quote:
Mannen ja.quote:Op maandag 23 maart 2015 17:57 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Negers kregen in de VS eerder stemrecht dan vrouwen, dus het zal mij benieuwen.
Dat jouw latente homoseksuele brein gelijk naar Kutcher trekt zegt genoeg. Fijne dag verderquote:Op maandag 23 maart 2015 17:56 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
Wat boeit mij die relatie nou, zwakzinnige.
Gaat over Kutcher.
Ja. Want je zegt ook gewoon "de jaren vijftig". :$quote:Op maandag 23 maart 2015 17:57 schreef deadprez het volgende:
[..]
Is dat zo? Doe het eigenlijk altijd zo.
oh jaquote:Op maandag 23 maart 2015 17:58 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja. Want je zegt ook gewoon "de jaren vijftig". :$
Echt niet je zegt de jaren 'vijftig. hahaah skklquote:Op maandag 23 maart 2015 17:58 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja. Want je zegt ook gewoon "de jaren vijftig". :$
racistquote:Op maandag 23 maart 2015 17:56 schreef deadprez het volgende:
ik bedoel, als een neger het tot president kan schoppen moet het voor een vrouw ook geen probleem zijn.
Opkkrenquote:Op maandag 23 maart 2015 17:59 schreef BlauweTijger het volgende:
[..]
Echt niet je zegt de jaren 'vijftig. hahaah skkl
quote:Op maandag 23 maart 2015 17:58 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Dat jouw latente homoseksuele brein gelijk naar Kutcher trekt zegt genoeg. Fijne dag verder
Ja precies. Dus je info was niet relevant.quote:Op maandag 23 maart 2015 17:59 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Als ik het over vrouwelijke kleurlingen zou hebben dan zou ik wel negerinnen hebben gezegd.
Vroeger lenzen gehad. Zwaar niks. Ik heb een cilindrische correctie nodig dus dan worden het harde lenzen en die zijn echt naadje. Met reizen, zandstormen en airconditioning zijn lenzen een slecht plan. Een bril nodig hebben is een handicap, helaas pindakaas.quote:Op maandag 23 maart 2015 17:56 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Waarom neem je geen lenzen? Lijkt me zwaar kut om de hele dag met een bril op te hebben als je actief bent.
smakelijk mattiequote:
Kom eraanquote:
Harde lenzen zijn ook wel kut idd.quote:Op maandag 23 maart 2015 18:00 schreef niels0 het volgende:
[..]
Vroeger lenzen gehad. Zwaar niks. Ik heb een cilindrische correctie nodig dus dan worden het harde lenzen en die zijn echt naadje. Met reizen, zandstormen en airconditioning zijn lenzen een slecht plan. Een bril nodig hebben is een handicap, helaas pindakaas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |