Ze hadden Alexis nooit mogen verkopen. Barcelona is het best met Messi centraal en 2 snelle vleugelspelers. Neymar is geniaal, maar Pedro is geen topper.quote:Op zondag 1 maart 2015 13:19 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik vind Suarez niet bij Barcelona passen, is technisch niet goed genoeg. Je haalt het beste uit Suarez als hij voorin de vrijheid krijgt en het spel op hem is afgestemd. Zou dus wel begrijpen als Barcelona hem laat gaan voor een megabedrag. Enige vervelende is dat ze geen vervanger kunnen halen, dus ze zullen hem wel houden
Alexis kan er niks van.quote:Op zondag 1 maart 2015 13:21 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Ze hadden Alexis nooit mogen verkopen. Barcelona is het best met Messi centraal en 2 snelle vleugelspelers. Neymar is geniaal, maar Pedro is geen topper.
Ach, vorig jaar zat iedereen te zeiken over Neymar en die komt nu gewoon uit de schaduw van Messi. Voor je het weet geldt dit ook voor Suarez en heb je met grote afstand de beste voorhoede van de wereldquote:Op zondag 1 maart 2015 13:21 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Ze hadden Alexis nooit mogen verkopen. Barcelona is het best met Messi centraal en 2 snelle vleugelspelers. Neymar is geniaal, maar Pedro is geen topper.
En dat is ook weer 100% de waarheid natuurlijk.quote:Op zondag 1 maart 2015 13:22 schreef Sked het volgende:
[..]
Ach, vorig jaar zat iedereen te zeiken over Neymar en die komt nu gewoon uit de schaduw van Messi. Voor je het weet geldt dit ook voor Suarez en heb je met grote afstand de beste voorhoede van de wereld
Vorig jaar ging het anders niet best met die opstelling.quote:Op zondag 1 maart 2015 13:21 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Ze hadden Alexis nooit mogen verkopen. Barcelona is het best met Messi centraal en 2 snelle vleugelspelers. Neymar is geniaal, maar Pedro is geen topper.
Alle aankopen moesten nog wennen, gemis van Suarez, dubbel programma. En nu met een nieuw systeem gaat het goed.quote:Op zondag 1 maart 2015 13:22 schreef Pedroso het volgende:
Liverpool heeft het de laatste tijd aardig op de rit, eerste seizoenshelft was het niet best.
Tactisch allemaal te behoudend, maar dit is voor beide ploegen een beetje alles of niets.quote:Op zondag 1 maart 2015 13:32 schreef Brecht35 het volgende:
Het is alweer tijden geleden dat een Engelse topper genot opleverde, de laatste 5 toppers waren oer, maar dan ook echt oersaai.
Weer een balletje toe te voegen bohquote:Op zondag 1 maart 2015 13:31 schreef Sked het volgende:
Je kan nu al een minutenlange compilatie maken van heerlijke balletjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |