En hij drinkt thee wat hij zittend uitplast.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:03 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Cakeje of koekjes, who gives a shit. Beide is niks voor mannen, zeker niet het bakken. Je hebt zeker ook alle cd's van Jett Rebel.
Ja, ze beļnvloedt meiden wel inderdaad. Maar met goede intenties hoor, denk ik, maar persoonlijk denk ik dat je doorslaat als je įlles om pure en rauwe voeding laat draaien. En water met zout erin gaat drinken omdat dat goed zou zijn en meer van zulke vreemde dingen.. Naja, moet ze ook zelf wetenquote:Op dinsdag 24 februari 2015 20:52 schreef Unites het volgende:
[..]
En een dag daarna komt weer een item dat steeds meer jonge meisje anorexia hebben, omdat ze net zo slank willen zijn als hun idolen en de andere mensen op televisie en in de andere media. Als je dan zo'n dom huppelkutje als Rens Kroes vervolgens weer hoort praten... en dan afvragen waar het probleem mede vandaan komt...
Wat een MILF is dat! Toch wel een van de geilste van RTL4 in ieder gevalquote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:00 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Vind er niks aan.
Doe mij maar Janine Elschot van GTST![]()
[ afbeelding ]
quote:
Is r0dawa jouw niffa? Hij vraagt picsquote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:36 schreef eend112 het volgende:
[..]![]()
Maar TS waarom kijk je RTL boulevard ?
Nee, posten in KLB is goed voor je verstandelijke vermogens.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 19:10 schreef BasEnAad het volgende:
Dat is de norm op tv. Het gaat nauwelijks over inhoud, alleen maar pratende hoofden. TV maakt je dom.
Waarom zou dat niet?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 23:10 schreef Ruif het volgende:
[..]
Nee, posten in KLB is goed voor je verstandelijke vermogens.
mooier dan Doutzen imo.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 20:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[ afbeelding ]
Rechts dus. Zou helemaal volblaffen
Daarom.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 22:36 schreef eend112 het volgende:
[..]![]()
Maar TS waarom kijk je RTL boulevard ?
Iddquote:Op woensdag 25 februari 2015 10:40 schreef Rockefellow het volgende:
Zij heeft overduidelijk een minderwaardigheidscomplex.
Terechte klacht.
klinkt als een echte levensgenieter.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 19:46 schreef Nammie het volgende:
Ze is deskundige omdat ze afgestudeerd diėtiste is. Maar in mijn ogen is zij doorgeslagen; wie eet/drinkt er nou gras en zo eet/drinkt rauw en puur mogelijk steeds? Dat is toch bijna onmogelijk? En een patatje is al teveel en kan eigenlijk niet volgens haar, want dan moet ze daarna extra hard sporten.
Afgestudeerd diėtistequote:Op dinsdag 24 februari 2015 19:46 schreef Nammie het volgende:
Ze is deskundige omdat ze afgestudeerd diėtiste is. Maar in mijn ogen is zij doorgeslagen; wie eet/drinkt er nou gras en zo eet/drinkt rauw en puur mogelijk steeds? Dat is toch bijna onmogelijk? En een patatje is al teveel en kan eigenlijk niet volgens haar, want dan moet ze daarna extra hard sporten.
De vrouwelijke versie is Renske toch?quote:Op woensdag 25 februari 2015 15:33 schreef fathank het volgende:
Ik las trouwens automatisch "Rens Kroes, de broer van" ipv "de zus van"
Rens is een jongensnaam.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |