Bij ons was het niet superdruk, maar verre van rustig. Een bijna hah mailing van KPN, en een brochure van de lokale schouwburg. Flink sjouwen geblazen dus! Gelukkig maar 2hah; Albert Heijn en iets van de NS.quote:Op zaterdag 25 april 2015 16:33 schreef Peterselieman het volgende:
Qua post stelde het geen drol voor. HAH was iets meer vanwege de NS, waardoor ik 4 folders had. Verder een sorteerder die het bij de A-adressen consequent fout deed. Gelukkig had ik het snel door en waren er niet te veel van in deze wijk, maar vervelend was het wel.
Wat is dat voor kontnaaivestiging waar jij werkt? Hoe moet je bewijzen dat je wijk slecht gesorteerd is? Tenzij je TC bereid is je op stel en sprong in de wijk op te komen zoeken, wordt dat lastig. Er spreekt in ieder geval een buitengewoon groot wantrouwen uit van de TC jegens zijn medewerkers. Maar draai het eens om: Kunnen zij bewijzen dat de wijk wel goed gesorteerd is?quote:Op zaterdag 25 april 2015 09:37 schreef swimmie86 het volgende:
[..]
Gezeik om extra tijd uit te betalen. Heb zelf een hele wijk gesorteerd, zat helemaal niet goed in elkaar.
Bv. Straat A loopt van 72-2.
Zat als volgt in de tas: 72-22, 68-22, 20-2, 20-2
En dan van 9 tot 69 zat er zo in: 9, 11-69, 11-69+9
En dat met nog 2 straten zo.
Maar volgens hun kan ik niks bewijzen dus pech gehad. Volgende keer als de tassen zo in elkaar zitten, dan blijft de zooi staan, komen ze het maar zelf doen.
Oranje kaart gaat er zeker komen. Admi wil het niet goedkeuren, ga het dus eerst via de TC spelen.quote:Op zaterdag 25 april 2015 20:16 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Wat is dat voor kontnaaivestiging waar jij werkt? Hoe moet je bewijzen dat je wijk slecht gesorteerd is? Tenzij je TC bereid is je op stel en sprong in de wijk op te komen zoeken, wordt dat lastig. Er spreekt in ieder geval een buitengewoon groot wantrouwen uit van de TC jegens zijn medewerkers. Maar draai het eens om: Kunnen zij bewijzen dat de wijk wel goed gesorteerd is?
Ik zou ze in zo'n geval gewoon een oranje kaart in hun mik douwen
Nou, ik heb daar de afgelopen week niks van gemerkt. Vooral dinsdag niet, met maar liefst 13 tassen voor mijn 2 wijken. Vandaag pas om 13.00 uur klaar met voorbereiden, terwijl we volgens de planning alles al om half 11 af zouden moeten hebben.quote:Op zaterdag 25 april 2015 20:28 schreef Orphid het volgende:
Voor de rest een vreselijk rustig dagje. Je merkt gewoon dat het niveau enorm daalt.
Dat stukje is wel heel erg. Staat serieus in dat een medewerker vroeg wanneer ze nu eindelijk met optivo gingen beginnen omdat ze het zo veel efficiënter vond.quote:Op zaterdag 25 april 2015 22:29 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Mooi verhaaltje weer over die werkonderbreking in de nieuwste Dichtbij. Het was helemaal geen staking, en de mensen wilden alleen maar meer informatie over hoe Optivo precies werkte. En IS is geen terreurorganisatie maar alleen een groepje idealisten die de Westerse wereld graag willen informeren over al het moois uit de Koran en daarbij in hun enthousiasme misschien soms iets te voortvarend te werk gaan.
Hier ook ja. Ongelooflijk waar al die slakken ineens vandaan kwamen.quote:Op zaterdag 25 april 2015 20:28 schreef Orphid het volgende:
Even iets ander voor deze dag....
Al die arme slakjes die ik heb doodgetrapt vandaag, tering zeg wat een massaverhuizing van slakken was het vandaag. Het was net of ik op grindpaden aan het lopen was...RIP.
Voor de rest een vreselijk rustig dagje. Je merkt gewoon dat het niveau enorm daalt. Ik zeg je, binnen 2 jaar weer een reorganisatie o.i.d.
Dat blad wordt inderdaad iedere editie ongeloofwaardiger. Ik heb ook nog nooit iemand gehoord die enthousiast over Optivo was, in elk geval geen postbode of voorbereider. Zeker als je Optivo heel strak aanhoudt, is het een ongelooflijk starre en inflexibele werkwijze. Iedereen blijft achter z'n eigen kast zitten, de postverdeler voert alles aan en af, en er mag niet meer dan strikt noodzakelijk gepraat worden. Bij ons zijn ze gelukkig vrij flexibel hiermee. Je mag gewoon praten, regelmatig pakken mensen gewoon zelf hun wijk (als de postverdeler even weg is ga je niet voor je uit zitten staren, toch?), en als er een wijk niet op tijd af is dan springt iedereen bij (ook de postverdeler). Dat kinderachtige gedoe waarbij je bak precies links tussen de lijntjes moet staan en je bakje elastiekjes precies rechts tussen de lijntjes op je werkblad, dat hebben ze bij ons ook losgelaten. De meeste lijnen zijn al weer weggesleten, alleen de lijnen die aangeven waar het carré moet staan hebben ze onlangs opnieuw getrokken.quote:Op zaterdag 25 april 2015 22:49 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Dat stukje is wel heel erg. Staat serieus in dat een medewerker vroeg wanneer ze nu eindelijk met optivo gingen beginnen omdat ze het zo veel efficiënter vond.
Die wil dus gekort worden op uren, blijven zitten, weinig praten en nauwelijks tot geen pauze (bij ons bijna geen diensten meee langer dan 3:15, dus geen pauze)
Fictief met twilightzone-muziekje er bij lezenquote:Op zondag 26 april 2015 09:18 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Dat blad wordt inderdaad iedere editie ongeloofwaardiger.
Gisteren was het in het ene kerkdorp qua post volume wel redelijk normaal maar het andere kerkdorp, daar was het net de helft van de post wat je de laatste tijd normaal kunt noemen. Met een pak HaH onder de snelbinders kon alles gemakkelijk (niets over de rand van de tassen) in een keertje mee.quote:Op zaterdag 25 april 2015 20:28 schreef Orphid het volgende:
Voor de rest een vreselijk rustig dagje. Je merkt gewoon dat het niveau enorm daalt. Ik zeg je, binnen 2 jaar weer een reorganisatie o.i.d.
Bofbipsquote:Op zondag 26 april 2015 16:23 schreef Stoplichtjuh het volgende:
[..]
Gisteren was het in het ene kerkdorp qua post volume wel redelijk normaal maar het andere kerkdorp, daar was het net de helft van de post wat je de laatste tijd normaal kunt noemen. Met een pak HaH onder de snelbinders kon alles gemakkelijk (niets over de rand van de tassen) in een keertje mee.
* Stoplichtjuh deelt graag!quote:
quote:Op zondag 26 april 2015 23:02 schreef Stoplichtjuh het volgende:
[..]
* Stoplichtjuh deelt graag!
PM eventjes welke wijk(en) je bromt, kunnen ze mooi een paar uur bij je af nutten.![]()
heb je mijn werk? Daar kan je in het linker menu gewoon verlof aanvragen, data dat je verlof wil opzoeken en indienen..quote:
quote:Op dinsdag 28 april 2015 18:28 schreef swimmie86 het volgende:
Heb uiteindelijk wel mn 20 minuten zelf sorteren gekregen van TC, met de woorden dat als ik dat zeg dat het dan ook zo is.
Vanmorgen verlof aangevraagd voor 29 mei (intakegesprek ziekenhuis voor erfelijkheidsonderzoek kanker bij vriend). Meteen gebeld met uitleg erbij. Zegt ze, ik ga kijken of het lukt en dan zie je het vanzelf.
Dus ik vraag of ik dan nog 2 weken moet wachten voordat ik wat weet. Zegt ze dat ze het wel wat sneller zou doen. Nog geen half uur later was het goedgekeurd.
Misschien is die tijd gewoon een foutje? Hier is de voorspelling dat alle daldagen rustig zijn deze week en de zaterdag is van de daldagen volgens de prognose veruit het rustigstquote:Op woensdag 29 april 2015 11:18 schreef V__L_N het volgende:
Vixen: dat is ook lekker dan. Heb je niet gezegd: Betaal je ook de reiskosten even?
Gekke is dat we hier normaal nooit wordt afgemeld. Beetje nutteloos voor 2 wijken. Dus waarom nu ineens wel afmelden.
Voor zaterdag heb ik nog steeds 45 minuten extra tijd op het rooster staan, maar 3 tassen folders. Dus vraag me af wat er is.
staat toch ook altijd bij dat het slechts een indicatie is?quote:Op woensdag 29 april 2015 13:05 schreef cherrycoke het volgende:
Bezorgmoment
Vandaag 29 april
9:00 - 11:00 uur
ehhh
klantenservice
wij vragen u nog iets langer geduld te hebben
zucht
doe dan "in de loop van de middag" in plaats van tijden, je hebt er werkelijk niets aan.quote:Op woensdag 29 april 2015 13:08 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
staat toch ook altijd bij dat het slechts een indicatie is?
Bij mij kloppen die tijden altijd vrij goed, er kunnen natuurlijk altijd omstandigheden zijn waardoor het later wordt. Als ze er "in de loop van de middag" van maken gaan andere mensen weer klagen dat ze daar toch niks aan hebben omdat dat veel te ruim isquote:Op woensdag 29 april 2015 13:08 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
doe dan "in de loop van de middag" in plaats van tijden, je hebt er werkelijk niets aan.
Sterkte!quote:Op woensdag 29 april 2015 10:28 schreef asabeta1 het volgende:
Ik heb gisteren een zware migraine aanval gehad tijdens het wegbrengen van de post. Kon nog net naar huis fietsen, post naar binnen doen en mijn TC bellen. Ik heb al jaren geen aanval meer gehad en dacht dan ook eigenlijk dat ik er van af was
Succes met je nieuwe baanquote:Op woensdag 29 april 2015 13:02 schreef Troeta het volgende:
Met het sluiten van de vestiging heb ik mijn ontslag ingediend. Na 10 jaar post vond ik het wel welletjes.
Heb een andere baan gevonden waar bezuinigen het niet meer doorbetalen van een half uur pauze is, verder betalen ze netjes alles uit en de mensen doen zo vriendelijk tegen elkaar, ben er bijna bang van
Ik ben zelf ook weer een stuk gezelliger zonder al die frustraties en kan mezelf wel voor mijn kop slaan dat ik zolang nog ben blijven werken bij PostNL. Ik heb altijd hard gewerkt en heb veel voor ze klaar gestaan, maar ook altijd gevochten om gewerkte uren uit te laten betalen.
Dat hoort echt niet.
Ik hoop voor jullie dat het gaat veranderen, maar ik denk niet dat dat gaat gebeuren, dus hoop dat jullie ook verder blijven zoeken naar beter werk.
Bedankt voor het zeiken hier iig:P
Bij ons melden we alles af, ook de wijken in kisten of bij een afhaal adres. Al zijn er wel verschillende manieren van afmelden. Als ik onze TC eerst nog op een depot zie, SMS ik niet of als hij langs rijdt dan is zwaaien ook goed.quote:Op woensdag 29 april 2015 11:18 schreef V__L_N het volgende:
Vixen: dat is ook lekker dan. Heb je niet gezegd: Betaal je ook de reiskosten even?
Gekke is dat we hier normaal nooit wordt afgemeld. Beetje nutteloos voor 2 wijken. Dus waarom nu ineens wel afmelden.
Haha nou nee mijn antwoord op zijn vraag was dat ik in de stad stond en toen ging ie gelukkig niet doorquote:Op woensdag 29 april 2015 11:18 schreef V__L_N het volgende:
Vixen: dat is ook lekker dan. Heb je niet gezegd: Betaal je ook de reiskosten even?
Gekke is dat we hier normaal nooit wordt afgemeld. Beetje nutteloos voor 2 wijken. Dus waarom nu ineens wel afmelden.
Hier idem dito. Het was bijna een rustige piekdag ipv een daldag.. Ik had in totaal 5 tassen voor 3 wijken (2 grote, en kleintje).quote:Op woensdag 29 april 2015 11:33 schreef gelestipjes het volgende:
Voor een daldag aardig wat post vandaag, normaal hebben veel wijken maar een half tasje of zo, nu had vrijwrl iedere wijk minstens 2 tassen
Dus als de pakketdienst het niet kan leveren, gaat het terug naar de bezorger?quote:Op donderdag 30 april 2015 14:09 schreef zombo het volgende:
Een H&M-pakje waar ik vorige week een SMO-sticker op heb geplakt, zat vandaag weer in mijn tas.
Foutje bij het sorteren, denk ik. Laatst ook een pakje dat ik niet half uit de bus wilde laten steken. Over naar pakketdienst. Zie ik een paar dagen later dat pakje half uit de bus steken...quote:Op donderdag 30 april 2015 14:22 schreef Pietertje71 het volgende:
[..]
Dus als de pakketdienst het niet kan leveren, gaat het terug naar de bezorger?
Nieuwe richtlijn van PostNL?
Hier ook. Het lijkt wel of didiza sinds deze week weer is afgeschaft. Rustige piekdagen en drukke daldagen....quote:Op donderdag 30 april 2015 14:03 schreef Pietertje71 het volgende:
Rustig dagje.
1 Buspakketje niet kunnen leveren en deze op het postagentschap hier in het dorp afgegeven
quote:Op donderdag 30 april 2015 14:53 schreef zombo het volgende:
[..]
Foutje bij het sorteren, denk ik. Laatst ook een pakje dat ik niet half uit de bus wilde laten steken. Over naar pakketdienst. Zie ik een paar dagen later dat pakje half uit de bus steken...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |