Dit is een wat late reactie op dit interview, of eigenlijk op de bijbehorende foto, want mijn god, wat is er met Cristina Pensa gebeurd?quote:
Eerlijk gezegd heb ik Christina Pensa altijd al een zure sloot gevonden.quote:Op zondag 25 oktober 2015 18:32 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Dit is een wat late reactie op dit interview, of eigenlijk op de bijbehorende foto, want mijn god, wat is er met Cristina Pensa gebeurd?![]()
Ga je er zo uitzien van te weinig alimentatie?![]()
Die vrouw is geruïneerd, in alle opzichten: financieel, emotioneel, fysiek, hormonaal, astrologisch, sociaal, nou ja: menselijk![]()
Ik zie een soort ingeteerde, verbitterde heks. Dat was vroeger toch niet zo? Dus zo zie je maar wat een slepende alimentatiekwestie met een mens kan doen. En dan die twee kinderen die zo gedwee meewerken aan de fotosessie![]()
Ik denk dat Ruud Gullit daar, toen, in het Italië van 1994, de grootste fout van zijn leven heeft gemaakt. Soms loop je tegen de verkeerde aan
Ja dat was ze zeker en nu ookquote:Op zondag 25 oktober 2015 18:43 schreef Deisyy het volgende:
Eerlijk gezegd heb ik Christina Pensa altijd al een zure sloot gevonden.
ik kan me uit t programma kro profiel een soortgelijke uitspraak herinneren, een tante van rudi zei; dat huwelijk is de grootste fout die hij in zn leven heeft gemaakt en vervolgens dat ze hem een hoop geld had gekostquote:Op zondag 25 oktober 2015 18:32 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
Dit is een wat late reactie op dit interview, of eigenlijk op de bijbehorende foto, want mijn god, wat is er met Cristina Pensa gebeurd?![]()
Ga je er zo uitzien van te weinig alimentatie?![]()
Die vrouw is geruïneerd, in alle opzichten: financieel, emotioneel, fysiek, hormonaal, astrologisch, sociaal, nou ja: menselijk![]()
Ik zie een soort ingeteerde, verbitterde heks. Dat was vroeger toch niet zo? Dus zo zie je maar wat een slepende alimentatiekwestie met een mens kan doen. En dan die twee kinderen die zo gedwee meewerken aan de fotosessie![]()
Ik denk dat Ruud Gullit daar, toen, in het Italië van 1994, de grootste fout van zijn leven heeft gemaakt. Soms loop je tegen de verkeerde aan
quote:Badr Hari moet veertien maanden de cel in.
Vechtsporter Badr Hari is donderdag in hoger beroep veroordeeld tot 24 maanden gevangenisstraf, waarvan tien voorwaardelijk. Volgens het gerechtshof in Amsterdam is bewezen dat de 30-jarige kickbokser zich schuldig heeft gemaakt aan een serie mishandelingen in het Amsterdamse uitgaansleven, waaronder die van zakenman Koen Everink in de Amsterdam ArenA tijdens Sensation 2012.
Tegen Hari - die vorig jaar door de rechtbank in Amsterdam werd veroordeeld tot anderhalf jaar cel, waarvan een half jaar voorwaardelijk - was vorige maand door het Openbaar Ministerie drie jaar cel geëist.
Nóg wel, als ik het zo lees...quote:
http://www.nu.nl/binnenla(...)d-twee-jaar-cel.htmlquote:Hari vertrekt vrijdag naar Marokko. ''Dat mag gewoon. Tot het moment dat de beslissing van het gerechtshof onherroepelijk is, mag hij het land uit.'' De beslissing wordt onherroepelijk als Hari zijn beroepszaak bij de Hoge Raad verliest of als de beroepsprocedure wordt ingetrokken.
Wanneer het vonnis onherroepelijk is, moet Hari terugkomen naar Nederland om zijn celstraf uit te zitten. ''En dat doet hij ook'', verzekerde Ficq.
owquote:Op donderdag 29 oktober 2015 18:21 schreef Copycat het volgende:
Gisteren was hij nog heel charmant aan het doen in Casablanca ...
NWS / [Badr Hari: ongezouten] #30 Badr is schuldig
quote:Sensational claim that Cristiano Ronaldo is in a gay relationship with kickboxer friend emerges after French TV panellist suggests their 'cuddling' could affect the star on the pitch
The bizarre story surfaced following pundit's comments on French TV
The star footballer is pictured having 'cuddles' with kickboxer Badr Hari
Ronaldo has dated a string of supermodels, including Russian Irina Shayk
The Portuguese player is said to take regular trips to Morocco to visit Hari
dat is niet cuddle maar beetje geinen.quote:Op vrijdag 4 december 2015 15:11 schreef SEMTEX het volgende:
Lol, een ontzettend vaag gerucht:
http://www.dailymail.co.u(...)fect-star-pitch.html
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heeft Badr een rol pepermunt in zijn zwembroek?quote:Op vrijdag 4 december 2015 15:11 schreef SEMTEX het volgende:
Lol, een ontzettend vaag gerucht:
http://www.dailymail.co.u(...)fect-star-pitch.html
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Ex-vrouw Ruud Gullit laat auto wegslepen
Foto: ANP
Gepubliceerd: 19 december 2015 17:42
Laatste update: 19 december 2015 17:42
Christina Pensa heeft de Mercedes van haar ex-man Ruud Gullit laten wegslepen.
Dat meldt de Telegraaf zaterdag.
Het is niet de eerste keer dat de ex-vrouw van de oud-voetballer beslag heeft laten leggen op bezittingen van Gullit. "De bankbeslagen hebben niets opgeleverd, omdat Ruud een schuld aan de bank heeft van ruim 1,9 miljoen euro", aldus de advocaat van Pensa.
De Italiaanse ex-partner zegt al ruim twee jaar niet de volledige alimentatie voor Quincy (24) en Cheyenne (21) te hebben ontvangen. In totaal zou het om een bedrag van zo'n 150.000 euro gaan. Pensa zegt uit haar woning te zijn gezet "door de wanbetaling" van haar ex.
Buitenland
Ruud Gullit verblijft volgens de Telegraaf momenteel in het buitenland. Hij wist volgens de krant niets van het wegslepen van zijn auto.
Door: NU.nl
quote:Op zaterdag 19 december 2015 19:47 schreef Cynix ® het volgende:
De golftassen raken al bijna in de ver'gate'lheid, maar Ruudje heeft weer eens wat:
Ik las ergens dat de alimentatie pas zou stoppen als z'n kinderen werk hadden en dat hebben ze niet.quote:Op zaterdag 19 december 2015 23:14 schreef Mineola het volgende:
Hoezo moet Ruud nog alimentatie betalen voor zijn kinderen van 24 en 21? Stopt dat niet zodra ze 18 zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |