quote:Op dinsdag 7 april 2015 00:42 schreef tong80 het volgende:
De openingsetappe van de Ronde van het Baskenland (WorldTour) is maandag ontsierd door een zware valpartij in de slotkilometer. Blijkbaar waren paaltjes op het parcours de boosdoener, vijf renners liepen verwondingen op.
De Amerikaan Peter Stetina (BMC) brak bij de valpartij zijn rechterknieschijf en ook vier ribben. De Fransman Pierre-Henri Lecuisinier (FDJ) liep een elleboogbreuk op en moet bij zijn terugkeer in Frankrijk onder het mes. De Spanjaard Sergio Pardilla (Caja Rural) heeft een hersenschudding en een polsbreuk, de Brit Adam Yates (Orica) een gebroken vinger en de Fransman Nicolas Edet (Cofidis) vermoedelijk een sleutelbeenbreuk.
Na de aankomst regende het verontwaardigde reacties in het peloton, onder andere Philippe Gilbert was not amused. ,,Ik had vandaag een klein sterretje boven mijn hoofd, want ben op 10 cm van het paaltje gereden. Dit is een zware fout van de organisatie, dit is onvergeeflijk", twitterde de ex-wereldkampioen, die vandaag in Bilbao als 28ste over de streep kwam.
twitter:lieuwewestra twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 08:41:42Je moet je ogen goed openhouden in #PaisVasco 😳voor je het weet lig je op een paal!! Kan echt niet !!! http://t.co/FzvnDxY1Pp reageer retweet
De containers die daar tussen staan hebben ze nog wel even aan de kant gezet om het éxtra duidelijk te maken...quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:58 schreef sportfreak het volgende:
[..][ afbeelding ]twitter:lieuwewestra twitterde op dinsdag 07-04-2015 om 08:41:42Je moet je ogen goed openhouden in #PaisVasco 😳voor je het weet lig je op een paal!! Kan echt niet !!! http://t.co/FzvnDxY1Pp reageer retweet
Op 500 meter van de finish.
Luitenant in de bergen voor Gesink.quote:Op dinsdag 7 april 2015 16:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Haha, De Weert moet al lossen. Topaanwinst.
Ik denk het ook nietquote:Op dinsdag 7 april 2015 16:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik denk dat de koplopers niet vooruit blijven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |