Gemeen.quote:Op dinsdag 4 augustus 2015 17:43 schreef Joenes het volgende:
[..]
Voorlopig niet volgens FoxNL op twitter.
Serie tijd en uitzendtijd zijn wel 2 verschillende dingen he. Nu weet je bij voorbaat al dat 1/4 van de tijd reclame zal zijn.quote:Op maandag 10 augustus 2015 00:54 schreef Stickertje het volgende:
Fear The Walking Dead op FOX?
Andere landen krijgen de eerste aflevering allemaal tegelijk te zien met de premiere op de Amerikaanse AMC, FOX heeft nog niks bekend gemaakt erover.
Maar als ik de tv gids online bekijk op de FOX site, staat er op die tijd een nieuwe serie geplanned.
Probleem is alleen, We Are Marshall de tv serie bestaat volgens mij niet ( wel de film uit 2006 en dat plaatje in de afbeelding is van de film ). Kan op IMDB of ergens anders niets vinden over een serie met dezelfde naam.
[ afbeelding ]
Dag & tijd komt overeen waarop de eerste aflevering wordt uitgezonden in Amerika van FTWD. Enige ding dat niet overeenkomt is dat FTWD aflevering 90 minuten duurt, en in de tvgids van FOX staat dat de serie 2 uur duurt.
( Nacht van zondag op maandag )
Het is best een vreemde tijd om een nieuwe serie uit te zenden in nederland, tenzij hij tegelijker tijd wordt uitgezonden met Amerika.![]()
Weet iemand hier iets meer over?
Ik heb zoiets echt nog nooit gehad.quote:Op dinsdag 11 augustus 2015 15:58 schreef Yonline het volgende:
Het gezicht/uitstraling van Cliff Curtis staat me niet aan (heb je wel eens). Hopelijk verprutst dat niet een beetje de serie voor me.
In series of films let ik daar eigenlijk totaal niet op. Ik heb wel eens dat ik me aan een bepaalde acteur wat meer kan ergeren naarmate de serie vordert, maar ik heb dat nooit als het verprutsen van een serie ervarenquote:Op woensdag 12 augustus 2015 00:10 schreef Yonline het volgende:
[..]
Jouw eerste indrukken over mensen zijn altijd positief?
Ik heb dat ook vrijwel nooit hoor. Ik vond Andrew Lincoln eerst ook niet goed gecast voor Rick in TWD, maar wende al snel aan hem en vind hem nu bad-assquote:Op woensdag 12 augustus 2015 09:08 schreef HPLC het volgende:
[..]
In series of films let ik daar eigenlijk totaal niet op. Ik heb wel eens dat ik me aan een bepaalde acteur wat meer kan ergeren naarmate de serie vordert, maar ik heb dat nooit als het verprutsen van een serie ervaren
Wat raar dat iedereen downloadt.quote:Op maandag 10 augustus 2015 07:18 schreef DonnaRush het volgende:
FOX zegt op Twitter dat ze Fear the Walking Dead niet gaan uitzenden omdat de rechten (nog) niet vrijgegeven zijn in Nederland.
Mja, die paar dagen kan ik nog wel wachtenquote:Op donderdag 20 augustus 2015 23:28 schreef Fylax het volgende:
Openingsscène Fear the Walking Dead online te bekijken
A.s. zondag idd, maandag is hij dus te downloaden.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 17:18 schreef Ryan3 het volgende:
Wanneer is de eerste uitzending? Zondag?
Dus maandag kunnen we hem hier zien?
Mooi.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:11 schreef lord_bono het volgende:
[..]
A.s. zondag idd, maandag is hij dus te downloaden.
Bada bingenquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mooi.
6 afleveringen, 6 weken. Ik denk dat ik ze opspaar en dan ga bingen na 6 weken.
9/8cquote:Op maandag 24 augustus 2015 01:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
"Fear the Walking Dead" Pilot (TV Episode 2015) - IMDb
pilote is uit.
Volgens mij zit dat in het hele verhaal van TWD-franchise.quote:Op maandag 24 augustus 2015 15:49 schreef babette21 het volgende:
Vraagje: in het begin van TWD veranderde toch nog niet alle dooien in zombie's (dus zomaar, zonder dat ze gebeten waren)? Ik kan me herinneren dat dat pas later was. Of was dat altijd al en realiseerden zij zich dat pas later in het verhaal? (Al kan dat eigenlijk niet, gezien het aantal lijken wat ze tegenkwamen.) Nu leek het er namelijk op dat die ene dealer een zombie werd doordát hij neergeschoten was, zonder dat daar een andere zombie aan te pas kwam...
Dat realiseerden ze idd later pas, iedereen die dood gaat wordt een zombiequote:Op maandag 24 augustus 2015 15:49 schreef babette21 het volgende:
Vraagje: in het begin van TWD veranderde toch nog niet alle dooien in zombie's (dus zomaar, zonder dat ze gebeten waren)? Ik kan me herinneren dat dat pas later was. Of was dat altijd al en realiseerden zij zich dat pas later in het verhaal? (Al kan dat eigenlijk niet, gezien het aantal lijken wat ze tegenkwamen.) Nu leek het er namelijk op dat die ene dealer een zombie werd doordát hij neergeschoten was, zonder dat daar een andere zombie aan te pas kwam...
Maar in de beginfase, toen Rick net uit het ziekenhuis kwam, lag het vol met lijken overal. Of waren dat reeds afgeslachte zombie's? (dacht niet dat ze er zo uitzagen, maar is al even geleden)quote:Op maandag 24 augustus 2015 15:54 schreef Remqo het volgende:
[..]
Dat realiseerden ze idd later pas, iedereen die dood gaat wordt een zombie
Die waren afgeslacht en/ of afgevoerd. Ik kan mij herinneren dat ze allemaal headshots hadden door de doeken heen.quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:02 schreef babette21 het volgende:
[..]
Maar in de beginfase, toen Rick net uit het ziekenhuis kwam, lag het vol met lijken overal. Of waren dat reeds afgeslachte zombie's? (dacht niet dat ze er zo uitzagen, maar is al even geleden)
Ah, oke!quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:33 schreef joyvke het volgende:
[..]
Die waren afgeslacht en/ of afgevoerd. Ik kan mij herinneren dat ze allemaal headshots hadden door de doeken heen.
Is dat Z-nation nog de moeite waard eigenlijk? Nooit verder gekeken dan aflevering 1. Geen idee waarom, het was niet eens onaardigquote:Op maandag 24 augustus 2015 18:01 schreef Ryan3 het volgende:
Ik ga hem zo naar binnen trekken. Wordt een echt Zombie najaar.
Fear the walking dead (1), the walking dead (6), Z-nation (2).
Het gaat over zombies en een groep overlevers met een missie, maar een stuk luchtiger hoor dan the walking dead, zitten ook vette knipogen in. Zeer zeker wel de moeite waard om te gaan kijken.quote:Op maandag 24 augustus 2015 18:04 schreef HPLC het volgende:
[..]
Is dat Z-nation nog de moeite waard eigenlijk? Nooit verder gekeken dan aflevering 1. Geen idee waarom, het was niet eens onaardig
Het neemt zichzelf niet zo serieus, dat maakt het wel lekker luchtig.quote:Op maandag 24 augustus 2015 18:04 schreef HPLC het volgende:
[..]
Is dat Z-nation nog de moeite waard eigenlijk? Nooit verder gekeken dan aflevering 1. Geen idee waarom, het was niet eens onaardig
Ik stel nog even uit, wetende dat uitstellen alleen al het genieten verhevigt. Mm, misschien tooch maar gewoon 6 weken voorbij laten gaan en alles downloaden en dan pas kijken-bingen. Ik weet nog niet.quote:
Inderdaad. De rest was redelijk 13-in-een-dozijn maar hij sprong er met kop en schouders bovenuit.quote:Op maandag 24 augustus 2015 22:38 schreef Byzantynixschii het volgende:
Erg gave eerste EP.
Geweldig geacteerd ook door Frank Dillane.
Klopt, er zijn zelfs wetenschappelijke modellen voorquote:Op dinsdag 25 augustus 2015 20:11 schreef EdvandeBerg het volgende:
Was wel OK.
Hoewel ik het niet heel geloofwaardig vindt dat de outbreak zo lang duurt. Een hele wijk of stad kan binnen een paar uur helemaal vergeven zijn van de zombies.
TWD de slechtste serie op dit momentquote:Op woensdag 26 augustus 2015 18:23 schreef ems. het volgende:
Ik was klaar om de serie af te branden maar het viel allemaal wel mee. Die junkie vond ik zeer aardig gecast. Ze begonnen wel verschrikkelijk kut met pubers die niets van hun lieve doch goede nieuwe papa willen hebben, was even bang dat ze daar zich teveel in zouden verliezen maar daar is nog genoeg ruimte voor in de volgende afleveringen. Gelukkig zijn de kinderen dit keer wat ouder dus hoef ik niet constant meer in m'n mond over te geven van acteerprestaties die Carl uit TWD wist neer te zetten.
Verder ben ik nog niet te spreken over die ouders. Ik vind ze erg statisch acteren en ook hadden ze al een paar momentjes van extreme onlogica puur om het verhaal te stimuleren.
We zullen zien hoe het zich ontwikkelt. TWD is misschien wel de slechtste serie van dit moment maar s01e01 was hartstikke goed. Hopelijk doet FTWD niet precies hetzelfde als z'n mentally challenged broertje.
Smaken verschillen natuurlijk. Seizoen 1 was grotendeels kut. Seizoen 2 is het kutste seizoen dat een serie ooit heeft gehad en daarna was het allemaal middelmatig tot slecht.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 18:41 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
TWD de slechtste serie op dit moment
quote:Bij lange na niet, juist een van de betere.
Smaken verschillen blijkbaar. Er zijn series die ik verschrikkelijk vind maar blijkbaar ook worden bekeken.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 18:42 schreef ems. het volgende:
[..]
Smaken verschillen natuurlijk. Seizoen 1 was grotendeels kut. Seizoen 2 is het kutste seizoen dat een serie ooit heeft gehad en daarna was het allemaal middelmatig tot slecht.
[..]
Dat zal best.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 18:50 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
TWD wordt nog steeds goed bekeken, dat zegt niet alles maar ben zeker niet de enige die er zo over denkt.
Niet altijd blijkbaar, anders zouden ze het niet kijkenquote:Zelfs op altijd kritische Fok! Wordt het goed bekeken.
Vond het nou al een beetje slappe hap, ben niet weg van de personages. Op termijn zie ik het niet echt beter worden. Vraag me ook af hoe ze de serie verder vorm gaan geven zonder een zombiehakkende kloon van TWD te worden. Maar we zullen het zien.quote:
Hele TWD heeft ook alleen maar slappe karakters dus vraag me af of dat hier opeens beter wordt.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 19:10 schreef tralalala het volgende:
Ik erger mij nu al aan de moeder, stiefpa en het zusje, hopelijk wordt dat wat minder de komende afleveringen.
Ik hoop dat het zusje heel de serie blijft levenquote:Op woensdag 26 augustus 2015 19:10 schreef tralalala het volgende:
Ik erger mij nu al aan de moeder, stiefpa en het zusje, hopelijk wordt dat wat minder de komende afleveringen.
Klagenquote:Op woensdag 26 augustus 2015 20:12 schreef HPLC het volgende:
Ik was vergeten hoe erg mensen konden klagen over een TV-serie
Op Fok! niet, maar het gros van de Fokkers is dan ook te beperkt van geest om te snappen dat het een dramaserie is en geen actieserie.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 20:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
KlagenHet gros van de reacties is positief...
quote:Op woensdag 26 augustus 2015 20:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik hoop dat het zusje heel de serie blijft leven
Ze speelt ook in The 100quote:Op woensdag 26 augustus 2015 20:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik hoop dat het zusje heel de serie blijft leven
Daarnaast verwacht ik eigenlijk maximaal twee seizoenen van deze serie, dan eventueel een time jump met eventuele overlevenden die aansluiten bij het origineel.
Seizoen 2 is al bevestigd met 16 episodes in ieder geval.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 20:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik hoop dat het zusje heel de serie blijft leven
Daarnaast verwacht ik eigenlijk maximaal twee seizoenen van deze serie, dan eventueel een time jump met eventuele overlevenden die aansluiten bij het origineel.
Nee, het is al lang en breed bekend dat de twee series niet zullen overlappen.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 11:03 schreef GroenePijl het volgende:
Post niet vaak, maar wilde toch even dit idee kwijt.
Pure speculatie. Maar zou het niet kunnen dat ze geen passend einde voor 'The Walking Dead' konden verzinnen, en daarom 'Fear' maken? Bij TWD is het survival enzo, bij Fear zouden ze dan een stronghold bouwen, waarmee de mensheid een bestaan opbouwt, of zo goed mogelijk bewaard, in een redelijk grote stad. Klein beginnen, en de komende seizoenen uitbreiden, opbouwen, whatever. Zodat ze bij TWD, wanneer die serie eindigd, ze aan kunnen komen bij die stad, of wat het dan ook is? Als einddoel ofzo.
Zou niet werken als je die stad niet kent, als ze dat op deze manier doen, heb je daar ook een 'band' mee, en zou het logischer zijn als die 2 werelden samenkomen. Ofzo.
Die stiefpa is de main role niet junkie boy toch?quote:Op woensdag 26 augustus 2015 19:10 schreef tralalala het volgende:
Ik erger mij nu al aan de moeder, stiefpa en het zusje, hopelijk wordt dat wat minder de komende afleveringen.
Vind je? Ik vind het vrijwel dezelfde serie, eigenlijk. Een vers begin heeft natuurlijk voordelen dat je nieuwe karakters met nieuwe problemen/drama's hebt op een interessant punt. Geen nieuwe drama's met oude karakters die aan elkaar geknutseld hoeven worden. Wellicht dat het daarom beter lijkt.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 18:56 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat zal best.
[..]
Niet altijd blijkbaar, anders zouden ze het niet kijkenBovendien heb ik hier ook genoeg klachten gezien over The walking soap.
Maargoed, wat anderen ervan vinden maakt natuurlijk weinig uit. Wel ben ik van mening dat deze eerste aflevering van FTWD stukken beter is dan alles wat we de afgelopen jaren gezien hebben van TWD.
Posters?quote:Op donderdag 27 augustus 2015 16:49 schreef WRH het volgende:
Neem aan het hele gezin, ook als je de posters / foto's bekijkt. Dan komt er nog een stelletje bij als main character.
Vond de dochter en ouders ook redelijk irritant eerste helft van de eerste aflevering maar later toch ook wel weer ok.
Gewone mensen die hun best doen en toch ook nog wel redelijk nuchter zijn.
Zoals moeder met haar verslaafde zoon omgaat, dat is nu niet bepaald het 'oh help ik word dramatisch en wanhopig' troela type, wel gewoon verdrietig op het moment dat ze keihard geconfronteerd wordt met waar en hoe hij blijkbaar leeft. Vond dat niet overdreven ofzo.
Stiefpa doet ook gewoon zijn best op een rustige normale manier, niet overdreven maar vooral 'op zijn plek' zoals een stiefvader zich opstelt binnen een gezin.
Dochter kwam in begin beetje zeurderig over, maar dat snap ik ook wel weer als je broer verslaafd is en je moeder toch nog hoopt dat het wel goed komt (en je duidelijk in de puberteit zit en gevoelsmatig zelf in het middelpunt van de wereld zit)
Eigenlijk vond ik ze uiteindelijk wel ok, benieuwd hoe ze zich gaan ontwikkelen.
Ik ben al een tijdje gestopt met TWD dus over (ik denk?) het laatste seizoen kan ik weinig zeggen. En ja, ik vond de eerste aflevering allround best ok. Ik hou er altijd (te meer met TWD) rekening mee dat het na de pilot keihard bergafwaarts gaat maar misschien valt het nog mee.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 16:59 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Vind je? Ik vind het vrijwel dezelfde serie, eigenlijk. Een vers begin heeft natuurlijk voordelen dat je nieuwe karakters met nieuwe problemen/drama's hebt op een interessant punt. Geen nieuwe drama's met oude karakters die aan elkaar geknutseld hoeven worden. Wellicht dat het daarom beter lijkt.
Zoiets verwacht ik ook. Afhankelijk van hoe ze dat invullen kunnen ze er mogelijk best iets vermakelijks van maken.quote:Het zal ook wel half-zombie, half-drama worden/blijven en ik verwacht ongeveer TWD met andere personages die wat achter loopt.
Oh, ik verwacht ook niet altijd "echte kwaliteit". Niet elke serie is een Sopranos. Maar mogelijk is het net leuk genoeg om elke week 40-50 minuten mee te pikkenquote:Als je dat niet vermakelijk vind zou ik niet gaan kijken. Een echte kwaliteitsserie zal het niet worden.
Van die promo pics, oa op IMDB te vinden: Pictures & Photos from Fear the Walking Dead (TV Series 2015– ) - IMDbquote:[img]
Posters?
Ah, er komt dus nog een Hispanisch? gezinnetje bij.quote:Op donderdag 27 augustus 2015 17:11 schreef WRH het volgende:
[..]
Van die promo pics, oa op IMDB te vinden: Pictures & Photos from Fear the Walking Dead (TV Series 2015– ) - IMDb
Heb er op internet wel meer gezien en dan zie je al beetje wie de characters zijn / worden.
I know, heerlijke serie ookquote:Op donderdag 27 augustus 2015 08:18 schreef Max23 het volgende:
[..]
Ze speelt ook in The 100![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |