Vandaag nog een keer plezierquote:Op maandag 30 maart 2015 07:57 schreef stbabylon het volgende:
Gisteren veel te pittig stoofpotje gemaakt. Wel donders lekker
Wat was het voor potje, behalve pittig?quote:
Zelf een lading dingen bij elkaar gegooid, mager rundvlees en voor vocht heb ik pure appelsap gebruikt. Lading kruiden (waaronder peper, chilipoeder en een pepertje...) en groenten erbij.quote:Op maandag 30 maart 2015 08:19 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Wat was het voor potje, behalve pittig?
Klinkt goedquote:Op maandag 30 maart 2015 08:25 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Zelf een lading dingen bij elkaar gegooid, mager rundvlees en voor vocht heb ik pure appelsap gebruikt. Lading kruiden (waaronder peper, chilipoeder en een pepertje...) en groenten erbij.
Het kan met wijn, of bier, maar ook met vruchtensap. Zolang het maar zurig is, om het vlees mals te maken. En gelukkig heb ik het met appelsap gedaan, de zoetheid maakte nog iets goed van de scherptequote:Op maandag 30 maart 2015 08:26 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Klinkt goed
Behalve de appelsap. Die klinkt raar
Zo klinkt het wel logisch jaquote:Op maandag 30 maart 2015 08:28 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Het kan met wijn, of bier, maar ook met vruchtensap. Zolang het maar zurig is, om het vlees mals te maken. En gelukkig heb ik het met appelsap gedaan, de zoetheid maakte nog iets goed van de scherpte
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
quote:Op maandag 30 maart 2015 08:30 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Zo klinkt het wel logisch jaBen zelf alleen niet zo van zoet in mijn warme maaltijd.
Bakkie yoghurt of zuur erbij volgende keerJa, die yoghurt (nou ja, kwark dan) heb ik erna gedaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Van die tijdsovergang heb ik nooit last gelukkigquote:Op maandag 30 maart 2015 08:46 schreef stbabylon het volgende:
Ik niet, en de nieuwe tijd is me ook goed bevallen. Mooie soepele overgang gemaakt
Ik las kwakquote:Op maandag 30 maart 2015 08:31 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ja, die yoghurt (nou ja, kwark dan) heb ik erna gedaan
Yesquote:Op maandag 30 maart 2015 08:46 schreef HarveySpecter het volgende:
Is er iemand hier die wel goed geslapen heeft?
Nou ja, voor mijn lichaam was het vanochtend 4:45 dat ik er uit ging, kan me voorstellen dat ik dat kan voelen. Maar dus niet. Gisteren om 21:30 vrij moe er in gegaan. Hielp wel denk ik. Heb een druk, redelijk laat weekend gehad (do 2:30, vrijdag 0:00, za 2:15, alle dagen voor 9:00 eruit), dus wel iets wat moe, maar valt mee.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:03 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Van die tijdsovergang heb ik nooit last gelukkig
Je sliep vroeg, dus genoeg uren gemaakt, dus dan valt het wel mee.quote:Op maandag 30 maart 2015 09:08 schreef stbabylon het volgende:
Nou ja, voor mijn lichaam was het vanochtend 4:45 dat ik er uit ging, kan me voorstellen dat ik dat kan voelen. Maar dus niet. Gisteren om 21:30 vrij moe er in gegaan. Hielp wel denk ik. Heb een druk, redelijk laat weekend gehad (do 2:30, vrijdag 0:00, za 2:15, alle dagen voor 9:00 eruit), dus wel iets wat moe, maar valt mee.
Ik sliep redelijk eigenlijk. Maar zoals altijd te kort of zoquote:Op maandag 30 maart 2015 08:46 schreef HarveySpecter het volgende:
Is er iemand hier die wel goed geslapen heeft?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |