SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SOONY
Dan was het een foutje, kan me wel zoiets herinneren nml. dat ie per ongeluk voor 0 euro in de store heeft gestaan een dag ofzo.quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:42 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nope. Alleen US en EU. En had hem toen gedownload met mijn EU account
Was ook geen PLUS. Was net zoiets als die Zombies vs Plants.quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:41 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dat was dan een foutje, heeft echt nog niet bij Plus gezeten. (in Europa dan)
Dan heb ik hem waarschijnlijk net die dag gedownloadquote:Op woensdag 25 februari 2015 16:43 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Dan was het een foutje, kan me wel zoiets herinneren nml. dat ie per ongeluk voor 0 euro in de store heeft gestaan een dag ofzo.
Dat zal dan inderdaad wel.quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:44 schreef Maraca het volgende:
[..]
Dan heb ik hem waarschijnlijk net die dag gedownload
Bij MM Alkmaar stond ie voor 35 euro in het rek...quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:35 schreef DKUp het volgende:
[..]
Nice, daar ga ik binnenkort aan beginnen.
DOA 5 kan ik werkelijk waar nergens kopen voor de PS4
Zaterdag kon ik hem in Rotterdam niet vindenquote:Op woensdag 25 februari 2015 16:54 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Bij MM Alkmaar stond ie voor 35 euro in het rek...
Nedgame Dordrecht heeft hem als het goed is (voor 38 euro). Op hun site kun je nog zien of ze hem hebben + kun je hem reserveren.quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:56 schreef DKUp het volgende:
[..]
Zaterdag kon ik hem in Rotterdam niet vinden![]()
(Media Markt, Bart Smit en Game Mania).
quote:Op woensdag 25 februari 2015 17:12 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nedgame Dordrecht heeft hem als het goed is (voor 38 euro). Op hun site kun je nog zien of ze hem hebben + kun je hem reserveren.
Deze post werd mede mogelijk gemaakt door Nedgame [insert slogan]
Oh ja.. ik ga je volledig inmakenquote:
Prima als je geen 18+ bentquote:
Helldivers is wel een zekerheidjequote:
Het is nog altijd aan de developer om demos te maken.quote:Op woensdag 25 februari 2015 20:17 schreef JK het volgende:
Ik moet wel de conclusie trekken dat Sony geen fuck meer om demo's geeft. Waar je een hele lading nog op de PS3 kan downloaden, heb je er op de PS4 maar een handje vol en ook nog allemaal baggerzooi. Gaat Sony daar nog wat aan doen, of is het een soort van pesterij om mensen naar PS Plus te jagen? Dat heb ik dan wel, maar ja... al die domme indies...
Enige spel waar ik dit jaar nog op wacht, is volgens mij Just Cause 3. En die komt pas eind van het jaar.Gelukkig is er dan nog zoiets als dat Playstation Live oid, waarbij je streams van anderen kan bekijken, zodat je nog een idee hebt hoe een bepaald spel is, waar je interesse naar uit gaat (even los van dat je natuurlijk ook op YouTube kan zoeken). Feit blijft dat Sony eens wat meer demo's in de store moet zetten.
Ik wacht op The witcher 3, en project morpheus. Voor de rest nog geen andere games gezien die mij aanspreken.quote:Op woensdag 25 februari 2015 20:17 schreef JK het volgende:
Enige spel waar ik dit jaar nog op wacht, is volgens mij Just Cause 3. En die komt pas eind van het jaar.Gelukkig is er dan nog zoiets als dat Playstation Live oid, waarbij je streams van anderen kan bekijken, zodat je nog een idee hebt hoe een bepaald spel is, waar je interesse naar uit gaat (even los van dat je natuurlijk ook op YouTube kan zoeken). Feit blijft dat Sony eens wat meer demo's in de store moet zetten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The Witcher 3, Bloodborne, StarWars Battlefront, Uncharted 4, Mortal Kombat X, Until Dawn, Batman Arkham Knight, Project CARS, Hotline Miami 2, nieuwe episodes voor Game of Thrones, Life is Strange en Tales from the Borderlands van Telltale, Ratchet & Clank remastered, Dark Souls 2, de Borderlands collectie en nog veel meer interessante games die dit jaar uitkomen en de E3 moet nog komen.quote:Op woensdag 25 februari 2015 20:34 schreef JK het volgende:
Sony kan de developer wel een beetje pushen. Of de spellen zijn zo bagger, dat niemand ze na de demo wil kopen.
Dit jaar idd weinig echt interessants. Misschien Uncharted 4 nog. Maar ik moet 3 nog spelen, ligt al jaren op de plank, half uurtje hooguit gespeeld. Weinig goede games is ook wel weer goed, komt er ook geen backlog.
DQ Heroes ja, geen volwaardige DQ. Ik ben wat sceptisch m.b.t. dat genre (daarom Hyrule Warriors op WiiU ook nog niet gekocht), maar als deze het goed doet is de kans wel weer groter op een échte Dragon Quest.quote:Op woensdag 25 februari 2015 20:58 schreef Mauskoekwaus het volgende:
http://eu.square-enix.com/en/blog/dragon-quest-heroes-coming-west
Dragon Quest naar Europa, hiephoi
Gelukkig niet zo slecht als vorige maandquote:Op woensdag 25 februari 2015 21:03 schreef RRuben het volgende:
Ps plus game is helldivers en Killzone, zojuist geconfirmed
Bron?quote:Op woensdag 25 februari 2015 21:03 schreef RRuben het volgende:
Ps plus game is helldivers en Killzone, zojuist geconfirmed
quote:Op woensdag 25 februari 2015 21:23 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Gelukkig niet zo slecht als vorige maand
Troll lijkt me.quote:
Hoop het wel. KZ is toch kut + geen co-op.quote:
Ik heb net even gekeken en het zag er leuk uitquote:Op woensdag 25 februari 2015 21:32 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Hoop het wel. KZ is toch kut + geen co-op.
Die andere hoeft ook niet perse maar is wel geinig met vrienden. Een soort van Diablo 3 met guns.
wat denk jij? Hier is de bron:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.leef de leven
quote:Op woensdag 25 februari 2015 21:47 schreef RRuben het volgende:
[..]
wat denk jij? Hier is de bron:klein kind ben je ook heSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'If you really think that the environment is less important than the economy try holding your breath while you count your money'
quote:Op woensdag 25 februari 2015 21:47 schreef RRuben het volgende:
[..]
wat denk jij? Hier is de bron:sterf eensSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gekkie!quote:Op woensdag 25 februari 2015 21:32 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Hoop het wel. KZ is toch kut + geen co-op.
Die andere hoeft ook niet perse maar is wel geinig met vrienden. Een soort van Diablo 3 met guns.
quote:Op woensdag 25 februari 2015 21:47 schreef RRuben het volgende:
[..]
wat denk jij? Hier is de bron:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |