Valt wel mee.quote:Op woensdag 11 maart 2015 09:32 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Wist je dat je uit je nek lult?
Ah, dan is het gewoon een definitieverschil.quote:Op woensdag 11 maart 2015 10:11 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Precies, ligt er ook een beetje aan wat je onder een ruzie verstaat natuurlijk. Ruzietje dan. Woordenwisseling.
"Wat niet weet, wat niet deert."quote:Op woensdag 11 maart 2015 10:15 schreef MAHL het volgende:
[..]
"It's not cheating if you pay for it"?
17? Ben 6 jaar ouder dan dat. Moveeee.quote:Op woensdag 11 maart 2015 08:03 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er 17 jarige truusjes om ons te vertellen hoe het leven in elkaar zit en wat wel en niet volwassen gedrag is voor mannen.
Point and case.quote:Op woensdag 11 maart 2015 11:21 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
17? Ben 6 jaar ouder dan dat. Moveeee.
Hoe komt dat?quote:Op woensdag 11 maart 2015 09:16 schreef Aiciu het volgende:
Dan voel je ook niet de behoefte aan een andere chick meer
Dan hoor je idd geen behoefte te hebben aan andere.quote:
Ik heb sowieso niet eens kans om vreemd te gaan want we zijn na werk/school altijd samenquote:Op woensdag 11 maart 2015 11:31 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
Dan hoor je idd geen behoefte te hebben aan andere.
Daarom vind ik het een belediging als je vriend geilt op andere vrouwen en wel iets met hun wil doen.
Als je echt psychologisch verbonden bent aan iemand en je bent in de ban van hem of haar dan heb je daar seksueel gezien ook geen behoefte aan een andere.
Er komt heus een punt, na een paar jaar, dat je seksuele gevoelens kan krijgen voor een ander. Denk ik.quote:Op woensdag 11 maart 2015 11:31 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
Dan hoor je idd geen behoefte te hebben aan andere.
Daarom vind ik het een belediging als je vriend geilt op andere vrouwen en wel iets met hun wil doen.
Als je echt psychologisch verbonden bent aan iemand en je bent in de ban van hem of haar dan heb je daar seksueel gezien ook geen behoefte aan een andere.
Als dat zo is dan is het fijn, maar als je per se constant moet baby sitten ( in je partner buurt) zijn om te bewaken dat hij of zij niet vreemd gaat vind ik het wel ziek en besef ik me dat het ongezond is.quote:Op woensdag 11 maart 2015 11:33 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Ik heb sowieso niet eens kans om vreemd te gaan want we zijn na werk/school altijd samen
Misschien idd, maar niet al in het eerste jaar.quote:Op woensdag 11 maart 2015 11:37 schreef Nammie het volgende:
[..]
Er komt heus een punt, na een paar jaar, dat je seksuele gevoelens kan krijgen voor een ander. Denk ik.
We kunnen gewoon niet zonder elkaar. Was 4 dagen naar italie en we waren alleen maar aan het bellenquote:Op woensdag 11 maart 2015 11:40 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
Als dat zo is dan is het fijn, maar als je per se constant moet baby sitten ( in je partner buurt) zijn om te bewaken dat hij of zij niet vreemd gaat vind ik het wel ziek en besef ik me dat het ongezond is.
Zelfde met de weekenden.
Het hoort gewoon blind vertrouwen te zijn, kansen zijn er altijd dus ook al zijn jullie 24/7 bij elkaar zijn op zich Maar als je denkt "Ah zo kan hij of zij niet vreemd gaan" denk je al verkeerd.
Word je ook niet gelukkig van dat controle gedrag al hebben sommige mannen/ vrouwen dat wel echt nodig maar dan moet je nagaan wil je iemand echt veranderen die een (kut) karakter heeft? Wil je de natuur echt tegen gaan?
Degene moet het echt vanuit zichzelf willen. Anders voelt het ook alsof je iemand opdringt zich goed te gedragen.
Fout gevoel en het is zo vermoeiend als wat.
Als iemand jou de moeite niet waard vind om zich goed te gedragen dan weet je wel genoeg en moe je eigenlijk niet meer willen faken.
Dat is gewoon zielig.quote:Op woensdag 11 maart 2015 11:48 schreef Aiciu het volgende:
[..]
We kunnen gewoon niet zonder elkaar. Was 4 dagen naar italie en we waren alleen maar aan het bellen
quote:Op woensdag 11 maart 2015 11:48 schreef Aiciu het volgende:
[..]
We kunnen gewoon niet zonder elkaar. Was 4 dagen naar italie en we waren alleen maar aan het bellen
Ook als het alleen maar bij denken blijft?quote:Op woensdag 11 maart 2015 11:31 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
Daarom vind ik het een belediging als je vriend geilt op andere vrouwen en wel iets met hun wil doen.
Kan me er niet zo goed in verplaatsen dat je echt wat met iemand anders zou willen doen als je vriendin het niet erg zou vinden.quote:Op woensdag 11 maart 2015 12:19 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ook als het alleen maar bij denken blijft?
quote:Op dinsdag 10 maart 2015 19:26 schreef Fushia2 het volgende:
Geen zorgen, je vriendin vertelde me net hetzelfde vorige week nadat ik haar geneukt heb
Charles Darwin gaf in 1879 aan in zijn: ”The origin of species” dat polygamie een van de belangrijkste voorwaarden is voor een gunstige evolutie van een soort. Ook van de mensensoort. Zijn conclusie is: De mens is van nature niet monogaam. In dit geval zou je moeten lezen: trouw. De mens is van nature niet trouw.quote:Op woensdag 11 maart 2015 07:56 schreef Tomansss het volgende:
[..]
Heb je hier meer info? Vind interessant .
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |