"Ik wil serieus genomen worden!"quote:
Ik zei toch dat Ruby strontvervelend is. Gelukkig blijft ze maar 1 seizoen.quote:Op zondag 14 juni 2015 13:14 schreef PeterKelder het volgende:
"Ik wil serieus genomen worden!"
Met die acteerprestaties?![]()
En arme Madelief
Dat is er één te veel! Wat een drama dat kind!quote:Op maandag 15 juni 2015 16:22 schreef nikkiefan het volgende:
[..]
Ik zei toch dat Ruby strontvervelend is. Gelukkig blijft ze maar 1 seizoen.
Werd Ruby niet gespeeld door Rosita Boedhoe? Dacht dat ik haar laatst zag. Ze is niet heel veel veranderd. Uiteraard wel ietsje ouderquote:Op zondag 14 juni 2015 13:14 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
"Ik wil serieus genomen worden!"
Met die acteerprestaties?![]()
En arme Madelief
Heeft ze nog steeds zo'n irritant hoge stem?quote:Op dinsdag 16 juni 2015 08:48 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Werd Ruby niet gespeeld door Rosita Boedhoe? Dacht dat ik haar laatst zag. Ze is niet heel veel veranderd. Uiteraard wel ietsje ouder
Als ik haar LinkedIn-profiel zo bekijk heeft ze carrière gemaakt in de detailhandel. Niets mis mee, en waarschijnlijk doet ze dat stukken beter dan acterenquote:Edit: Oja, heb haar Facebook gevonden. Werkt tegenwoordig bij de Primark in Eindhoven.
Ja, geloof dat ze manager is bij de Primark. Zeker niets mis meequote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:09 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Heeft ze nog steeds zo'n irritant hoge stem?
[..]
Als ik haar LinkedIn-profiel zo bekijk heeft ze carrière gemaakt in de detailhandel. Niets mis mee, en waarschijnlijk doet ze dat stukken beter dan acteren
Ik vraag me echt af of ze destijds bij Harry Klooster Casting hebben zitten slapen toen ze 'acteerwonders' als Edward Koldewijn (Casper), Afke Reijenga (Lotus) en Rosita een belangrijke rol gavenquote:Op dinsdag 16 juni 2015 10:16 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ja, geloof dat ze manager is bij de Primark. Zeker niets mis mee. Acteren was het niet voor haar.
Ik hoop wel voor haar dat haar stem is veranderd. Als ze mijn leidinggevende zou zijn met die hoge piepstem zou ik haar moeilijk serieus kunnen nemen vrees ikquote:Stem weet ik niet. Ben idd wel benieuwd. Denk dat het wel een beetje is veranderd.
Goed idee!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 14:48 schreef soapie het volgende:
[ afbeelding ]
Even een fotootje tussendoor. Er mogen hier best wel meer foto's vind ik!
Zo te zien is het daar net zo'n theemuts als in ONMquote:Op dinsdag 16 juni 2015 16:22 schreef soapie het volgende:
[ afbeelding ]
Bettina Berger in de kinderserie Prinsessia.
Echt he!quote:Op dinsdag 16 juni 2015 17:52 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Zo te zien is het daar net zo'n theemuts als in ONM![]()
Ik wou net vragen wie dat lekkers is.....quote:Op dinsdag 16 juni 2015 16:22 schreef soapie het volgende:
[ afbeelding ]
Bettina Berger in de kinderserie Prinsessia.
quote:Op woensdag 17 juni 2015 16:11 schreef nikkiefan het volgende:
[..]
Ik wou net vragen wie dat lekkers is.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |