Apart dan dat je zoveel waarde hecht aan juist deze mix van verhalen en gebeurtenissen uit deze 2 grote Abrahamitische religies.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 10:32 schreef vigilant7 het volgende:
Ik geloof in een hogere macht die men God noemt. De bijbel kan handig zijn als geschiedenis en beeld op de toekomst. Eerlijk gezegd heb ik nog nooit een bijbel of thora gelezen. Ik geloof wel in een duizendjarig rijk dat er ooit zal komen op aarde.
Gecombineerd met een enkeltje brandstapelquote:Ik geloof niet dat sterren alles voorspellen. Al denk ik wel dat er een verbondenheid tussen grootste gebeurtenissen op aarde en de kosmos kan zijn. Dat de kosmos een bepaalde werking heeft op de aarde.
Ach, er zijn wel vreemdere dingen voorbij gekomen in F&L lijkt me.quote:
De VS zijn expliciet niet op God's wetten gebaseerd.quote:De VS wordt door verschillende historici aanzien als het nieuwe Israël. Een land dat op Gods wetten gebaseerd is en zodoende het rijkste en machtigste land ooit geworden is.
Zo hé, twee datapunten. Laat er eens een statistische analyse op los en bewijs dat de kans dat het zo gespreid is kleiner is dan 0.05, en ik zal je geloven/quote:WTC torens die aangevallen worden in 2001 (met bijhorende beurscrash nadien)
7 jaar later
Grote banken en financiële crisis van 2008
7 jaar later
Nu dus, 2015 in combinatie nog met een astrologisch verschijnsel van de vier bloedmanen (vier maansverduisteringen in één jaar)
Nee Shemitta jaar (shabbatjaar) en het Jubeljaar ( Jovel) dat zijn wetten voor het volk Israel.quote:Op maandag 9 maart 2015 19:15 schreef vigilant7 het volgende:
Om de zeven jaar is er volgens de joodse godsdienst een Shemitah jaar. In dit jaar werd in het oude Israël de grond en alles wat ze voortbracht met rust gelaten, ze was open voor de armen.
Nee dit werd er later van gemaakt. Het werd puur gedaan om het land. De Israelieten moesten herinnerd worden dat het land aan God toebehoorde. Zij waren "slechts vreemdelingen die bij Mij wonen"quote:Dit werd gedaan zodat de mensen terug naar God konden keren en zich minder met het materiële hoefden bezig te houden
Dat economisch standpunt durf ik wel te bestrijden.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 09:50 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
Jawel, omdat de VS leider is van de huidige wereldeconomie. En de VS= New Jerusalem.
En het is een goede regel om met de kennis van toen de productie van de velden te verhogen.Meestal kan je niet onbeperkt hetzelfde of een paar gewassen op het zelfde stuk grond verbouwen zonder dat het een negatief effect heeft op die grond, tenzij je moderne technieken en een grotere rotatie van gewassen gebruikt.quote:Op maandag 9 maart 2015 19:15 schreef vigilant7 het volgende:
Ik ga dit heel kort proberen uitleggen. U kan er tevens boeken over lezen van Jonathan Cahn.
Om de zeven jaar is er volgens de joodse godsdienst een Shemitah jaar. In dit jaar werd in het oude Israël de grond en alles wat ze voortbracht met rust gelaten, ze was open voor de armen. Dit werd gedaan zodat de mensen terug naar God konden keren en zich minder met het materiële hoefden bezig te houden.
"historici"?quote:De VS wordt door verschillende historici aanzien als het nieuwe Israël.
Dat is iets was bepaalde christenen willen geloven, het is enkel niet waar.quote:Een land dat op Gods wetten gebaseerd is
Volgens de briefen van Paulus en een ander evangelie is de oude wet niet meer van toepassing op niet Joden.quote:en zodoende het rijkste en machtigste land ooit geworden is. Echter hebben ze Gods wetten reeds lang de rug toegekeerd.
(Bijna) ieder jaar gebeuren er grote rampen en gebeurtenissen.quote:De Shemitah echter gaat nog voort. Er zijn verschillende aanwijzingen te vinden waar een Shemitah jaar overeenkomt met een jaar waarin een beurscrash voorkomt, omdat wanneer men de goddelijke wetten niet volgt, ze dan afgedwongen worden. Hoe dit principe juist werkt, weet ik ook niet, er zal wel een vorm van cyclisme in voorkomen. Ik geloof wel in een hogere macht maar die moet ook werken volgens bepaalde principes en de mens is gewoon mentaal niet capabel genoeg om het allemaal te snappen.
Het materialisme rijst de pan uit, dit is wel duidelijk. Hoewel de media laat uitschijnen dat de economie redelijk draait, ik denk dat de meerderheid wel weet dat ze heel wat barsten vertoont.
De grootste crashes die overeenkomen met het Shemitah jaar de laaste jaren zijn:
WTC torens die aangevallen worden in 2001 (met bijhorende beurscrash nadien)
7 jaar later
Grote banken en financiële crisis van 2008
7 jaar later
Nu dus, 2015 in combinatie nog met een astrologisch verschijnsel van de vier bloedmanen (vier maansverduisteringen in één jaar)
quote:Elke maansverduistering komt trouwens dit Shemitah-jaar overeen met een joodse feestdag. (eerste keer dat dit gebeurd in 2000 jaar)
[ afbeelding ]
Iedereen weet dat er na de bankencrisis weinig tot niks veranderd is omtrent de wetgeving, integendeel, het aantal miljardairs is verdubbeld sinds 2008.
Ik weet niet wat er exact zal gebeuren maar ik denk dat er in september dit jaar iets drastisch gaat veranderen.
Hoi,quote:Op maandag 9 maart 2015 19:15 schreef vigilant7 het volgende:
Elke maansverduistering komt trouwens dit Shemitah-jaar overeen met een joodse feestdag. (eerste keer dat dit gebeurd in 2000 jaar)
quote:Op woensdag 11 maart 2015 16:27 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
En het is een goede regel om met de kennis van toen de productie van de velden te verhogen.Meestal kan je niet onbeperkt hetzelfde of een paar gewassen op het zelfde stuk grond verbouwen zonder dat het een negatief effect heeft op die grond, tenzij je moderne technieken en een grotere rotatie van gewassen gebruikt.
[..]
"historici"?
[..]
Dat is iets was bepaalde christenen willen geloven, het is enkel niet waar.
De oprichters van Amerika vielen in een breed spectrum van theïsten en deïsten die de wetten zo probeerden op te stellen dat de staat je geen geloof of religieuze regels mag opleggen
[..]
Volgens de briefen van Paulus en een ander evangelie is de oude wet niet meer van toepassing op niet Joden.
[..]
(Bijna) ieder jaar gebeuren er grote rampen en gebeurtenissen.
Daarnaast gebruik je hier de westerse jaartelling en niet de Joodse
[..]
Een "profeet" zegt ietsquote:
huhquote:Op zaterdag 11 april 2015 18:17 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Een "profeet" zegt iets
Alleen is er geen profeet bekend in de geschiedenis die ooit iets goed voorspeld heeft
De titel van de clip "... Prophet Augusto Perez"quote:
Verdomd, dat is waar. Maar elke president eindigt wel elke toespraak met: "God bless America." Waarmee hij met America niet het continent maar alleen de VSvA bedoelt.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 16:23 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
De VS zijn expliciet niet op God's wetten gebaseerd.
Dat zegt niets over wetten gelukkig, maar is gewoon een traditie die er in geslopen is. Ik vermoed dat de meeste presidenten, voor zover ze intelligent zijn, echt niet geloven dat een opperwezen stiekem aan de touwtjes trekt. Het is gewoon de kiezer voorhouden dat jij in hetzelfde gelooft, in de hoop dat die kiezer vervolgens op jou stemt.quote:Op maandag 13 april 2015 01:49 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Verdomd, dat is waar. Maar elke president eindigt wel elke toespraak met: "God bless America." Waarmee hij met America niet het continent maar alleen de VSvA bedoelt.
Een president zegt: Thank you, God bless you, and God bless the Unites States of America.quote:Op maandag 13 april 2015 01:49 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Verdomd, dat is waar. Maar elke president eindigt wel elke toespraak met: "God bless America." Waarmee hij met America niet het continent maar alleen de VSvA bedoelt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |