Dat valt me nog mee.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 14:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Er is er ook weer 1 weg hoor.
Valt mee, 2 die ik gebruik, 2 die ik niet gebruik.
Ja, mij ookquote:
Wacht, wat? Er bestaan BK's met drive-throughs?quote:Op dinsdag 3 maart 2015 14:46 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ik was laatst bij de drive-through van de BK Rotterdam/schiedam. De tering dat is wel slecht hoor![]()
Was eerst al de bestelpaal voorbij gereden omdat die nergens aangegeven stond als zijnde bestelpaal, dus stond gelijk bij het raam. Daar maar besteld dus, en toen wou ik doorrijden naar het 2e raam, maar dat 2e raam bestond nietDus maar weer achteruit naar dat 1e raam. Waar ik door de stromende regen mijn bestelling aangegeven kreeg want een afdakje boven het raam was natuurlijk te comfortabel geweest.
Die burgertjes zijn in mijn hoofd best te doen, tot ik er 2 heb gekocht en het broodje een sponsje blijkt te zijnquote:Op dinsdag 3 maart 2015 14:48 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ik vind de Big Mac echt de saaiste, ranzigste hamburger die je maar kunt krijgen in nederland. Dan eet ik nog liever 2 of 3 van die euroknallerburgertjes.
Dit is wat voor jou:quote:Op dinsdag 3 maart 2015 14:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, mij ook.
Ook nog wel een paar laptopjes hoor, maar die nemen geen ruimte in beslag.
Ja, ze bestaan, maar je wilt er niet heen dus.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 14:54 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Wacht, wat? Er bestaan BK's met drive-throughs?
Kun je nagaan hoe slecht een big mac isquote:[..]
Die burgertjes zijn in mijn hoofd best te doen, tot ik er 2 heb gekocht en het broodje een sponsje blijkt te zijn
nergens voor nodig, ik heb een PS4 en een Vita, daar kan dat ook meequote:Op dinsdag 3 maart 2015 14:58 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Dit is wat voor jou:
"Facetimed my Playstation so I could play in the bath"
[ afbeelding ]
Dat zeg iktoch, de Whopper zou de betere burger moeten zijn, maar die valt me gewoon altijd tegen, de Big Mac is precies wat het is, en die vind ik gewoon lekker.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 14:58 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ja, ze bestaan, maar je wilt er niet heen dus.
[..]
Kun je nagaan hoe slecht een big mac is
Whopper heeft nog wel redelijk brood, helemaal als je 'm met volkorenbroodje bestelt.
Volkorenbroodje wist ik ook niet, ik moet echt weer eens naar de BKquote:Op dinsdag 3 maart 2015 14:58 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ja, ze bestaan, maar je wilt er niet heen dus.
[..]
Kun je nagaan hoe slecht een big mac is
Whopper heeft nog wel redelijk brood, helemaal als je 'm met volkorenbroodje bestelt.
Oh, mijn laatste Big Mac is ook wel weer een tijd geledenquote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:03 schreef Samzz het volgende:
Ik kan me niet meer herinneren wanneer ik voor het laatst een hamburger heb gehad.
Sowieso 15 jaar hier.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:04 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh, mijn laatste Big Mac is ook wel weer een tijd geleden.
Uberhaupt of van een hamburgerketen?quote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:03 schreef Samzz het volgende:
Ik kan me niet meer herinneren wanneer ik voor het laatst een hamburger heb gehad.
Lastig als vegetariėrquote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:10 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Uberhaupt of van een hamburgerketen?
Ik eet vrij geregeld zelfgemaakte broodje hamburger als avondeten.
Überhaupt, maar het ging hier om de ketens, dacht ik.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:10 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Uberhaupt of van een hamburgerketen?
Ik eet vrij geregeld zelfgemaakte broodje hamburger als avondeten.
Waarom haat jij zo op mijn haarquote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:12 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Vegetariėrs moeten kauwgom in hun haar en niet meer meedoen.
Ik vind het geen goed idee. Mijn haar is mooi, daar hoort geen kauwgom in.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:15 schreef KomtTijd... het volgende:
Ik vond het een goed idee van Rhu, vorige topic.
nee hoor, net zo moeilijk of makkelijk als voor mijquote:
Je hebt tegenwoordig prima burgers hoor, zoals in Utrecht van bv Meneer Smakers of Fa. Pickels.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:10 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Uberhaupt of van een hamburgerketen?
Ik eet vrij geregeld zelfgemaakte broodje hamburger als avondeten.
Dan moet je ff een hamburger eten, dan hoeft het niet meerquote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:17 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik vind het geen goed idee. Mijn haar is mooi, daar hoort geen kauwgom in.
Maar die pleuren er ook allemaal aubergine en champignons enzo overheen.quote:Op dinsdag 3 maart 2015 15:17 schreef Q. het volgende:
[..]
Je hebt tegenwoordig prima burgers hoor, zoals in Utrecht van bv Meneer Smakers of Fa. Pickels.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |