Dat laatste idd en afhankelijk van stemming houd ik gewoon heel slim mijn mondquote:Op dinsdag 24 maart 2015 15:49 schreef Toto69 het volgende:
Vind jou ook lief hooren ook wel begripvol
* naar mij toe dan, ik heb geen idee hoe je bij anderen bent
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 15:51 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat laatste idd en afhankelijk van stemming houd ik gewoon heel slim mijn mond
Even volhouden Tootquote:Op dinsdag 24 maart 2015 16:10 schreef Toto69 het volgende:
De chirurg is langsgeweest.
Volgende is er aan de hand-:
Donderdagmiddag weer vac wissel, krijg dan morfine, verdoving en nog oxazepam en de spons wordt nat gemaakt. Als het dan een beetje ok gaat mag ik vrijdag naar huis. En dan maandag weer wissel op de polikliniek. Ik moest echt even doorzetten van hem, omdat dit echt de best mogelijke therapie is. Zwaar, dat begreep hij, maar het moet. En de spons wordt steeds kleiner per wissel als het goed is omdat de wond kleiner wordt, en dat zou ook schelen in de pijn.
Kortom: doorzetten, en ik lig hier nog wel een paar dagen.
Ik zet wel door. Het moet maar.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 16:13 schreef Cue_ het volgende:
Het zou zonde zijn om nu te stoppen, of je moet echt van je stokje er vanaf gaan, maar als dit het allerlaatste is wat ze nog kunnen doen, zou het jammer zijn het niet door te zetten..
Wie weet.quote:Op dinsdag 24 maart 2015 14:58 schreef Toto69 het volgende:
Nog iemand in de buurt van Enschede die langs wil komen?
Ja het is wel nodig. Thanks!quote:Op dinsdag 24 maart 2015 16:15 schreef agenda het volgende:
Fijn dat ze je nu even in het ziekenhuis houden. Zet hem op Toto je wordt beter!
Sooooo, kennelijk laten Fokkers zich opnemen in hetzelfde ziekenhuis als jij om maar bij je in de buurt te zijn..quote:Op dinsdag 24 maart 2015 15:34 schreef Toto69 het volgende:
Er komt zo een fokker langszal geen naam noemen, weet niet of diegene dat wil. Ligt blijkbaar zelf ook in het zkh hier
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 16:21 schreef qltel het volgende:
[..]
Sooooo, kennelijk laten Fokkers zich opnemen in hetzelfde ziekenhuis als jij om maar bij je in de buurt te zijn..
vergeet niet de tip van lidocine (of zo) en de boel eerst nat maken. Ik heb je gister een link gestuurdquote:
Komt goedquote:Op dinsdag 24 maart 2015 16:59 schreef computergirl het volgende:
[..]
vergeet niet de tip van lidocine (of zo) en de boel eerst nat maken. Ik heb je gister een link gestuurd
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 17:16 schreef ciskaatje het volgende:
ik lees dit hele verhaal zo eens door, maar potdomme wat ben jij een ongelofelijke BIKKEL!!!!!!
Ik wens je heel veel succes bij die verrekte wissels en spreek de hoop met je uit dat dit nou eens mag werken en dat je goed zult herstellen.
Greetz
uut Arnhem
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 14:59 schreef Keshet het volgende:
Absoluut niet in de buurt van het ziekehuis waar jij bent maar ik wil je wel graag een kaartje sturen! Kan dat?
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 17:51 schreef Rewimo het volgende:
Ik vind het al een hele opluchting dat ze je er niet gelijk weer uitknikkerenHou vol Toot en spreek die wond van je eens ernstig toe dat ie mee moet werken en braaf dichtgroeien, okee?
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 13:43 schreef Toto69 het volgende:
Om het nog een beetje positief proberen in te blijven zien, ze hebben hier een nieuwe aflevering van The Walking Dead (met die zombies) opgenomen.Valt reuze mee hoor, would bang 8/10SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wens je nog veel sterkte! Ik kijk hier elke dag hoe het met je gaat.Koel en donker bewaren
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 17:55 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Valt reuze mee hoor, would bang 8/10
Wens je nog veel sterkte! Ik kijk hier elke dag hoe het met je gaat.
Dm maarquote:Op dinsdag 24 maart 2015 18:27 schreef _Joy_ het volgende:
Ik wil je eigenlijk ook wel een kaartje sturen![]()
Mag ik je adres ook?
Het eind lijkt dus in zicht, nog even volhouden!
quote:Op dinsdag 24 maart 2015 19:04 schreef SonicVolcano het volgende:
Als ik tijd had nu, dan was ik je komen opzoeken in het ziekenhuis
DM je adres maar, dan verzin ik iets anders
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |