Kan hem moeilijk in SHO openenquote:
Als dat zó gedaan is door die installateurs dan is dat toch vragen om problemen? Ik snap dat niet, hoe kun je nou een bad installeren en twee ondersteunende pootjes laten zweven?quote:Op maandag 23 februari 2015 11:50 schreef Ole het volgende:
[..]
Er was nog een zwevend pootje. Zie je niet op de foto.
huj steunde meer op de stellage eromheenquote:Op maandag 23 februari 2015 11:52 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Als dat zó gedaan is door die installateurs dan is dat toch vragen om problemen? Ik snap dat niet, hoe kun je nou een bad installeren en twee ondersteunende pootjes laten zweven?
heeft niet 12 jaar gelekt hoor.quote:Op maandag 23 februari 2015 11:54 schreef RanTheMan het volgende:
als dit de schade zou zijn na 12 jaar lekken, dan valt het in mijn ogen best nog mee..
He bah, nu reageer ik zomaar in KLB.. brrrr snel weg hier
Gewoon pech TS
Gelukkig maar, Neem uberduitser zijn tip maar over en plaats een luikje om ellende te voorkomen, en gooi er lekker isolatie in!quote:Op maandag 23 februari 2015 11:55 schreef Ole het volgende:
[..]
heeft niet 12 jaar gelekt hoor.
Paar weken maar
er komt straks iemand langs en dan gaan we bespreken wat te doen. Het wordt een kleine verbouwing.quote:Op maandag 23 februari 2015 11:58 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
Gelukkig maar, Neem uberduitser zijn tip maar over en plaats een luikje om ellende te voorkomen, en gooi er lekker isolatie in!
De loodgieter vond het echt niet kunnen dit. Zei dat het niets met onderhoud heeft te maken.quote:Op maandag 23 februari 2015 12:19 schreef tharealmb het volgende:
Persoonlijk vind ik dat, wanneer je als bedrijf een bad levert en de ruimte daaronder afsluit.... je er vanuit mag gaan dat die toch wel langer dan 12 jaar meegaat. Het is geen TV ofzo.....
Zou lekker zijn. "Ja de heipalen van u huis zijn verrot. Ja ik weet dat het huis maar 12 jaar oud is, maar u moet de heipalen ook om de 5 jaar uit de grond halen en schoonmaken.... Dat u daarvoor u huis moet afbreken en opbouwen is niet ons probleem"
maar mooi dat het wordt opgelost door de verzekeringMaar ik neem aan dat je het bad niet meer haalt bij Brugman?
Maar hopen dat je een mooie zak centjes krijgt van de verzekering en een leuk nieuw bad kan uitzoekenquote:Op maandag 23 februari 2015 13:30 schreef Ole het volgende:
[..]
De loodgieter vond het echt niet kunnen dit. Zei dat het niets met onderhoud heeft te maken.
Ik ga inderdaad ergens anders naartoe nu. Bad moet er opnieuw ingezet, en tegels voor het bad moeten nieuw. Die haal ik wel ergens anders.
De verzekering betaalt direct aan het bedrijf. Maar er moeten wat nieuwe dingen komen. Die betaalt de verzekering ook.quote:Op maandag 23 februari 2015 13:40 schreef tharealmb het volgende:
[..]
Maar hopen dat je een mooie zak centjes krijgt van de verzekering en een leuk nieuw bad kan uitzoekenIs er toch nog ergens een voordeeltje....
"elk nadeel heb ze voordeel""quote:Op maandag 23 februari 2015 13:50 schreef Ole het volgende:
[..]
De verzekering betaalt direct aan het bedrijf. Maar er moeten wat nieuwe dingen komen. Die betaalt de verzekering ook.
Nee inderdaad. Ik ga nu tussentijds foto's maken en laat ook even iemand kijken die er meer van weet dan ik.quote:Op maandag 23 februari 2015 13:54 schreef 2NutZ het volgende:
Lekker over laten aan deskundigen kan je ook niet meer vertrouwenkakzooi altijd zulken die denken wel alles te kunnen
je zit er maar lekker mee...
Yup. Het gaat me toch wel mijn vakantie kosten. En een hoop rotzooi.quote:
Meld ook even wie dit is geweest zodat mensen zo een kunnen vermijden.quote:Op maandag 23 februari 2015 13:56 schreef Ole het volgende:
[..]
Nee inderdaad. Ik ga nu tussentijds foto's maken en laat ook even iemand kijken die er meer van weet dan ik.
de aannemer die de badkamer ooit geplaatst heeft?quote:Op maandag 23 februari 2015 13:57 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Meld ook even wie dit is geweest zodat mensen zo een kunnen vermijden.
Oh dacht dat het niet lang geleden was... maar als deze nog bestaat, dan ja.quote:Op maandag 23 februari 2015 14:02 schreef Ole het volgende:
[..]
de aannemer die de badkamer ooit geplaatst heeft?
quote:Op maandag 23 februari 2015 14:09 schreef pussycatdoll het volgende:
Misschien moet je je kut niet gaan scheren in bad die leidingen kunnen maar een bepaalde zuurgraad aan.
Ben ik helemaal met je eens. Dit was vooral bedoeld als reactie op het feit dat TS hier komt klagen over Brugman.quote:Op maandag 23 februari 2015 10:12 schreef Kreator het volgende:
[..]
Dit vind ik al wel heel ver gaan voor een 12 jaar geleden aangelegde badkamer. Kom op zeg, alles heeft zo z'n levensduur. Een aansluiting kan een keer losschieten. Als ie 12 jaar goed heeft gewerkt, dan kun je toch niet stellen dat het puur aan de installatie heeft gelegen.
Vandaar dat ik bij mijn heipalen ook inspectieluikjes heb laten inbouwen. En ik heb ze ook laten isoleren, zodat ze lekker warm blijven.quote:Op maandag 23 februari 2015 12:19 schreef tharealmb het volgende:
Persoonlijk vind ik dat, wanneer je als bedrijf een bad levert en de ruimte daaronder afsluit.... je er vanuit mag gaan dat die toch wel langer dan 12 jaar meegaat. Het is geen TV ofzo.....
Zou lekker zijn. "Ja de heipalen van u huis zijn verrot. Ja ik weet dat het huis maar 12 jaar oud is, maar u moet de heipalen ook om de 5 jaar uit de grond halen en schoonmaken.... Dat u daarvoor u huis moet afbreken en opbouwen is niet ons probleem"
maar mooi dat het wordt opgelost door de verzekeringMaar ik neem aan dat je het bad niet meer haalt bij Brugman?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |