De theorie is juist gebaseerd op het feit dat je niet uit die locatie weg kan door aan twee zijdes metershoge rotswanden en aan de andere twee (korte?) zijdes watervallen.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:16 schreef agter het volgende:
[..]
Nee, dat hoeft niet, theoretisch gezien. De foto's kunnen ook op en andere locatie gemaakt zijn. Als ze daar vastzaten, met watervallen, kunnen ze na een paar dagen toch besloten hebben dan maar een duik te wagen en het water in te gaan. Daar blijven zitten en wachten zou zeker hun dood beteken.
Das allemaal heel mooi bedacht als het beneden in het dal zou zijn, ze zitten met die locatie net onder de top... We kunnen het ook berekenen aan de hand van het gevallen water, oppervlakte hellingen, hoeveel water er die eerste week van april is gevallen en hoeveel water dat er dan door dat beekje stroomt.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:44 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
De theorie is juist gebaseerd op het feit dat je niet uit die locatie weg kan door aan twee zijdes metershoge rotswanden en aan de andere twee (korte?) zijdes watervallen.
Daarom zijn ze niet terug gekomen
Daarom hebben ze het pad niet terug gevonden
Daarom zijn ze niet bij één van de vele huisjes gekomen
Daarom zijn ze ook niet doorgelopen tot Bocas (3-6 dagen hike vanaf Boquete)
Met die uitspraken, van iemand die er geweest is, neem ik ook zonder meer aan dat het geen watervallen waren waar je (gemakkelijk) naast kon afdalen/tegenop klimmen en de afdalende ook geen waterval was van een hoogte die je met redelijke veiligheid af kon springen door je mee te laten sleuren met het water.
Ergo: Ze hebben er tot hun dood gezeten en de gevonden resten zijn wel met die waterval in het diepe gesleurd. De foto's zijn dus ook daar gemaakt.
Of je de exacte locatie van de foto's zou kunnen terug vinden? Vegetatie is veranderd dus daar herken je het niet aan (zie foto's bij Q1 en video AFK), stenen kunnen verplaatst/gekanteld zijn door watergeweld... Die kans is dus niet met 100% zekerheid vast te stellen.
Eens!!quote:Op vrijdag 6 maart 2015 16:07 schreef Gorraay het volgende:
Even herhalen van een topic terug.
Er zullen maar weinig diepe en gevaarlijke afgronden zijn langs het pad van Mirador tot Q2. Dat betekent dat, ALS de val-hypothese klopt EN ze na hun val niet verder zijn gelopen, de locatie van foto's 542 en 550 snel te vinden moet zijn.
Dat de locatie al gevonden is maar geheim wordt gehouden lijkt me onwaarschijnlijk, omdat in dat geval het team met veel meer zekerheid had kunnen spreken.
Eens?
Dus FvdG heeft alles uit zijn duim gezogen? Is dat wat je wilt zeggen?quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:00 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Das allemaal heel mooi bedacht als het beneden in het dal zou zijn, ze zitten met die locatie net onder de top... We kunnen het ook berekenen aan de hand van het gevallen water, oppervlakte hellingen, hoeveel water er die eerste week van april is gevallen en hoeveel water dat er dan door dat beekje stroomt.
Watervallen aan 2 kanten, bovenop de berg?
Joh, tuurlijk er zit een waterpomp in de bergquote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:08 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Dus FvdG heeft alles uit zijn duim gezogen? Is dat wat je wilt zeggen?
Zo'n locatie vind je dus juist niet in het dal want daar heb je geen grote hoogte verschillen.
En de hoeveelheid water heeft weinig tot niets te maken met wel of niet een waterval:
Dit is een waterval:
[ afbeelding ]
Maar dit ook:
[ afbeelding ]
En wat er in stroomt, moet er ook weer uit. Dus twee watervallen in dat steile gebied, is niet zo vreemd.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:08 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Dus FvdG heeft alles uit zijn duim gezogen? Is dat wat je wilt zeggen?
Zo'n locatie vind je dus juist niet in het dal want daar heb je geen grote hoogte verschillen.
En de hoeveelheid water heeft weinig tot niets te maken met wel of niet een waterval:
Dit is een waterval:
[ afbeelding ]
Maar dit ook:
[ afbeelding ]
ik neem aan als ze zijn afgedaald, dat ze foto's genomen hebben, naar boven toe, over de hele lengte vh stuk waartussen ze opgesloten zaten, steekproefsgewijs.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:01 schreef 11en30 het volgende:
Ik denk dus niet dat die lokaties het in zich hebben om verplaatst te kunnen worden. Als ze nog niet gevonden zijn zegt dat mij dat ze nog niet op de juiste plek geweest zijn of hun bril niet op hadden.
Ik heb nergens gelezen of gehoord dat die locatie direct onder de continental divide moet liggen. Jij wel?quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:10 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Joh, tuurlijk er zit een waterpomp in de berg
Met regelmaat post ik hier over F, die zet ik niet neer als leugenaar. Vakmanquote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:10 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Joh, tuurlijk er zit een waterpomp in de berg
Dank.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:11 schreef agter het volgende:
[..]
En wat er in stroomt, moet er ook weer uit. Dus twee watervallen in dat steile gebied, is niet zo vreemd.
Niet zoveel, ik zoek het even voor je op.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:16 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
Ik heb nergens gelezen of gehoord dat die locatie direct onder de continental divide moet liggen. Jij wel?
Wat ik heb gehoord is 'tussen de Mirador en de eerste quebrada'. Hoeveel hoogte verschil zit er tussen die twee?
Daarnaast, als je de hoeveelheid water echt heel erg belangrijk vindt: Het aanvoerende water naar zo'n stroom/beek/rivier, komt niet alleen vanaf de top maar ook vanaf de zijkanten; bijvoorbeeld van die helling van 60 graden. Er kunnen zelfs kleine stroompjes op uitgekomen zijn voor dat punt.
F is al jaren Gothic. Hij staat (stond, in zijn NFI-tijd) er om bekend de rechtbanken binnen te lopen in zijn lange zwarte leren jas, volledig in het zwart.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:16 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Met regelmaat post ik hier over F, die zet ik niet neer als leugenaar. Vakman
Zoals in het interview van Martijn bij Pauw duidelijk zichtbaar was, zij bepalen wat ze wel en niet willen delen in de media.
Als ze er wat langer over na hadden gedacht, hadden ze geweten dat hun zinnen hier letterlijk op de weegschaal zouden komen, daarnaast is zelfs de kledingkeuze van F hier verdacht.
Van de hele waslijst aan informatie over F, kies je deze voorbeelden....jammerquote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:20 schreef agter het volgende:
[..]
F is al jaren Gothic. Hij staat (stond, in zijn NFI-tijd) er om bekend de rechtbanken binnen te lopen in zijn lange zwarte leren jas, volledig in het zwart.
Heb wel eens een interview-serie van hem beluisterd. Echt interessant. Hij doet dan bijv. in een van die delen een obductie op een 24 weken ouden foetus.
Zijn streven is om forensische pathologie als universitaire specialisatie in NL er door te krijgen.
Vul maar aan.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:23 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Van de hele waslijst aan informatie over F, kies je deze voorbeelden....jammer
Als je die brug over gaat, ga je dan meteen naar boven naar het bos of loop je een eind ong. evenwijdig aan het water? En ong. evenwijdig aan de 'verharde' weg (van de bikers van Retiring in Boquete)?quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:33 schreef RapaNui het volgende:
@Jackie; wat als K&L met de auto/taxi tot aan het metalen bruggetje zijn gebracht? Dat is precies het verschil van 45 minuten. Brug over en bospad op naar boven toe. Misschien is hun wandeling bij die brug begonnen en niet bij het restaurant.
Dat betekent dat martina en oliva -die tussen restaurant en metalen brug in wonen- ze ze die dag niet hebben zien lopen. (De anderen daarbuiten trouwens ook niet.)
Misschien heb jij dit eerder ook geopperd, weet ik niet, maar dit lampje gaat nu bij mij branden.
begin maar eens bij deze:quote:
Nee, je komt na de brug 30 meter verder weer gewoon op die verharde weg terug.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:38 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Als je die brug over gaat, ga je dan meteen naar boven naar het bos of loop je een eind ong. evenwijdig aan het water? En ong. evenwijdig aan de 'verharde' weg (van de bikers van Retiring in Boquete)?
En als je aan het eind v die verharde weg (ook) naar boven kunt, kun je nog verder met de auto komen.
Maar vls de fam. zijn ze ca. 10.45/11.00 begonnen, alleen is niet zeker waar, op welk punt.
Dat zou ook zuur zijn, is maar net over de grens van het netwerkbereik. Dit is vlak voor Q1, die hoor je al.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:39 schreef Lutalo het volgende:
Video AFK ca. minuut 11.23. misschien geeft dat een indicatie ( als het niet regent) waar die water(ver)vallen zouden kunnen zijn.
Die was me al bekend, oude info geef je, achterhaald zelfs.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:42 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
begin maar eens bij deze:
http://www.labcareerevent.nl/page/48
wat inspiratievoller dan iemands kledingkeuze
Ja, alleen, als ik het goed heb begrepen, kun je na het bruggetje vai het bospad verder lopen. Daar begint het bos. Auto's kunnen via de onverharde weg verder rijden.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:48 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Nee, je komt na de brug 30 meter verder weer gewoon op die verharde weg terug.
Die weg gaat dóór het water waar de brug óver gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |