Ik probeer te doorzien wat het isquote:Op maandag 6 april 2015 22:05 schreef MoChe het volgende:
Mijn (voorlopige) inzending
[ link | afbeelding ]Square by modaser, on Flickr
Ik hou het op kaarsenquote:Op dinsdag 7 april 2015 07:20 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Ik probeer te doorzien wat het isolielampjes van boven of zo?
Ik zal vanavond nog eens naar de uitsnede kijkenquote:Op dinsdag 7 april 2015 13:09 schreef fliert het volgende:
^ lief
OmeRon goeie spot.
Magnet leuk idee, ik zou de foto iets snijden en nabewerken voor wat meer drama.
Ik moet bekennen de openingspost niet goed gelezen te hebben, ben middenin het topic binnengevallen. De foto’s zijn niet deze maand gemaakt, dus voor spek en bonen.
Toch leuk om hier veel foto’s te bekijken.
Ik vind dat er veel kwaliteit verloren is gegaan tijdens de compressies, 'hurts' the photo.quote:Op dinsdag 7 april 2015 12:35 schreef OmeRon het volgende:
Ben niet bepaald fan van vierkante foto's. Maar goed.
Eéntje in de trant van past precies!
[ afbeelding ]
Ik kom nu op dit uitquote:Op dinsdag 7 april 2015 16:51 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Ik zal vanavond nog eens naar de uitsnede kijken
Veel fotografen die het ooit op een 6x6-camera leerden weten de vierkante crop te waarderen. Zelf zou ik het ook bepaald geen ramp hebben gevonden als vanaf de eerste digitale camera alle sensoren vierkant zouden zijn geweestquote:Op dinsdag 7 april 2015 19:48 schreef Geo4kant het volgende:
http://www.fotomuseumdenhaag.nl/tentoonstellingen/anton-corbijn-0
De man van de vierkante krop heeft een tentoonstelling
Heb de foto ook in goede kwaliteit. Maar het is al een aantal keer gebeurd dat mijn naam van de foto af wordt geknipt en wordt gebruikt door Jan en alleman. Of zelfs een eigen copyright erop wordt gezet.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:55 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Ik vind dat er veel kwaliteit verloren is gegaan tijdens de compressies, 'hurts' the photo.
#instagram #stravacycling #outsideisfree #dailycommute #ruisoverheerst #kanodoetweereenschmee:Dquote:
#is, derde persoon enkelvoud van het werkwoord zijnquote:
Niet om te haten, maar dit is echt een potentiele parel! Alleen, heb je hem met je telefoon geschoten? Gigantisch ingezoomd op het origineel? De ruis is dan al genoemd, maar als je hier het dynamisch bereik (shadows/highlights) wat zou verschuiven kan je hier echt een vette pic van maken.. Hij komt er nu alleen niet echt uit..quote:
Omdat ik op m'n racefiets moeilijk een DSLR mee kan nemen. 1 keer gedaan en dat was nou niet echt een genot.quote:Op woensdag 8 april 2015 12:55 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Niet om te haten, maar dit is echt een potentiele parel! Alleen, heb je hem met je telefoon geschoten? Gigantisch ingezoomd op het origineel? De ruis is dan al genoemd, maar als je hier het dynamisch bereik (shadows/highlights) wat zou verschuiven kan je hier echt een vette pic van maken.. Hij komt er nu alleen niet echt uit..
hehe, makes sensequote:Op woensdag 8 april 2015 12:57 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Omdat ik op m'n racefiets moeilijk een DSLR mee kan nemen. 1 keer gedaan en dat was nou niet echt een genot.
Gewoon effe door instagram gerost en dat was het. Het orgineel is niet veel beter qua ruis.
Betere telefoon kopenquote:Op woensdag 8 april 2015 12:57 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Omdat ik op m'n racefiets moeilijk een DSLR mee kan nemen. 1 keer gedaan en dat was nou niet echt een genot.
Gewoon effe door instagram gerost en dat was het. Het orgineel is niet veel beter qua ruis.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.People assume too much.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |