Nog eens: ze zegt dat in de video: 2.40; … entonces con la resulta que ellos empezaron hacer planos para hacer tours y también tenía .. hmmm, … vinieron acá par, con, primero con la intención para subirse al Pianista.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 14:40 schreef ToniB het volgende:
[..]
hoe kom je erbij dat sigrid zegt vanaf habla ya?
quote:Op vrijdag 27 februari 2015 14:41 schreef ootjekatootje het volgende:
Dat Eileen 3 dagen later zou vertrekken uit Boquete en Panama (leugen dus) en dat ze de computer van SbtR hadden doorzocht op zoek naar meer info over de hike plannen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Euh, wat staat hier nou?
Kijk, het kan best zijn dat Eileen eventjes / tijdelijk naar buurland Costa Rica moest of zo voor SbtR, maar ze is iig in de buurt gebleven t/m juni. In haar CV staat als standplaats: Bocas del Toro. Ze heeft de zoektochten van dichtbij meegemaakt, ook de zoektochten door de NL-se speurhonden. Ook de vondsten in juni. Maar ze heeft nooit wat van zich laten horen. En Ingrid heeft dat zo gehouden.
en toch zegt men in deze video iets anders.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 14:43 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Nog eens: ze zegt dat in de video: 2.40; … entonces con la resulta que ellos empezaron hacer planos para hacer tours y también tenía .. hmmm, … vinieron acá par, con, primero con la intención para subirse al Pianista.
Het interview vindt plaats bij Habla Ya, waar alle taxi's verzamelen
Ja, ze hoeven elkaar ook niet tegen te spreken. K&L kunnen van SbtR, via Habla Ya, naar de Pianista zijn gegaan.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 15:14 schreef ToniB het volgende:
[..]
en toch zegt men in deze video iets anders.
[youtube]http://www.rtlxl.nl/#!/rtl-nieuws-132237/96d628de-26cd-423e-9bb4-503eb9b3a2d8[/youtube]
Bij Spanish by the River, om 13.10quote:Op vrijdag 27 februari 2015 15:34 schreef ToniB het volgende:
1 lerares én 1 medewerkster achter de receptie
Bij Habla Ya, iets later.quote:
Wat hadden de meiden eigenlijk te zoeken bij Habla Ya? Ze volgden daar geen lessen en je loopt er niet even vanaf de straat naar binnen: ze zitten op een bovenverdieping op de Plaza Los Establos.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 15:44 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Bij Spanish by the River, om 13.10
[..]
Bij Habla Ya, iets later.
Sigrid is niet in dienst van Ingrid. Ingrid spreekt voor haar personeel, ze spreekt niet voor Sigrid. Ingrid was er zelf immers niet bij, ze zat toen in Bocas. Die getuigenissen passen allemaal in elkaar als puzzelstukjes. Alleen: de foto's hebben een ander beeld laten zien.
Als je het mij vraagt, zijn ze állemaal niet te vertrouwen
Ik kan geen Spaans maar kan het niet zo zijn dat Sigrid geinterviewd is bij Habla Ya maar daar niet werkt?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 15:44 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Bij Spanish by the River, om 13.10
[..]
Bij Habla Ya, iets later.
Sigrid is niet in dienst van Ingrid. Ingrid spreekt voor haar personeel, ze spreekt niet voor Sigrid. Ingrid was er zelf immers niet bij, ze zat toen in Bocas. Die getuigenissen passen allemaal in elkaar als puzzelstukjes. Alleen: de foto's hebben een ander beeld laten zien.
Als je het mij vraagt, zijn ze állemaal niet te vertrouwen
Ja, dat kan. Het interview vindt daar plaats, daar gaat het om. Zij zegt: ze kwamen hierheen, om van hieruit naar de Pianista te gaan.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 16:21 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik kan geen Spaans maar kan het niet zo zijn dat Sigrid geinterviewd is bij Habla Ya maar daar niet werkt?
Ik ben er namelijk behoorlijk zeker van dat Sigrid bij Ingrid werkt (SatR) en niet bij Habla Ya.
ja dat ze slechts 3 dagen in Boquete verbleef, Panama reeds had verlaten, Dat men ging naar SbTR waar op de computer van het bedrijf alle volledige gegevens werden gevonden.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 14:50 schreef RapaNui het volgende:
A continuación, junto con xxx. quien tenía solo tres días de vivir en Boquete y ya se fue de Panamá, fueron a Spanish By The River donde encontraron en la computadora de la empresa los datos completos.
Zagen ze soms dezelfde personen (3) die Alan N. zag met blijkbaar behoorlijke gelijkenis in elk geval in lengte en kleding (behalve de glasses/bril, tenzij zonnebril)quote:Op vrijdag 27 februari 2015 15:34 schreef ToniB het volgende:
maar dat zou betekenen dat ze dus door 1 lerares én 1 medewerkster achter de receptie én door Sigrid zijn gezien, en dat allemaal om 13.10uur. Verhaal klopt helemaal van geen kanten want rond 13.00 uur stonden die meisjes al op de top van de Mirador. De vraag is hoe 3 mensen zich dan zo kunnen vergissen.
- toegevoegd: dreiging (mens of dier) gevlucht en toen verdwaald - een verongelukt- ander door de natuurlijke omstandigheden omgekomen in combinatie met verwondingen (kleiner ongeluk)quote:Op vrijdag 27 februari 2015 12:09 schreef ootjekatootje het volgende:
Op vrijdag 27 februari 2015 11:52 schreef Perox het volgende:
Van een sporadische forumbezoeker...
Ik heb nou de acht pagina's van dit topic en de OP bekeken, maar ik kom er niet achter wat hier nu het complot is? Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar gangbare theorieën die er bestaan. Vond alleen een terloopse opmerking over die Felicio (oh, sorry, ik bedoel dhr. F)
Wie wil mij een kort overzicht doen van de vermoedens die er zoal heersen?
Ik denk persoonlijk dat dit dan onbewust gebeurd zou zijn.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 12:31 schreef ootjekatootje het volgende:
Het oplossen van de puzzel ligt bij het begin, de avond voordat zij besluiten te gaan hiken. Waarom mocht de achterban niets weten?
Een gezellige afspraak met een paar leuke boys is natuurlijk de klassieke reden om de achterban even in het duister te houden.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:01 schreef gynaika het volgende:
Het oplossen van de puzzel ligt bij het begin, de avond voordat zij besluiten te gaan hiken. Waarom mocht de achterban niets weten?
Hadden zij een afspraak, die zij voor zichzelf hielden? Dat is uiteraard hun goed recht. Maar in dit geval zou het wel eens verkeerd uitgepakt kunnen zijn.
Eensquote:Op vrijdag 27 februari 2015 16:55 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Een gezellige afspraak met een paar leuke boys is natuurlijk de klassieke reden om de achterban even in het duister te houden.
Uit de foto's die in Bocas zijn gemaakt, was al bekend dat ze de omgang met andere jonge mannen niet schuwden. Wat ook volstrekt normaal is op die leeftijd.
Ze hadden ook nog ontbeten of gebruncht met twee onbekende mannen ergens in een café. Die mannen zijn nooit achterhaald.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 16:52 schreef doorgaan het volgende:
Ik denk persoonlijk dat dit dan onbewust gebeurd zou zijn.
Eerder een plotselinge liftmogelijkheid en al tijd verloren gegaan aan
Sigrid KAN ze niet hebben zien vertrekken vanaf Habla Ya of SatR op 1 april 13.10 uur omdat Kris en Lisanne toen op de top stonden van de Pianistaquote:Op vrijdag 27 februari 2015 16:37 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Ja, dat kan. Het interview vindt daar plaats, daar gaat het om. Zij zegt: ze kwamen hierheen, om van hieruit naar de Pianista te gaan.
Ik blijf hier ook maar op terugkomen.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 16:58 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Sigrid KAN ze niet hebben zien vertrekken vanaf Habla Ya of SatR op 1 april 13.10 uur omdat Kris en Lisanne toen op de top stonden van de Pianista
- of Sigrid is in de war met de dag/met andere mensen
- of de fototijden kloppen niet
mee eens. Schieten we niet mee op en kunnen wij ook niets mee.quote:Op donderdag 26 februari 2015 21:42 schreef bladwijzer het volgende:
Denk niet dat het zinvol is. Dat gaat over Wild Bill, die zit al jaren vast. Een uitgekauwd verhaal.
Dat is uitgesloten.quote:
Ik denk ook dat de fototijden kloppen alhoewel ik dan niet afga op schaduwen die zouden kloppen volgens een user.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:05 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Dat is uitgesloten.
Op verschillende manieren en door verschillende instanties zijn de tijden geverifiëerd.
Kyra was wel wat beter gekleed dan K. en L.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:00 schreef jackie12 het volgende:
Even een tussendoortje:
http://kyrapieterpanama.b(...)boquete-boquete.html
Nog een stel wat vanaf het bos er 2 uur over doet om boven te komen.
slippers: nou ja open sandalenquote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:09 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Kyra was wel wat beter gekleed dan K. en L.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |