 
		 
			 
			
			
			Zet er dan bijna voor.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
IK zei ook, 'vrouwen die wraak willen nemen'.
 
											 
			 
			
			
			Je zei zelf al elke situatie is anders, maar de kinderen is voor vrouwen vaak een middel om wraak te kunnen nemen, jouw geval is dus anders.quote:
 
			 
			
			
			Ik vond het zonder 'bijna' al duidelijk.quote:

 
			 
			
			
			Mijne ook, ik heb ze ook niet gebruikt als wraakmiddel, heb juist heel lang geprobeerd dat ze contact hadden.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:44 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Je zei zelf al elke situatie is anders, maar de kinderen is voor vrouwen vaak een middel om wraak te kunnen nemen, jouw geval is dus anders.
 
			 
			
			
			Nah, als je vrouwen zegt, voel ik me gewoon aangesproken.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:44 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik vond het zonder 'bijna' al duidelijk.
Voor de vrouwen die geen wraak willen nemen telt het dus niet.
 
											 
			 
			
			
			Klopt ... Ligt allemaal ingewikkeld... Volgens mij heb ik het wel eens verteld hier... 9/11 was oa. trigger...quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:44 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Je zei zelf al elke situatie is anders, maar de kinderen is voor vrouwen vaak een middel om wraak te kunnen nemen, jouw geval is dus anders.
 
			 
			
			
			Ja, maar de mijne waren zo goed als volwassen toen ik ging scheiden. Dus die waren oud genoeg om hun eigen beslissing te nemen. Ik had niets met omgangsregelingen van doen.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:45 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Mijne ook, ik heb ze ook niet gebruikt als wraakmiddel, heb juist heel lang geprobeerd dat ze contact hadden.
2 mensen al waarbij het anders is dus Mo. Oh en jij ook schijnbaar, 3 dus.
 
			 
			
			
			Ja, klopt dat was vorige week.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:46 schreef chufi het volgende:
[..]
Klopt ... Ligt allemaal ingewikkeld... Volgens mij heb ik het wel eens verteld hier... 9/11 was oa. trigger...
 
			 
			
			
			Niet doen meisje, ik bedoelde het zoals ik het schreef.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:46 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Nah, als je vrouwen zegt, voel ik me gewoon aangesproken.
 
											 
			 
			
			
			Ach zoals eerder vermeld geloof ik, iedere situatie is anders. Laten we het daar maar even op houden.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:47 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ja, maar de mijne waren zo goed als volwassen toen ik ging scheiden. Dus die waren oud genoeg om hun eigen beslissing te nemen. Ik had niets met omgangsregelingen van doen.
 
			 
			
			
			Meisje.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:48 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Niet doen meisje, ik bedoelde het zoals ik het schreef.
 Ben 40 man.
 Ben 40 man.   
											 
			 
			
			
			Is wel zo makkelijk, er zijn nooit 2 situaties 100% hetzelfde. Alle mensen zijn uniek.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:48 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ach zoals eerder vermeld geloof ik, iedere situatie is anders. Laten we het daar maar even op houden.
 
			 
			
			
			Ja, maar ik had allang opa kunnen zijn, ben ik gelukkig nog niet.quote:
 
											 
			 
			
			
			Wij zouden alles in onderling overleg regelen, zonder dat er bedragen en regelingen op papier kwamen.. Dus zelf invullen ....quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:47 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ja, maar de mijne waren zo goed als volwassen toen ik ging scheiden. Dus die waren oud genoeg om hun eigen beslissing te nemen. Ik had niets met omgangsregelingen van doen.
 
			 
			
			
			100% niet maar soms lijkt het wel heel erg op elkaar. Schrikbarend soms voor mij.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:49 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Is wel zo makkelijk, er zijn nooit 2 situaties 100% hetzelfde. Alle mensen zijn uniek.
 
											 
			 
			
			
			Ik zou ook al oma kunnen zijn. Op mijn 40equote:Op donderdag 26 maart 2015 14:49 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ja, maar ik had allang opa kunnen zijn, ben ik gelukkig nog niet.
 Dan kom ik nooit meer van de flodders af.
 Dan kom ik nooit meer van de flodders af.   
  
											 
			 
			
			
			Ik heb alles erop aan laten komen, geen convenant, gewoon alles via de rechter en ik heb mijn recht behaald en zij baalt.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:50 schreef chufi het volgende:
[..]
Wij zouden alles in onderling overleg regelen, zonder dat er bedragen en regelingen op papier kwamen.. Dus zelf invullen ....
 
			 
			
			
			Ik zal altijd in het ongewisse blijven over die statusquote:Op donderdag 26 maart 2015 14:49 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ja, maar ik had allang opa kunnen zijn, ben ik gelukkig nog niet.
 
											 
			 
			
			
			En lukte dat ook?quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:50 schreef chufi het volgende:
[..]
Wij zouden alles in onderling overleg regelen, zonder dat er bedragen en regelingen op papier kwamen.. Dus zelf invullen ....
 
			 
			
			
			Dat Flodder verhaal over jou was best grappig, dat is Fanntasie.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:51 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ik zou ook al oma kunnen zijn. Op mijn 40eDan kom ik nooit meer van de flodders af.

Maar als het goed is komt er de komende 9 maanden nog niets dus ben ik dan alvast 41.
 
											 
			 
			
			
			Ik heb geen idee of ik maar 3 kinderen heb, zouden er best meer kunnen zijn, ik weet dat niet en wil het ook niet weten. Ik hou het bij de 3 die ik zelf heb opgevoed.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:51 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik zal altijd in het ongewisse blijven over die status
 
			 
			
			
			Ik heb me rot gelachen.quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:52 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dat Flodder verhaal over jou was best grappig, dat is Fanntasie.
 
  
											 
			 
			
			
			Ja dat lukt prima... Loopt wel tegen het laatste jaar ....quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:51 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
En lukte dat ook?
Hier alles via de advocaat, communicatie was niet meer mogelijk.
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:51 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik zal altijd in het ongewisse blijven over die status
quote:Op donderdag 26 maart 2015 14:53 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik heb geen idee of ik maar 3 kinderen heb, zouden er best meer kunnen zijn, ik weet dat niet en wil het ook niet weten. Ik hou het bij de 3 die ik zelf heb opgevoed.
 Dat is toch raar, dat je dan niet weet of je nog meer kinderen hebt. Lijkt mij dan, maar is misschien anders omdat ik een vrouw ben of zo. Bij mij is het niet zo moeilijk om het bij te houden.
 Dat is toch raar, dat je dan niet weet of je nog meer kinderen hebt. Lijkt mij dan, maar is misschien anders omdat ik een vrouw ben of zo. Bij mij is het niet zo moeilijk om het bij te houden.   
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |