EEN salaris vind ik wel redelijk belangrijk jaquote:Op vrijdag 10 april 2015 11:21 schreef ook_gek het volgende:
Is het raar als ik zeg dat het mij geen reet intereseert wat een vrouw verdiend? Boeit mij het salaris nou. Als zij elke dag fluitend van huis gaat en enthosiast is over haar werk vind ik het prima. Waarom altijd zo denegerend over bepaalde beroepen? Is een salaris dan zo belangrijk in een relatie?
Een alleenstaande moeder, die full time bezig is met de opvoeding van haar kind (tot het naar school gaat) en het moet zien te redden met wat alimentatie en toeslagen e.d. Kan natuurlijk in veel gevallen WEL met geld omgaan, en is dikwijls niet gefixeerd op materialistische zaken, maar meer op gezondheid, en geluk.quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:29 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
EEN salaris vind ik wel redelijk belangrijk ja
Je had je portemonnee thuis laten liggen?quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:37 schreef tja77 het volgende:
En nee, geen seks opde eerste date, hoewel dat weinig scheelde...
Ze was ten tijde van die date allang gestopt met het uitoefenen van dat werk.quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:40 schreef Silenus het volgende:
[..]
Je had je portemonnee thuis laten liggen?
Inbe4; ''Dus je zoekt alleen sex?''quote:Op vrijdag 10 april 2015 13:11 schreef Fripsel het volgende:
Ik heb er eigenlijk nog geen seconde over nagedacht. Maar misschien scheelt het dat ik niet iemand zoek voor altijd?
Het gaat mij er om dat het mij niet boeit of ze 1200 euro als kapster verdiend of 5000 als weet ik veel wat. Net als dat ik het vreemd vind dat mensen iemand afschrijven wegens haar beroep. Zo lang ze zelf werkt voor haar geld is het voor mij prima. Leuk werk gaat voor de hoogte van het salaris.quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:29 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
EEN salaris vind ik wel redelijk belangrijk ja
quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:40 schreef Silenus het volgende:
[..]
Je had je portemonnee thuis laten liggen?
*Yats countert met een hilarische post die inzicht geeft van een gezonde dosis zelfspot waardoor het hele schoolplein een uur dubbel ligt van het lachen*quote:Op vrijdag 10 april 2015 11:12 schreef DancingPhoebe het volgende:
* DancingPhoebe zegt vast iets ridiculiserend over de post van Yats en scoort het schoolpleinpunt
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nee weiss, je maakte jezelf belachelijk op een manier die ik niet voor elkaar krijg. Zelfs al zou ik het lang proberenquote:Op vrijdag 10 april 2015 11:16 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ik maakte yats al belachelijk voordat het cool werd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Many persons have a wrong idea of what constitutes true happiness. It is not attained through self-gratification but through fidelity to a worthy purpose.
[ Bericht 0% gewijzigd door yats op 11-11-2011 11:22 ]
Een laag salaris is hetzelfde als weinig ambitie? Wat nu als je juist als investering in jezelf om ooit je doelen te bereiken bereid bent voor weinig te werken in het begin?quote:Op vrijdag 10 april 2015 12:46 schreef rhubarbje het volgende:
Heel specifiek maakt het mij niet uit, maar ik heb wel een voorkeur voor iemand met een vergelijkbaar niveau En vergelijkbare ambities/doelen
Of hoger natuurlijk. De meeste waren een stukje hoger opgeleid
ik noem salaris niet eensquote:Op vrijdag 10 april 2015 14:01 schreef yats het volgende:
[..]
Een laag salaris is hetzelfde als weinig ambitie? Wat nu als je juist als investering in jezelf om ooit je doelen te bereiken bereid bent voor weinig te werken in het begin?
Ik zou toch echt een betere dag hebben als ik 10.000 euro zou krijgen. Natuurlijk maakt geld niet direct gelukkig, maar het biedt wel veel meer mogelijkheden. Geld maakt tot een bepaalde hoogte wel degelijk gelukkig. Volgens een onderzoek dat ik had gelezen was het beste salaris (per jaar) ongeveer 60.000 euro (netto of bruto weet ik niet meer).quote:Op vrijdag 10 april 2015 13:58 schreef ook_gek het volgende:
Of je mij nou met 100 euro weg stuurt om met 10.000 euro. In alle 2 de gevallen zal ik een top dag hebben. De leuke dingen zitten namelijk niet in het geld.
Want?quote:Op vrijdag 10 april 2015 13:11 schreef Fripsel het volgende:
Maar misschien scheelt het dat ik niet iemand zoek voor altijd?
Heel even off-topic, want dat doe ik niet graag:quote:Op vrijdag 10 april 2015 14:16 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Ik zou toch echt een betere dag hebben als ik 10.000 euro zou krijgen. Natuurlijk maakt geld niet direct gelukkig, maar het biedt wel veel meer mogelijkheden. Geld maakt tot een bepaalde hoogte wel degelijk gelukkig. Volgens een onderzoek dat ik had gelezen was het beste salaris (per jaar) ongeveer 60.000 euro (netto of bruto weet ik niet meer).
Geld geeft ook een mate van persoonlijkheid van die persoon aan. Iemand die let op zijn geld en over geld beschikt heeft daar vaak ook hard voor gewerkt. Deze zijn vaak hoger opgeleid en van een ander niveau.
Je moet gewoon iemand zoeken die bij je past (uiterlijk en innerlijk), zolang je samen maar gelukkig bent maken die rot centen ook weinig uit. Wandeling door het bos, of over het strand is gratis ;-)
Dit bedoel ik nou juist! Iemand die uiterlijk en innerlijk bij je past is namelijk onbetaalbaar. En er zijn zoveel dingen te doen die leuk zijn en niet veel hoeven te kosten. Ik doe bv geen hele gekke dingen maar geniet echt vol op van het leven en mijn relatie. Ik geef dat een volle 9 op schaal van 10! Daar kan geen top salaris tegen op. En daarom boeit mij het inkomen van mijn partner ook totaal niet. Als je maar plezier hebt in je leven.quote:Op vrijdag 10 april 2015 14:16 schreef dudewhereismycar het volgende:
Je moet gewoon iemand zoeken die bij je past (uiterlijk en innerlijk), zolang je samen maar gelukkig bent maken die rot centen ook weinig uit. Wandeling door het bos, of over het strand is gratis ;-)
Vind je jezelf dan ook geen relatiemateriaal?quote:Op vrijdag 10 april 2015 01:37 schreef Jaimito het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen "wat voor werk doe je" en "heb je een beetje leuke baan? Leuk salaris? wat verdien je dan een beetje?"
toen ik zei 1500 netto ex toeslagen zei ze: oh okee dat is dus niet veel dan... en het bleef stil een beetje. Ze kon ook denken. Wat een grafloon, maar ik ben nog leerling wat ik verteldetoen ik vroeg naar haar baan begon ze over een artistieke opleiding die ze genoten had en nog graag door wilde leren als productmanagent en design want dan kon ze dit en dat. ze ontweek mijn vraag totaal
dus ik kreeg een soort van: dit stinkt, weg weg weg. Gelukkig zei ze zelf al "Ik moet gaan, morgen weer vroeg op de zaak he" ik heb dr niet meer gesproken daarna. Maar thuis dacht ik wel. Waarom ontwijkt zij mijn vraag? Dat je kapster bent, zal mij een worst wezen. Maar ga niet naar mijn loon vragen en dan gigantisch om je eigen werk omlullen.
En wat betreft de vrouw die zei "oh je doet het alleen om de sex. Ik zei erop: vindt je het zelf niet vreemd om jezelf af te vragen: waarom ga ik met een vreemde na 2 uur in bed te belanden en vervolgens de vraag stellen: "oh, je doet het alleen om de sex" Ze zei niks terug erop maar ja, ik zie sex op de eerste date als, dit is geen relatiemateriaal. Bij een one night stand heb ik ook geen trek om bij diegene in bed te blijven.
Klopt, als puntje bij paaltje komt denken mensen daar echt wel minder openminded over. Je weet vandaag de dag echt niet meer of iemand oorspronkelijk iets geleerd heeft hoor, als diegene werkt. Met de huidige arbeidsmarkt is het slim pickings. Je taxichauffeur heeft misschien de universiteit afgerond en je baas de lagere school net afgemaakt. Lekker boeiend ook.quote:Op vrijdag 10 april 2015 12:25 schreef Rozekwarts het volgende:
Het is triest maar ik denk dat het in veel gevallen weldegelijk uitmaakt wat iemand voor werk doet, of ze überhaupt werken en wat het salaris is.
Of je bekijkt het zo: die geëmancipeerde, hoogopgeleide vrouw heeft bepaalde doelen in haar leven, waarbij logischerwijs geld nodig is en het heel naar is als de man dan qua niveau en salarisschaal niet op hetzelfde niveau zit. Dan kun je zeggen dat je niet op niveau valt of salaris schaal, maar het gaat binnen een aantal jaar wel botsen als je niet op dezelfde lijn zit. Een bouwvakker, kapper of loodgieter heeft nou eenmaal andere doelen en voorkeuren in zijn leven, die realistisch zijn, dan een hoog opgeleide man.quote:Op vrijdag 10 april 2015 14:51 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Klopt, als puntje bij paaltje komt denken mensen daar echt wel minder openminded over. Je weet vandaag de dag echt niet meer of iemand oorspronkelijk iets geleerd heeft hoor, als diegene werkt. Met de huidige arbeidsmarkt is het slim pickings. Je taxichauffeur heeft misschien de universiteit afgerond en je baas de lagere school net afgemaakt. Lekker boeiend ook.
Ik heb echt nog nooit op opleidingsniveau geselecteerd op een datingsite, kijk naar andere dingen. En ben er blij mee want als ik weer lees: hogeropgeleide vrouwen komen maar niet aan de man. Dan denk ikLogisch als je minimaal verwacht dat iemand een universitaire opleiding heeft afgerond, veel verdient én lang is en donker haar heeft en het liefst ook een brede borstkas. En dat noemt zich dan geëmancipeerd. Blegh.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |