Iets niet 'mogen' van je vriendin..quote:Op donderdag 26 maart 2015 16:48 schreef skittelman het volgende:
[..]
ahh die ninja, nee die mag ik niet van mijn vriendin, ik mag van haar niet dood thuiskomen
waar staat de suzuki trouwens (ik gok ergens in de buurt van Dordrecht)
Nope, verschil tussen het 98 blok en het 04 blok is er zo goed als niet, enkel 1 stekker is veranderd.quote:Op vrijdag 17 april 2015 00:29 schreef Bzzzzt het volgende:
Als er nu een 2004 blok in zit, heeft ie dan ook meer pk's?
Maar dan heeft-ie vast ook een brandstofkraantje met reservestand. En daarmee kan je zeer precies weten wanneer je nog x liter over hebt.quote:Op donderdag 26 maart 2015 16:43 schreef skittelman het volgende:
mijn motor is ui 1994 en heeft zelfs dat niet eens, ik doe alles op de dagteller, maar die heeft me al eens in de steek gelaten
Heeft deze ook, een ON, RES & PRI standquote:Op zaterdag 2 mei 2015 13:11 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Maar dan heeft-ie vast ook een brandstofkraantje met reservestand. En daarmee kan je zeer precies weten wanneer je nog x liter over hebt.
Ook daar is deze prima voor geschikt.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 10:22 schreef Catch22- het volgende:
Hoe geschikt is deze motor voor lange mensen? Zeg 1.96 bijvoorbeeld
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |