SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat doe Frankie wel nu.quote:Op zondag 15 maart 2015 15:23 schreef Gruisman het volgende:
Niemand geeft die Andersen ook ff een uitbrander na die 1-2 ofzoFuck today, it's tomorrow.![]()
Klopt, goede voetballer en talent genoeg. Alleen nog een watje, hij moet echt gaan werken om sterker te worden anders gaat ie de boot missen bij Ajax.quote:Op zondag 15 maart 2015 15:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
Andersen heeft nog steeds een te slappe mentaliteit.
Maar kan toch wel heel aardig voetballenAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Heerenveen-Ajax is altijd wel leukquote:Op zondag 15 maart 2015 15:24 schreef Reemi het volgende:
Lang geleden dat een wedstrijd van Ajax me zo heeft vermaaktOh.![]()
Sinkgraven doet me een beetje denken aan een jonge VDV.It's never over..
my kingdom for a kiss upon her shoulder..
It's never over..
all my riches for her smile when I slept so soft against her..![]()
Vrijwel niks nuttigs gedaan tot nu toe, hij heeft het sowieso nooit goed gedaan als linksbuitenquote:Op zondag 15 maart 2015 15:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
Andersen heeft nog steeds een te slappe mentaliteit.
Maar kan toch wel heel aardig voetballen![]()
Zit niet echt in zijn aard denk ik.quote:Op zondag 15 maart 2015 15:25 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Klopt, goede voetballer en talent genoeg. Alleen nog een watje, hij moet echt gaan werken om sterker te worden anders gaat ie de boot missen bij Ajax.
Dan moet je echt die winnaarsmentaliteit hebben.
Een Andersen met de mentaliteit van Suarez![]()
![]()
Oh.![]()
Wel een paar mooie balletjes gegeven hoor.quote:Op zondag 15 maart 2015 15:25 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Vrijwel niks nuttigs gedaan tot nu toe, hij heeft het sowieso nooit goed gedaan als linksbuitenOh.![]()
Je ziet in deze wedstrijd weer dat hij absoluut het inzicht heeft om goede steekpasses te geven en dergelijke, alleen zie je ook weer de keerzijde, namelijk dat hij enorm slap is in de duels en veel slordige, nonchalante balletjes geeft.quote:Op zondag 15 maart 2015 15:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
Andersen heeft nog steeds een te slappe mentaliteit.
Maar kan toch wel heel aardig voetballenVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Wel lekker dat die Sinkgraven bijna nooit een bal naar achter speelt, dat wil Klaassen nog wel eens te vaak doen![]()
Bazoer speelt echt goed steeds, ben benieuwd hoe lang hij dat vol blijft houden
Smile like you mean it
www.wefut.com![]()
heeft frank er nog niet ingekregenquote:Op zondag 15 maart 2015 15:28 schreef Gruisman het volgende:
Wel lekker dat die Sinkgraven bijna nooit een bal naar achter speelt, dat wil Klaassen nog wel eens te vaak doenGroot fan van User Wotte![]()
Rustig maar, hij gaat alquote:Op zondag 15 maart 2015 15:36 schreef JR-Style-93 het volgende:
BOILESEN ROT OP BOILESEN ROT OP BOILESEN BOILESEN BOILESEN ROT OPPPWie niet dom is moet slim zijn!![]()
Je mag niet hopen dat iemand geblesseerd raakt, maar eigenlijk....When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
Was inderdaad gewoon een overduidelijke overtreding, elleboog in de rug.quote:Op zondag 15 maart 2015 15:36 schreef Monolith het volgende:
Duwt gewoon met zijn arm, dus overtreding.Wie niet dom is moet slim zijn!![]()
Dit.quote:Op zondag 15 maart 2015 15:37 schreef PeeJie_ het volgende:
[..]
Was inderdaad gewoon een overduidelijke overtreding, elleboog in de rug.
"contactsport"
jahoor, een duw in de rug is toch echt een overtreding.When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.![]()
Volgens mij alleen nog in de bekerquote:Op zondag 15 maart 2015 15:37 schreef PeeJie_ het volgende:
Is Klaassen al een keer eerder aanvoerder geweest in de competitie?![]()
Die Heerenveen speler deed het wel slim, op een dusdanige wijze dat de grensrechter er niet echt zicht op had.quote:Op zondag 15 maart 2015 15:37 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Dit.
"contactsport"
jahoor, een duw in de rug is toch echt een overtreding.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
In dat geval moet de scheidsrechter het dus wel kunnen zienquote:Op zondag 15 maart 2015 15:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die Heerenveen speler deed het wel slim, op een dusdanige wijze dat de grensrechter er niet echt zicht op had.Wie niet dom is moet slim zijn!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: