Sorry, heb het te druk met het trekken van mijn uitkering.quote:Op maandag 16 maart 2015 11:04 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Bedankt voor je volstrekt inhoudsloze opmerking. Ga nu maar weer fijn op de leraar letten.
Ok. Doei.quote:Op maandag 16 maart 2015 11:05 schreef WJHunt het volgende:
[..]
Sorry, heb het te druk met het trekken van mijn uitkering.
BPL?quote:Op zondag 15 maart 2015 23:53 schreef ps4014 het volgende:
Eredivisie is echt slecht slecht als ik mijn broertje zie voetballen die kan nu al mee in de jupiler. Man man man. Wat een schijtzooi is dat hier zeg in Nederland. Kijk Bundesliga en BPL en wat leukje potjes in La liga meer heb je nodig.
Feit dat je er uberhaupt ervan uitgaat dat men in dit soort programma's als analist zit om een echte vaktechinische en onafhankelijke en gebalanceerde mening te geven.quote:Op zondag 15 maart 2015 23:08 schreef Ruif het volgende:
Bij Studio Voetbal zitten de door rechtvaardigheid gedreven Jan Mulder, aangevuld met de keurige Arno Vermeulen, Co Adriaanse Jack van Gelder en Keneth Perez. Zojuist kwam het item ter sprake over de mishandeling (link) van een agente door een jeugdspeler van Ajax. Het schijnt te gaan om een toptalent, dus dat Ajax net direct overgaat tot ontslag vind ik jammer, maar ergens begrijpelijk. Waar ik wel heel erg van schrok, was van de reacties van de heren aan tafel bij VI. Op Kenneth Perez na, bagatelliseerde ze het voorval. Ze vonden het eigenlijk niet zo erg. Elke onafhankelijke analist zal toch pleiten voor direct ontslag van een mishandelaar? Met name van Jan Mulder, die een abonnement bij DWDD heeft om dit soort incidenten te veroordelen, hield zich opvallend stil. Klacht lijkt me duidelijk: analytici die te zwak zijn om een onafhankelijke mening te vormen. Uitzondering in deze is Perez. Waarvan akte.
Er zit een groot verschil in misbruik (terwijl je een publieke functie uitoefent - de zorg van je passagiers , eenzame ritjes met wellicht vrouwelijke passagiers) en iemand in elkaar timmeren omdat je bijv. dronken was. Maar als jij dat verschil niet wil erkennen moet je dat zelf weten, de kantonrechter zal er vast anders over denken.quote:Op maandag 16 maart 2015 11:00 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Accountmanager . Basis bij dit beroep is dat hij contact met klanten heeft.
[..]
Uhm, jawel:
[..]
Voor deze situatie vind ik niet dat dat verschil relevant is. Zeker niet gezien het om de echtgenoot van een verdachte gaat en niet om een medeverdachte. Op die manier kan je wel bezig blijven. Ik vraag me af wat een rechter hiervan zou vinden.quote:Op maandag 16 maart 2015 19:30 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Er zit een groot verschil in misbruik (terwijl je een publieke functie uitoefent - de zorg van je passagiers , eenzame ritjes met wellicht vrouwelijke passagiers) en iemand in elkaar timmeren omdat je bijv. dronken was. Maar als jij dat verschil niet wil erkennen moet je dat zelf weten, de kantonrechter zal er vast anders over denken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |