ziggyziggyziggy, mag je de schuld geven van vertraging in het Noorden. Dr_Flash, Grootste AnsaldoBredaFanBoy met Zugzwang van de Lage Landen. Scarlet_Dragonfly, random betweter die een hekel heeft aan OV-chipkaart-haters. James1988, geilt op treinenbouwer Alstom, hogesnelheidstreinen, SNCF en Duitsland. (en Brabant ) Yreal, vindt de infrastructuur/logistiek interessant en wordt sowieso opgewonden van alles met meer dan 1000 pk. greavy, vindt de OV-chipkaart maar niks en ziet i.p.v. het huidige materieel liever overal SLT's rijden. bork, voor alle mooie plaatjes, kloppende info en kindvriendelijke verhalen. Crientj, Ginger, Servexmeisje en inspiratieloos. Eet graag 714's. Darkwing_Duck, der Nahverkehrsprofi. Parijskenner en liefhebber van kleine spoorlanden. Flodder450, Is een keer komen aanlopen en is sindsdien van de partij in deze reeks! b2py, Alcoholist, weersonheilsprofeet en zeurpiet met een spoorhobby. Verliefd op PKP IC. Ireyon, de Baas van Roosendaal, die het wel weet (Brabant ). Peterselieman, PSM voor intimi, voor al uw kruidvatkaartjes over de grens. dennistd, Fantacolist, civiel vervoer. Zug-Chef, Arrivalover die alle badslipperexpressen hekelt JDude, voor overbodige feitjes over parttime-treinforensen in Brabant ( ).
• In dit topic vinden we vrijwel alles interessant wat met rails te maken heeft. Goederentreinen, trams en metro's zijn hier ook allemaal welkom, evenals informatie over vervoersbedrijven en materieelsoorten. Twijfel je of iets in dit topic thuishoort? Plaats het gerust en je merkt het vanzelf wel.
• Afkortingen en nummertjes om o.a. stations en treinen aan te duiden, zijn niet wenselijk. Zo heet station Gvc hier Den Haag Centraal en is trein 3626 gewoon de Intercity van Roosendaal naar Zwolle van 07:50 uur. Treinstelnummers mogen gewoon genoemd worden, maar dan wel graag met materieelsoort erbij vermeld.
• Als je hier komt zeiken op het verkeerde bedrijf, lachen we je uit. Een sein- of wisselstoring is vrijwel nooit de schuld van de Nederlandse Spoorwegen en het uitvallen van een IC Direct is niet de schuld van AnsaldoBreda. Terechte klachten kun je natuurlijk wel altijd hier kwijt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En hier verder! Vanaf nu elk nieuw topic beginnen met frontseinen.
Dilemma voor de Utrechtse treindienstleiding: er moeten twee treinen om 19:10 vertrekken, doordat ze niet op hun normale sporen staan kruist dat elkaar, wie mag er eerst?
Edit: met +9 toch nog vertrokken. Die andere trein staat er nog...
Op donderdag 26 maart 2015 19:18 schreef ReisT het volgende: Dilemma voor de Utrechtse treindienstleiding: er moeten twee treinen om 19:10 vertrekken, doordat ze niet op hun normale sporen staan kruist dat elkaar, wie mag er eerst?
Indien het een intercity en een stoptrein betreft, waarschijnlijk de stoptrein.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
Nog wat foto's van het schadestel van dichterbij, te Deventer Goederen geklikt. De persoon in kwestie is daar legaal geweest.
Lijkt me niet. Bewijs van Toegang en geel hesje zijn leuk, maar alleen maar geldig als je er ook echt wat te zoeken hebt. Dus unless die nsreiziger schade-expert is, niet legaal daar.
Buitengewoon ernstig. De NS negeerde jarenlang een belangrijke veiligheidsaanbeveling van de Inspectie, en marchandeerde daarmee met de veiligheid van passagiers.
Op vrijdag 27 maart 2015 07:45 schreef MTL het volgende: De ILenT heeft de toelating voor Mat'64 niet ingetrokken. Als het echt gevaarlijk was geweest, dan hadden ze dat allang gedaan.
ILT had gedoogd omdat MAT'64 bijna was afgevoerd. Jaren later reed het gewoon nog...
En wat zijn we weer bezig voor de reiziger Nu al het MAT64 afvoeren is een groot probleem, dan rijden de stoptreinen buiten de randstad hooguit 1x per uur zonder extra capaciteit. Sprinters komen er aan (2017). Die treinen rijden al 40 jaar, en nu moet het ineens afgevoerd worden?
Ga je ook nog iets schrijven over Lint? Ohnee, dat is Arriva/Syntus en geen NS...
Op vrijdag 27 maart 2015 08:29 schreef Viezze het volgende: Ik vraag me wel af of alle V's voorzien van een baanschuiver duurder was geweest dan alle ellende nu (reparatie, claims, bussen)
Met aftrek van de bespaarde kosten door decennialang te blijven doorrijden met afgeschreven materieel? Ja
Nogmaals: als het echt zo gevaarlijk was geweest, dan had de ILenT daar allang maatregelen tegen getroffen. Ook ik weet dat ILT niet zaligmakend is, maar als het een werkelijk groot veiligheidsrisico met zich mee had gebracht, had Mat'64 allang niet meer gereden. Als je het stukje in de door jouw gelinkte PDF goed leest, zie je dat het een signaal is, geen veiligheidsovertreding of tekortkoming. Er staat alleen dat Mat'64 een hogere kans heeft op ontsporen na een aanrijding. Niet dat het per definitie een veiligheidsrisico vormt.
Overigens waren het volgens mij ook de reizigersorganisaties waardoor Mat'64 uiteindelijk niet is afgevoerd. Die SLT moest per se een toilet hebben, later inbouwen was niet mogelijk, waardoor de laatste optie voor SLT niet werd gelicht en dus Mat'64 nog jaren in dienst moest blijven (wat in datzelfde document genoemd wordt, een paar regels verder: "Onduidelijk is of en op welke termijn met de aanstaande instroom van de SLT, de laatste treinstellen type materieel ‘64 zullen worden afgevoerd."). De hand in eigen boezem steken is, mijns inziens, wat dat betreft geen verkeerd idee.
[ Bericht 0% gewijzigd door MTL op 27-03-2015 09:02:31 ]