Mooi gedaan!quote:
Een klein scannetje op ebay.de waar je de meeste P6'en vindt leert dat je moet rekenen op ergens tussen de 90 en 200 euro waarbij ik het idee heb dat het redelijke gebied ergens tussen de 90 en 150 ligt.quote:Op maandag 9 maart 2015 00:09 schreef derLudolf het volgende:
Wat is een redelijke prijs voor en Pentacon Six eigenlijk. Zonder objectief, die heb ik zelf liggen.
Ik had daar inderdaad ook even gekeken, en zag best wel wat exemplaren van >¤200 wat ik een (te) hoge prijs vind.quote:Op maandag 9 maart 2015 00:17 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Een klein scannetje op ebay.de waar je de meeste P6'en vindt leert dat je moet rekenen op ergens tussen de 90 en 200 euro waarbij ik het idee heb dat het redelijke gebied ergens tussen de 90 en 150 ligt.
Goedemorgenquote:Op maandag 9 maart 2015 08:40 schreef Geo4kant het volgende:
Jij ook goedemorgen.
Zo, nu stop ik er mee.
Mag/kan je er al iets meer over zeggen?quote:Op vrijdag 6 maart 2015 10:48 schreef Dark_Angelus het volgende:
Binnenkort een leuke aankondiging waar jullie misschien ook wat aan hebben
toch binnen werken, gisteren 16 / 17 graden in het Ooooosten.quote:
Heb wel even gefietst gister, maar dat was ook niet heel lang. Eigenlijk de hele dag binnen gezetenquote:Op maandag 9 maart 2015 08:56 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
toch binnen werken, gisteren 16 / 17 graden in het Ooooosten.
Heerlijk een paar uur op de mountainbike gezeten
Je kunt vragen wat je wilt op ebayquote:Op maandag 9 maart 2015 08:06 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ik had daar inderdaad ook even gekeken, en zag best wel wat exemplaren van >¤200 wat ik een (te) hoge prijs vind.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |