wat is er mis mee?quote:Op vrijdag 27 maart 2015 23:52 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Die ziet er echt tof uit maar waarom die klote scherm pfff.
Zoveel moeite is het niet om een fhd scherm te gebruiken. Scherm wordt er alleen maar beter door.quote:
op 4.7" vind ik dat wel meevallenquote:Op zaterdag 28 maart 2015 00:41 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Zoveel moeite is het niet om een fhd scherm te gebruiken. Scherm wordt er alleen maar beter door.
Toch is het verschil merkbaar.quote:
Dan ga je er specwise toch nauwelijks op vooruit?quote:Op zondag 29 maart 2015 14:28 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Xiaomi mi note 16gb bamboo editie is nu te koop voor ¤400 euro. Als ik nu mijn HTC One M8 verkoop hoef ik enkel ¤100 bij te betalen maar 16gb is gewoon te weinig :/. Prijzen gaan wel snel omlaag. Zal vast goedkoper zijn als de Xiaomi mi note pro editie beschikbaar is.
Het gaat mij meer om de grote van het scherm en die lelijke on-screen knoppen die de Xiaomi niet heeft, waardoor ik een mi note overweeg. Het design van de Xiaomi is ook wel tofquote:Op maandag 30 maart 2015 13:47 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Dan ga je er specwise toch nauwelijks op vooruit?
http://www.mi.com/en/events/launch-jan/quote:Op maandag 30 maart 2015 14:05 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Het gaat mij meer om de grote van het scherm en die lelijke on-screen knoppen die de Xiaomi niet heeft, waardoor ik een mi note overweeg. Het design van de Xiaomi is ook wel tof. De Xiaomi mi note pro gaat waarschijnlijk ¤700 euro kosten.
Dat zijn de prijzen in China. De Xiaomi's die wij als Europeanen kunnen bestellen zijn alleen verkrijgbaar via derde partijen, waardoor het bedrag aanzienlijk oploopt.quote:Op maandag 30 maart 2015 14:09 schreef Catch22- het volgende:
[..]
http://www.mi.com/en/events/launch-jan/
daar noemen ze 3299rmb, 490 euro. Met eventuele tax wordt dat wel iets meer, maar geen 700 toch?
de normale note is 341/415 euro als je de prijs van xiaomi overneemt, dus dat verschilt niet veel met winkelprijs.quote:Op maandag 30 maart 2015 14:15 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Dat zijn de prijzen in China. De Xiaomi's die wij als Europeanen kunnen bestellen zijn alleen verkrijgbaar via derde partijen, waardoor het bedrag aanzienlijk oploopt.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |