Ik geloof niet dat dat op de ps4 al kon idd.quote:Op donderdag 19 maart 2015 12:07 schreef Cikx het volgende:
[..]
Huh is dat nieuw? Normaal was het met 2 toch? Niet dat ik het ga kopen, want heb BL2 nu al voor de PC en 360.
Sowieso ja.quote:Op donderdag 19 maart 2015 12:45 schreef videonatic het volgende:
Battlefield 4 nog steeds de shooter op PS4Dice is een baas
De game + Premium was tijdens de kerst nog in de aanbieding voor 3 tientjes ofzo.quote:Op donderdag 19 maart 2015 12:46 schreef videonatic het volgende:
Ik wacht nog steeds op een korting voor Premium. Ik merk dat ik zonder DLC echt veel lege servers tegenkom.
Hoe zijn de graphics van BF4 eigenlijk op de PS4?quote:Op donderdag 19 maart 2015 12:45 schreef videonatic het volgende:
Battlefield 4 nog steeds de shooter op PS4Dice is een baas
Oftewel ik kan lang wachtenquote:Op donderdag 19 maart 2015 12:47 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
De game + Premium was tijdens de kerst nog in de aanbieding voor 3 tientjes ofzo.
Ik vind de graphics prima.quote:Op donderdag 19 maart 2015 12:54 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hoe zijn de graphics van BF4 eigenlijk op de PS4?
Op de PS3 waren die ronduit lelijk te noemen.
Aan de ene kant wil ik eigenlijk niet nóg een keer BF4 aanschaffen, maar aan de andere kant lijkt Hardline mij ook niet zoveel aan.
Tsja, dan had ik toch echt BF4 gehaald, dat is een echte BF.quote:Op donderdag 19 maart 2015 14:05 schreef satecl het volgende:
Battlefield Hardline ook maar bestel bij Wehkamp voor ¤ 39,99. Zal mij benieuwen dit weekend.
m'n eerste battlefield everrrrr
Ik ruil/koop/verkoop games via internet sinds de originele Xbox.quote:Op donderdag 19 maart 2015 14:09 schreef Vault-Boy het volgende:
Voor mij toch geen Dying Light![]()
Had hem gekocht op Marktplaats, maar nog steeds niet binnen en die gast reageert ook niet meer. Dus helaas weer opgelicht pffff. Misschien toch maar kappen met 2ehands kopen en gewoon nieuw kopen want ben de laatste tijd iets te vaak opgelicht. Ook hier op Fok
Dat mag jij vinden!quote:Op donderdag 19 maart 2015 14:07 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Tsja, dan had ik toch echt BF4 gehaald, dat is een echte BF.
Hardline lijkt mij een slap aftreksel...
De vorige keer had ik voor 25 euro The Evil Within gekocht op Marktplaats en die heb ik wel gewoon netjes binnen gehad. Blijft gewoon zielig man dat er mensen zijn die voor 2 a 3 tientje mensen gaan oplichtenquote:Op donderdag 19 maart 2015 14:11 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik ruil/koop/verkoop games via internet sinds de originele Xbox.
Nog nooit opgelicht, en dat met toch wel een deal of 75-100 schat ik zo in.
Zou gewoon zo ver mogelijk wegblijven van Marktplaats.
Bij de PS4 zie ik op Marktplaats best wel veel advertenties waar ik denk van "dit is niet echt". Die mensen die verschillende foto's van games hebben, maar op verschillende locaties (Last of Us op een tapijtje, Dyling Light op een bureau, Sniper Elite 3 op tegeltjes). Games die ¤35 zijn na de release. Mensen die minder dan 1 jaar op Marktplaats zijn etc. En altijd de MioCheck gebruiken.quote:Op donderdag 19 maart 2015 14:09 schreef Vault-Boy het volgende:
Voor mij toch geen Dying Light![]()
Had hem gekocht op Marktplaats, maar nog steeds niet binnen en die gast reageert ook niet meer. Dus helaas weer opgelicht pffff. Misschien toch maar kappen met 2ehands kopen en gewoon nieuw kopen want ben de laatste tijd iets te vaak opgelicht. Ook hier op Fok
Als je er 4 op een dag zo weet op te lichten, pak je toch een modaal inkomen. Dat soort mensen moet je niet onderschatten, die doen het de hele dag door.quote:Op donderdag 19 maart 2015 14:16 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
De vorige keer had ik voor 25 euro The Evil Within gekocht op Marktplaats en die heb ik wel gewoon netjes binnen gehad. Blijft gewoon zielig man dat er mensen zijn die voor 2 a 3 tientje mensen gaan oplichten
Ja misschien toch maar doen idd. Eigenlijk kocht ik ook altijd nieuwe games op de Xbox 360, maar het kan zoveel schelen als je nieuwe games voor 30 euro kan krijgen. Sindsdien dat ik zo op de PS4 doe, maar ja er zit altijd een risico op als je het via Marktplaats koopt of zelfs hier. Ben hier ook al 2 keer voor GTA V opgelichtquote:Op donderdag 19 maart 2015 14:21 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Bij de PS4 zie ik op Marktplaats best wel veel advertenties waar ik denk van "dit is niet echt". Die mensen die verschillende foto's van games hebben, maar op verschillende locaties (Last of Us op een tapijtje, Dyling Light op een bureau, Sniper Elite 3 op tegeltjes). Games die ¤35 zijn na de release. Mensen die minder dan 1 jaar op Marktplaats zijn etc. En altijd de MioCheck gebruiken.
Beste is om het van een webshop te halen die goede rep heeft. Gameland Groningen, Nedgame, Gameshop Twente etc. Laatst had ik ook zo'n moeite om aan mij games te komen van iemand op Fok! Duurde bijna een maand. Dus zocht zijn naam op op internet, een twitter profiel kwam overeen met zijn username. Tweet gestuurd: "Als ik zaterdag mijn games niet heb ga ik maandag aangifte doen" Wonder boven wonder kreeg ik de volgende dag mijn games. Maar ik ga denk ik alleen van shops kopen. Dan maar wat meer betalen, scheelt je weer hoofdpijn en aspirines.
Ja dat snap ik wel. Heb soms zelf de gedachte om mensen terug te pakken en ook maar dit te gaan doen, maar doe het toch maar niet omdat ik geen zin heb in aangiftes tegen mijquote:Op donderdag 19 maart 2015 14:22 schreef satecl het volgende:
[..]
Als je er 4 op een dag zo weet op te lichten, pak je toch een modaal inkomen. Dat soort mensen moet je niet onderschatten, die doen het de hele dag door.
quote:Op donderdag 19 maart 2015 14:26 schreef Vault-Boy het volgende:
Ja dat snap ik wel. Heb soms zelf de gedachte om mensen terug te pakken en ook maar dit te gaan doen, maar doe het toch maar niet omdat ik geen zin heb in aangiftes tegen mij
Rustig maar ik doe het niet hequote:
Ik ben de rust zelve, maar vond het gewoon vrij apart dat je overweegt om zelf mensen op te gaan lichten om oplichters ''terug te pakken''.quote:Op donderdag 19 maart 2015 14:45 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Rustig maar ik doe het niet he![]()
Maar soms komt de gedachte wel om mensen gewoon terug te pakken. Want laten we eerlijk zijn. De politie doet ook geen reet met dit soort dingen. Logisch dat mensen maar door kunnen gaan met dit soort praktijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |