SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2015 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen challengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DiversOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Blogs van enkele vaste postersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 99% gewijzigd door Mylene op 19-03-2015 10:41:44 ]![]()
ga nu slapen.
*hoop dat de kleine kaboutertjes toch bestaan, dat ik wakker wordt en alles werkt prima*![]()
Nu er hier steeds meer idioten verzamelen die over de marathonafstand heen gaan vond ik deze wel op zijn plaatsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.haters gonna hate
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Spijkers met koppen, topprogramma!Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Steffelonio: ligt aan fok als t niet lukt.
Wil een lieve mod zich even uitleven?
@RD: Ik loop geen marathon omdat het me saai lijkt. Ik kan het uiteraard gemákkelijk
no way!Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Ik heb de 2 nike+ apps gedownload. Hier zit ook een opbouw schema in voor opbouwen naar 5/10 k of meer.
iemand ervaring met deze schema's? Ik ben nu begonnen met het opbouwen naar de 5k.
ik was van plan de 10k te doen, maar de afstand word wel heel snel op gebouwd. Ook bij het 5k schema loop je in week 3 al 6,4 k.![]()
Wow.quote:Op donderdag 19 maart 2015 08:01 schreef zouzomaarkunnen het volgende:
Ik heb de 2 nike+ apps gedownload. Hier zit ook een opbouw schema in voor opbouwen naar 5/10 k of meer.
iemand ervaring met deze schema's? Ik ben nu begonnen met het opbouwen naar de 5k.
ik was van plan de 10k te doen, maar de afstand word wel heel snel op gebouwd. Ook bij het 5k schema loop je in week 3 al 6,4 k.Bij Endomondo loop je in week 3 van de 5K nog maar 3.15km.
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Het is wel met lopen tussen door maar dan nog leek het me wat veel. Maar goed, ik ga het gewoon maar proberen. Gisteren begonnen met een work out van de trainer app. Die vond ik ook op beginner niveau vrij intensief! Vandaag moet ik dan 1,6 km wandelen, morgen hardlopen.quote:Op donderdag 19 maart 2015 08:06 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Wow.Bij Endomondo loop je in week 3 van de 5K nog maar 3.15km.
![]()
Ik heb de Evy 0-5 schema gedaan, en de NL'se start to run 5-10 km schema. Beide schema's bevielen goed qua opbouw. Ben nu bezig met NL'se start to run schema 5-15 km. Ik hou van schema's, fijn om wat houvast en afwisseling te hebben.
Bij Evy zat ik in week 3 op zo'n 3,6 km in totaal (lopen en wandelen).![]()
Het klinkt meer als een schema om te trainen voor de 5k als je al wat loopervaring hebt, ipv echt een beginners-opbouwschema?Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Ja, dat lijkt me ook. Al heet het echt een beginnersschema. Maar ik ben ook niet echt een beginner maar ik zoek een manier om toch beter te trainen. Evy heb ik al eens gedaan en is niet helemaal wat ik zoek voor nu.
ik denk dat deze snelle op bouw misschien wel voor me werkt.
ook de beginner oefeningen van de trainer app zijn echt niet voor iemand zonder enigszins conditie/ervaring. Nike verwacht gewoon dat beginners al veel kunnen.![]()
![]()
quote:Op donderdag 19 maart 2015 04:48 schreef rechtsedirecte het volgende:
Nu er hier steeds meer idioten verzamelen die over de marathonafstand heen gaan vond ik deze wel op zijn plaatsAls je die aflevering hebt gezien, waarin Barney de marathon loopt, zag je ook waarom trainen wel handig is, hehe.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.haters gonna hateZeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Bij onze vereniging traint nu al enige tijd een "echte" hardloper mee (5km specialist met een pr van 15:05).
Zag hem afgelopen zondag een stukje op tempo doen, en dat ziet er dan ook echt gewoon anders uit dan hoe de rest van ons loopt
Stiekem wel een beetje jaloers...It has to mean something
Could never mean more than a sacrifice![]()
We zijn allemaal echte hardlopersquote:Op donderdag 19 maart 2015 09:19 schreef Cynic het volgende:
Bij onze vereniging traint nu al enige tijd een "echte" hardloper mee (5km specialist met een pr van 15:05).
Zag hem afgelopen zondag een stukje op tempo doen, en dat ziet er dan ook echt gewoon anders uit dan hoe de rest van ons loopt
Stiekem wel een beetje jaloers...De een alleen wat sneller dan de ander..
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
Volgende maand ga ik denk ik meedoen met 10k wedstrijdje. Kijken of het langzame lopen mee sneller heeft gemaakt![]()
![]()
Ik wil mij geen expert noemen maar het lijkt mij dat je ook nog wat tempowerk moet doen om sneller te worden.![]()
Schema is globaal 1x korte intervallen, 1x langere intervallen en 1x duurloopje. Die laatste liep ik eerst op pittig tempo, nu op jogtempo. Even wennen maar zal wel ergens goed voor zijn.![]()
Hoor ik hier een stukje Choukoud?quote:Op donderdag 19 maart 2015 10:54 schreef Devv het volgende:
Van alleen langzaam lopen, wordt je natuurlijk niet sneller.
Maar inderdaad: variatie!![]()
Afhankelijk in welke fase van opbouw je zitquote:Op donderdag 19 maart 2015 10:54 schreef Devv het volgende:
Van alleen langzaam lopen, wordt je natuurlijk niet sneller.
![]()
Loop je al wat langer zal de rek er steeds meer uit zijn en zal je wat meer variatie moeten hebben.Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: