende:
Of gewoon thuis een drankje en even chillen?
Verstandig. Truste alvast. Ik ga er nu induikenquote:Op zondag 12 april 2015 21:48 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Even tv hangen en dan lekker naar bed gaat het worden denk ik zo. M'n ogen zijn al best moe en dan gaat het stralen moeilijker
quote:Op zondag 12 april 2015 21:48 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Verstandig. Truste alvast. Ik ga er nu induiken
Ik ook.quote:
Tsja, school hèquote:Op zondag 12 april 2015 23:00 schreef RaXz het volgende:
[..]
Ik ben jaloers.![]()
Binnenkort ook maar een weekje vrij nemen.
Trustequote:Op zondag 12 april 2015 23:02 schreef Belsezar het volgende:
Zo, die mag ook weer weg.
Nu lekker slapen![]()
Doe ik zeker. Heb er ook al wel wat werkjaartjes op zitten, dus dat scheelt!quote:
Dat maakt de overstap een heel stuk makkelijker, was dat stage?quote:Op zondag 12 april 2015 23:20 schreef xBubbles het volgende:
[..]
Doe ik zeker. Heb er ook al wel wat werkjaartjes op zitten, dus dat scheelt!
Nee, echt een fulltime baan. Was gestopt met school en wist niet wat te doen, dus ben ik gaan werkenquote:Op zondag 12 april 2015 23:26 schreef RaXz het volgende:
[..]
Dat maakt de overstap een heel stuk makkelijker, was dat stage?
Verstandig dat je toch weer terug naar school bent gegaan.quote:Op zondag 12 april 2015 23:38 schreef xBubbles het volgende:
[..]
Nee, echt een fulltime baan. Was gestopt met school en wist niet wat te doen, dus ben ik gaan werken
Ben er ook wel blij mee hoor. Dit is jaar 2 van de 3,5quote:Op zondag 12 april 2015 23:47 schreef RaXz het volgende:
[..]
Verstandig dat je toch weer terug naar school bent gegaan.![]()
Veel mensen blijven dan maar gewoon werken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |