Cyclisticide.quote:Op vrijdag 10 april 2015 10:21 schreef Mani89 het volgende:
De Wielrennergenocide door Thijs Zonneveld.
als je in de scheldeprijs ziet dat ze in de sprint in een gaatje willen duiken dat maar n half stuur breed is ... tjahquote:Op vrijdag 10 april 2015 08:42 schreef DeeBee het volgende:
Moeders maar snel naar de keuken.
Baskenland was van de week wel erg debiel, dat kon niet nee. Verder van die crashes als in de Scheldeprijs, tsja, die renners rijden zelf als debielen... Dan moeten ze jongens misschien maar een keer een paar weken schorsen, dat is wel waar.
quote:Txurruca y Wellens perseguidos por: C.A. Sorensen, Dennis, Betancur, Montaguti, Impey, Reichenbach, Van der Lijcke, Agnoli...Taaramae, Tony Martin, De la Cruz, Danielson, Fraile y Bagot.
quote:
Was er niet ook zo'n Tinkoff ernstig gevallen?quote:Op vrijdag 10 april 2015 16:38 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Schleck en Mollema gevallen.!
Zaugg ja. Zag er heel ernstig uit, maar hij was bij bewustzijn in het ziekenhuis schijnbaar.quote:Op vrijdag 10 april 2015 16:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Was er niet ook zo'n Tinkoff ernstig gevallen?
Ja, Zaugg. Afgevoerd naar het ziekenhuis.quote:Op vrijdag 10 april 2015 16:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Was er niet ook zo'n Tinkoff ernstig gevallen?
Eurosport gewoon. Zonder José zelfs!quote:Op vrijdag 10 april 2015 16:48 schreef Van_Poppel het volgende:
Waar is dit te zien?
Iemand een streampje?
Heb alleen Eurosport 1quote:Op vrijdag 10 april 2015 16:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Eurosport gewoon. Zonder José zelfs!
Het is op Eurosport 1!quote:Op vrijdag 10 april 2015 16:51 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Heb alleen Eurosport 1![]()
Dan maar het streampje van Chiappucci proberen.
Bij mij is Moto GPquote:Op vrijdag 10 april 2015 16:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het is op Eurosport 1!
Wat heerlijk steil dit.
Oké, dan snap ik er niks van. Ik zie wielrennen en ik heb geen eurosport 2.quote:
Ziggo kanaal 20?quote:Op vrijdag 10 april 2015 16:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Oké, dan snap ik er niks van. Ik zie wielrennen en ik heb geen eurosport 2.
Ja kan wel. Ziet er in ieder geval niet goed uit. Nu weer aan het elastiek.quote:Op vrijdag 10 april 2015 17:17 schreef Spies het volgende:
[..]
Volgens mij was hij net even gelost, nu weer terug dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |