Nais!quote:Op zondag 8 maart 2015 12:42 schreef Sarasi het volgende:
Ik heb vanaf vandaag een Suzuki GS500H uit 2002.
En nu jezelf nog kunnen beheersen.quote:Op zondag 8 maart 2015 12:42 schreef Sarasi het volgende:
Ik heb vanaf vandaag een Suzuki GS500H uit 2002.
Met een e-bike vraag je echt omquote:Op zondag 8 maart 2015 14:28 schreef Solidberg het volgende:
Geen e-bike hebben![]()
Jullie smerige vervuilers met je CO² uitstoot
http://www.energicasuperbike.com/quote:Op zondag 8 maart 2015 15:32 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Met een e-bike vraag je echt om-gezichten op straat.
Heb je dat kreng ook echt? Ik vind het ook wel grappig om een Panigale 1299r achter m'n naam te zetten, maar daar wordt m'n piemel niet groter van.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:38 schreef Drowzz het volgende:
[..]
Liefde voor die auto's
Zet er bij mij maar e30 325i neer dan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tips-on-the-road
Mensen die uit het oosten des lands komen en de A1 pakken om daarna de A28 opgaan hebben vaak last van file bij die oprit bij Amersfoort. Als je bij die afslag nou doorrijdt naar Amersfoort Noord, daar erafgaat en weer teruggaat over de A1, dan pak je dat knooppunt van de andere kant. Nergens een file te bekennen, je kunt heerlijk doorkarren. Kreeg die tip laatst van m'n oom, dat ik daar zelf nog nooit op was gekomen. (thanks to Jorian29)
OV tips 'n tricksDit betekent dus dat je als student met je studenten OV gratis mag reizen met de ICE, let op: alleen BINNEN Nederland.quote:Met welke treinen mag ik reizen met mijn Studenten OV-Chipkaart?
Met de Studenten OV-Chipkaart mogen studenten binnen Nederland reizen met alle treinen van NS Hispeed, behalve met Thalys en CityNightLine.
Reist u met Intercity direct, dan heeft u naast de Studenten OV-Chipkaart ook een papieren toeslagkaartje nodig.
(Bron: http://ow.ly/w6CqC)
Must have apps
De apps die vrijwel onmisbaar zijn als studentenchauffeur.
Zoals zo vaak gezegd wordt, zorg ervoor dat je concentratie op de weg blijft en niet naar je telefoon gaat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FilmpjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.EasyWay b.v.
Website: www.easyway.nl
Login: www.easyway.nl/login
Aantal chauffeurs: 1500 (per 19 september 2011)
Salaris: (>23) ¤9,95 en meer
Hikers: ja
Privéchauffeur: ja
Minimaal aantal jaren rijbewijs hiking en privéchauffeur: 6 respectievelijk 24 maanden.
Minimale leeftijd: 18
OV verplicht: Ja; week-OV
Flexibiliteit o.b.v. online beschikbaarheid
Overige eisen: Nette kleding (d.w.z. pantalon en overhemd) voor hikers en een compleet kostuum voor privéchauffeurs
Autoreset BV
Website: www.autoreset.nl
Login: http://www.autoreset.nl/aj-login.php
Aantal chauffeurs: rond de 2000, waarvan ongeveer een kwart studenten
Salaris: 19-21 jaar ¤6,08, 22 jaar ¤7,12, 23+ jaar ¤8,22
Hikers: ja
Privéchauffeur: ja
Minimaal aantal jaren rijbewijs hiking en privéchauffeur: 1 jaar
Minimale leeftijd: 19
OV verplicht: Ja; week-OV
Flexibiliteit o.b.v. online beschikbaarheid
Uitbetaling: wekelijks op vrijdag
Kleding: Representatief, d.w.z. donkere (spijker)broek en hemd. In de zomer zijn nette polo's ook toegestaan. Verboden zijn petjes, korte broeken en open schoenen
Overige chauffeursdiensten:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Chauffeurs die we regelmatig terugzien in dit topic:
Als vaste bezoekers meer dan 90 dagen niet meer actief zijn in dit topic worden ze uit de OP verwijderd.
Tevens staan hier de eigen motorvoertuigen van onze chauffeurs bij.
Hikers
Amoeba, hiker regio Eindhoven (Autoreset). Jaguargeile kastknuffelaar met een voorliefde voor duiken en zijn Ducati 600SS (1995).
Babananana, hiker regio Breda (Autoreset)
CruisinDen, hiker regio Amsterdam
Dalenbart, hiker regio Amersfoort
driekeerdrie, hiker regio Den Haag (Autoreset)
Drilboor, hiker regio Breda. Past nauwelijks in zijn Duitse slagschip.
Fleauris, hiker regio Rotterdam
Gehaktstaaf123, hiker regio Groningen
GrumpyCat, hiker regio Leiden (Easyway)
Hojdhopper, hiker regio Utrecht
ikveranderhemniet, hiker regio Utrecht en Leiden (Autoreset)
Jevl, hiker regio Eindhoven
Jorian29, hiker regio Arnhem/Ede
Jurgenov, hiker regio Amersfoort/Utrecht
KabouterKwebbel, hiker regio Apeldoorn
Kevindinhinho, hiker regio Zwolle
Kiprollade, hiker regio Rotterdam
Krotenkoker, hiker regio Rotterdam
Loxodonta, hiker regio Ede/Arnhem
ManScat, hiker regio Groningen (Autoreset)
Meneer_valk, hiker regio Maastricht
MG_13, hiker regio Amsterdam
Neerlands_Trots, hiker regio Utrecht (Autoreset)
Obama, hiker regio Amsterdam
OMGitsSander, hiker regio Ede/Arnhem (Autoreset)
Ordinateur, hiker regio Eindhoven (Autoreset)
Panthera, hiker regio Ede/Arnhem
qua111, hiker regio Leiden
RobinhoAjax, hiker regio Den Haag (Autoreset)
Rubenr3, hiker regio Groningen
Sarasi, motorchick uit Groningen (Autoreset), vervoert haar kont op een Suzuki GS500H (2002)
Schaafkaas, hiker regio Groningen
Solidberg, hiker regio Groningen
S-RS, hiker regio Groningen
stripe, hiker regio Groningen (Autoreset). Een echt feestbeest dat zelfs de beruchte feesten van zijn moeder kan waarderen.
trolley, hiker regio Leeuwarden
underground1009, hiker regio Groningen (Autoreset) - Peugeot 107 (2011)
Viezze, hiker regio Eindhoven
VogeltjeTwiet, hiker regio Den Bosch
Wave103, hiker regio Utrecht
wtr12, hiker regio Apeldoorn (Autoreset)
yosander, hiker regio Groningen (Autoreset)
zazzel, hiker regio Breda
Zuunigerd, hiker regio Zwolle
dery1990, ex-hiker regio Groningen
Enpe, ex-hiker regio Eindhoven
Franknfurter, ex-hiker regio Utrecht
irritatie100, ex-hiker regio Rotterdam. Tegenwoordig kantoorsletje en in het bezit van een roze Octavia RS Komt nog net niet klaar op Vlaardingen en Feyenoord.
joppie_saus, ex-hiker en snoepautomatencoureur regio Groningen
LeTourdeFrance, ex-hiker regio Groningen
Maharbal, ex-hiker regio Leeuwarden
MuurStraat, ex-hiker regio Nijmegen
QuiCk01, ex-hiker regio Leiden
Privéchauffeurs
ColeJ, privéchauffeur regio Alkmaar/Noord-Holland
Dimitri_, privéchauffeur regio Breda. Veelal te spotten in een A7 van de zaak.
DrSnuggle, privéchauffeur regio Arnhem
invine, privéchauffeur regio Amsterdam
Jieuwst, privéchauffeur regio Nijmegen
Mothergoose, privéchauffeur regio Maastricht
Sjouveur, privéchauffeur regio Amersfoort/Utrecht
Thrasyllus, privéchauffeur regio Utrecht/Noord-Holland
Warchaser44, privéchauffeur regio Breda
RTS91, ex-privéchauffeur regio Utrecht
Taxichauffeurs
Dimitri_, regio Breda
Fiorano, ex-hiker regio Amersfoort. Tegenwoordig Regiotaxi Chauffeur regio Utrecht - Citroen Xsara (2000)
Marco001, regio Uithuizen/Eemshaven - Peugeot 308 (2008).
Voorgaande topics
Een overzicht van alle voorgaande topics is hier terug te vinden.
FacilitairSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor nieuwe chauffeurs:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verzin even een satirisch tekstje over jezelf.![]()
![]()
Nee heb ik niet maar wil ik welquote:Op zondag 8 maart 2015 16:27 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Heb je dat kreng ook echt? Ik vind het ook wel grappig om een Panigale 1299r achter m'n naam te zetten, maar daar wordt m'n piemel niet groter van.is geen kreng, mooi spul
![]()
![]()
Haha Amoeba, I approve.Vooral dat stukje over irritatie.
Your opinion of me is none of my business.![]()
Ik moest ook lachen. Stukje over mij mag blijven staan al vind ik het niet heel creatief.quote:Op zondag 8 maart 2015 20:04 schreef Sarasi het volgende:
Haha Amoeba, I approve.Vooral dat stukje over irritatie.
![]()
Het stuk over mijn Duitse cabriolet met gechipte turbo motor die achterin ligt die een overbrenging op de achterwielen teweegbrengt gewoon vergeten.![]()
Eerst bashen op dat ding, dan je eigen motor de grond laten kussen en dan verwachten dat je op mijn motor mag rijden ja?quote:It's mine.
Your opinion of me is none of my business.![]()
Neuh. Stoep afgereden en gelijk remmen voor het kruispunt. Stuur stond nog wat te ver uitgedraaid. Remfoutje. Schade is een klein puntje op de lak, werk ik vd week wel ff bij.quote:![]()
Vertaling: ja.quote:Op maandag 9 maart 2015 09:17 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Neuh. Stoep afgereden en gelijk remmen voor het kruispunt. Stuur stond nog wat te ver uitgedraaid. Remfoutje. Schade is een klein puntje op de lak, werk ik vd week wel ff bij.
Your opinion of me is none of my business.![]()
Ik ben niet gevallen, de motor wel.quote:Op maandag 9 maart 2015 09:21 schreef Viezze het volgende:
Nee zeggen, en vervolgens uitleggen hoe je bent gevallen![]()
Dat geldt gewoon als gevallen
Maakt verder niet uit, het is niet alsof ik nooit op mijn bek ben gegaan met de brommer![]()
![]()
Eindelijk weer eens een dagje werken, volgens mij bellen ze in de regio Breda voort heel erg vroeg. Morgen Middelburg - Breda en Goes - Breda.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: