quote:
Vaaaaak....
De afgelopen maanden heb ik door omstandigheden niet gewerkt, en ben ik vrijwel altijd beschikbaar geweest voor kleintje. Op woensdag gaat hij de hele dag naar het KDV, en afgezien van die paar verdere incidentele uurtjes is hij praktisch altijd bij me in de buurt.
Helaas zijn de nachtvoedingen er hierdoor niet minder op geworden
Hij accepteert het gelukkig steeds meer als ik (met name buitenshuis) zeg dat hij nu even niet kan drinken. Gisteren ging ik hem ophalen van het KDV en werd ik begroet met een dikke knuffel, kusjes en "straks thuis mama dinkie op de bank". Helemaal uit zichzelf
Kolven doe ik al eeuwen niet meer, die sauna-opbrengst was van toen hij 10 maanden oud was oid.
Burdie, ik zou hem voor de zekerheid meenemen!
Door de warmte en de algehele staat van ontspanning lopen je borsten mogelijk sneller vol dan je gewend bent. Ik heb in totaal bij 3 verschillende sauna's gekolfd en daar is nooit moeilijk over gedaan. Er is altijd wel een klein kamertje vrij waar je even kan zitten.
Enne, oefen vast even op de deurbeltechniek d.m.v. je armen
Friemelhandjes tijdens het voeden. Zo cute en irritant tegelijk
.... met gevoel voor drama....