Hee m'n sterrendoekquote:Op vrijdag 13 maart 2015 13:03 schreef AwayTL het volgende:
[ afbeelding ]
TK de eerste doek van GotC, overgekocht van moppert. Het is een hoppediz maat 6 .
Jullie hebben mij verslaafd gemaakt en mag pas een nieuwe als ik er weer 1 verkoop.
¤60 excl verzenden.
Al verkocht jaquote:Op vrijdag 13 maart 2015 14:31 schreef pinquit het volgende:
Gotc had jij nou die okinami in de sale? Zeker al verkocht? :p waarom wilde je m weer meteen kwijt?
Checkquote:Op woensdag 11 maart 2015 10:29 schreef GotC het volgende:
[..]
Misschien 1 via de draagdoekenmarkt kopen?
Of:
http://www.ooiebeest.nl/draagdoek/geweven/yaro-slings
Goedkoop en short
Je staat op de reservelijstquote:
Btw, dat met het hartje van je armband! Jank!quote:Op vrijdag 13 maart 2015 15:35 schreef pinquit het volgende:
Hmm, aantrekkelijk, maar een maat 4 lijkt me dan weer niet zo handig. Ik moet ook eigenlijk met die prachtige (en dure) doeken wachten tot ik weet of dragen en knopen wel iets voor ons is
eerst maar eens bevallen
Herkenbaarquote:Op vrijdag 13 maart 2015 17:50 schreef twist02 het volgende:
Ik moest eerst echt altijd lachen om mensen met hele stapels doeken hier, maar volgens mij begint dat bij mij al voor de geboorte
Heb al een mooie geweven doek liggenmaar twijfel nu toch weer of ik er voor in het begin niet ook een rekbare bij wil
![]()
Haha, het ligt dus niet alleen aan mij! Ach, ik steek het maar op de hormonen denkquote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:07 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Herkenbaar![]()
Heb een hele mooie gewoven doek gekocht van Hoppediz en uiteindelijk via marktplaats toch nog een rekbare erbij. En dan zie je hier nog zoveel mooie doeken voorbij komen
Kindje moet nog geboren worden en weet niet eens of hij het fijn gaat vinden om gedragen te worden.
Tula is volgens mij meestal echt te groot voor een newborn. Zit pas met maat 68 goed volgens mij...quote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:23 schreef Jagärtrut het volgende:
Ik/wij willen ook graag gaan dragen met onze baby. We hebben nog heeeeel veel tijd om ons te orienteren, maar ik geloof dat ik zeker graag een tula koop. Zijn er hier ervaringen met tula en pasgeboren baby's? Ik denk dat daarnaast een geweven doek ook erg fijn zal zijn.
Lange benen!quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:38 schreef Franny_G het volgende:
Limone in een bb. Heb je er wat aan overgehouden?.
ook met die newborn inzet?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:30 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Tula is volgens mij meestal echt te groot voor een newborn. Zit pas met maat 68 goed volgens mij...
why? Ben wel benieuwd naar waarom, gezien ik op internet zoveel rave reviews lees over de tula, ook met pasgeboren babies..quote:Op vrijdag 13 maart 2015 20:36 schreef Moppert het volgende:
Maar kan wel met de baby insert gebruikt worden.
Een ssc is sowieso niet ideaal voor baby's. ik zelf zou een emeibaby of een storchenwiege carrier eerder kiezen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Voor 200 euro zou ik hem zelf aanschaffen. Denk dat niet veel mensen de nieuwprijs zullen betalen voor een tweedehands.quote:Op dinsdag 17 maart 2015 23:26 schreef Gulara het volgende:
Ja hoi. Kan iemand mij vertellen of Woven Wings een beetje waardevast zijn?
Aangezien ze nogal prijzigzijn. Valt dat na een aantal jaar nog een beetje leuk door te verkopen of heb je mazzel als je er nog 200 euro voor krijgt?
Ik hoop wel dat ze waardevast zijnquote:Op dinsdag 17 maart 2015 23:26 schreef Gulara het volgende:
Ja hoi. Kan iemand mij vertellen of Woven Wings een beetje waardevast zijn?
Aangezien ze nogal prijzigzijn. Valt dat na een aantal jaar nog een beetje leuk door te verkopen of heb je mazzel als je er nog 200 euro voor krijgt?
Je kan het zo gek maken als je zelf wil/kanquote:Op woensdag 18 maart 2015 06:41 schreef Cassandra87 het volgende:
Wat een prijzen![]()
Ik heb bedacht dat ik over 3 weken de spaarpot open ga trekken voor een doekDan ben ik twaalf weken. Nog even orienteren op wat ik wil
Welke heb je op het oog? Ik heb nog niet gedragen met mijn WW, omdat het een wat stuggere doek is voor oudere kindjes. Maar peuter wil ook weer graag op mijn rug, dus binnenkort mag hij wel een proefrondje doenquote:Op woensdag 18 maart 2015 07:44 schreef Gulara het volgende:
Dankjewel.
Als ik er ruim 350 voor betaal dan wil ik er ooit wel meer dan 200 voor terug.
Ik heb nu ook een bamboomix en dat is idd zoveel soepeler en fijner! Al moet ik zeggen dat mijn 100% katoenendoek ook redelijk dun is, maar nadat ik hem heb gewassen heb is hij ineens ruwer dan eerst! Ik heb hem zelfs nog even in de droger gedaan, maar ik heb nu het idee dat diegene van wie ik hem heb overgenomen er wasverzachter bij heeft gebruikt oid, want toen was hij echt veel zachter en soepeler...quote:Op woensdag 18 maart 2015 11:37 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Welke heb je op het oog? Ik heb nog niet gedragen met mijn WW, omdat het een wat stuggere doek is voor oudere kindjes. Maar peuter wil ook weer graag op mijn rug, dus binnenkort mag hij wel een proefrondje doen.
Cassandra, ik ben ook begonnen met een doek van 50 euro. Ellevill is idd heel zacht! Gister heb ik mijn Paisley met bamboe weer eens gepakt, dat is toch echt de zachtste doek die ik heb.
En omdat hij zo fijn knoopt, kom ik een beetje terug op mijn laatste aankoop van Solnce. Hij is zacht, fluffy en warm, maar zo ontzettend dik. Het is een maat 5, maar ik houd net zo veel (of eigenlijk weinig) staart over als met mijn maat 4 van Oscha. Ik vind dunnere doeken toch fijner en had gehoopt ook wat andere knopen te kunnen maken over een tijdje met deze, maar ik ben bang dat dat niet gaat lukken.
Na een tijdje gebruiken is een doek toch gewoon zachter en soepeler, ook zonder wasverzachter?quote:Op woensdag 18 maart 2015 15:01 schreef Dot. het volgende:
[..]
Ik heb nu ook een bamboomix en dat is idd zoveel soepeler en fijner! Al moet ik zeggen dat mijn 100% katoenendoek ook redelijk dun is, maar nadat ik hem heb gewassen heb is hij ineens ruwer dan eerst! Ik heb hem zelfs nog even in de droger gedaan, maar ik heb nu het idee dat diegene van wie ik hem heb overgenomen er wasverzachter bij heeft gebruikt oid, want toen was hij echt veel zachter en soepeler...
Maar wordt hij dan weer ruw en stugger als je hem wast?quote:Op woensdag 18 maart 2015 15:09 schreef L-E het volgende:
[..]
Na een tijdje gebruiken is een doek toch gewoon zachter en soepeler, ook zonder wasverzachter?
Ik heb maar 1 doek dus ben niet echt ervaren ofzo, maar mijnes wel ja!quote:Op woensdag 18 maart 2015 16:02 schreef Dot. het volgende:
[..]
Maar wordt hij dan weer ruw en stugger als je hem wast?
mijne wel!quote:Op woensdag 18 maart 2015 16:02 schreef Dot. het volgende:
[..]
Maar wordt hij dan weer ruw en stugger als je hem wast?
Yupquote:Op woensdag 18 maart 2015 16:02 schreef Dot. het volgende:
[..]
Maar wordt hij dan weer ruw en stugger als je hem wast?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |