SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 18:52 schreef Joosie200 het volgende:
Scheurtje in een spier in het bovenbeen van Beckers. Klinkt niet fijn
Een mexicanoquote:Op zaterdag 21 februari 2015 18:54 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Die zijn om op te vreten, driemaal raden wat ik nu vreet
Nou toevallig!quote:Op zaterdag 21 februari 2015 18:55 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Goeie, maar neen, een echte frikandel van Beckers
hmmquote:Op zaterdag 21 februari 2015 18:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
De Mexicano is van de concurrent van Beckers.
Wat vind je van dit feitje, Roland?quote:
Ik weet niet als het maar te vreten valt hé. Ik ga vanavond patat eten. Stijn vindt dit trouwens leuk.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wat vind je van dit feitje, Roland?
Het is friet.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:02 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik weet niet, als het maar te vreten valt hé. Ik ga vanavond patat eten. Stijn vindt dit trouwens leuk.
PSV v Dordrecht maakt niet uitquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:04 schreef Dale__Cooper het volgende:
wat een flopshow vandaag. En morgen Ajax, PSV en Twente-Vitesse op dezelfde tijd
Daar kijkt toch ook niemand voor zijn plezier naarquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
PSV v Dordrecht maakt niet uit
6-0 of zo.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:05 schreef Sked het volgende:
[..]
Daar kijkt toch ook niemand voor zijn plezier naar
Ik wel.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:05 schreef Sked het volgende:
[..]
Daar kijkt toch ook niemand voor zijn plezier naar
Zoals elk jaar na de winterstop. Kan Jans wel mooi roepen dat de ploeg gegroeid is en daar geen last meer van heeft, maar het is sinds de kerst gewoon heel matig.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:04 schreef Elfletterig het volgende:
PEC is net een fractie sterker dan ADO, maar voetballend is het nog steeds niet veel soeps. Het is allemaal te slordig. De flair die PEC eerder dit seizoen had, is eraf.
Wedstrijd is pas morgen manquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:07 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik ga zitten voor Willem II v Ajax
Tot de wedstrijd tegen Heerenveen had hij het woord mee.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:07 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zoals elk jaar na de winterstop. Kan Jans wel mooi roepen dat de ploeg gegroeid is en daar geen last meer van heeft, maar het is sinds de kerst gewoon heel matig.
Het verval is wel minder groot dan vorig jaar. En het clubrecord qua puntenaantal lonkt natuurlijk nog steeds. Bij winst vanavond is het een feit.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:07 schreef Tchock het volgende:
[..]
Zoals elk jaar na de winterstop. Kan Jans wel mooi roepen dat de ploeg gegroeid is en daar geen last meer van heeft, maar het is sinds de kerst gewoon heel matig.
Kassa in je hol.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:08 schreef KingRoland het volgende:
Ik kijk nu naar Kassa op Nederland 1.
Nee hoor. Tegen Dordt was een uur lang heel slecht. Cambuur in de beker was 120 minuten beter, AZ was een kutwedstrijd. Alleen Utrecht-uit was een probleemloze overwinning en het einde van NAC-thuis was ook sterk.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Tot de wedstrijd tegen Heerenveen had hij het woord mee.
De uitslagen bedoel ik.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:09 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee hoor. Tegen Dordt was een uur lang heel slecht. Cambuur in de beker was 120 minuten beter, AZ was een kutwedstrijd. Alleen Utrecht-uit was een probleemloze overwinning en het einde van NAC-thuis was ook sterk.
Nou ja, dat is beduidend minder dan vķķr de winterstop. In zowel resultaten als getoond spel.
Dat zijn de types die alleen maar komen om PSV/Feyenoord/Ajax uit te lachen als die niet goed spelen en verder eigenlijk niet van voetbal houden.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:11 schreef KingRoland het volgende:
Het lijkt alsof we met 10-20 man minder zijn hier...
Wat een hoogtepunt deze post.quote:
Ohja dat kloptquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:11 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat zijn de types die alleen maar komen om PSV/Feyenoord/Ajax uit te lachen als die niet goed spelen en verder eigenlijk niet van voetbal houden.
Je doet het er omquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
Leuke wedstrijd dit trouwens.
Nee man, fuck PECquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:13 schreef Ajacied422 het volgende:
1-0 Alberg
Laat het snel 1-1 worden. Weg met die drie punten.
1-1 mag ook altijd. Normaal gesproken krijgt ADO mijn onvoorwaardelijke steun maar dit is echt ranzig slecht.quote:
Dat lijkt me nog zwak uitgedrukt. Ik denk dat PEC een plek in de subtop wel kan vergeten. Van Heerenveen verliezen is geen schande, maar als je Go Ahead Eagles en ADO niet weet te verslaan, maar ervan verliest, zak je vanzelf weer richting het rechterrijtje.quote:
Vergeet niet dat hierna Vitesse, Twente, Cambuur en Excelsior op het programma staan. Allemaal ploegen met tien keer zo veel kwaliteit als ADO.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:15 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Dat lijkt me nog zwak uitgedrukt. Ik denk dat PEC een plek in de subtop wel kan vergeten. Van Heerenveen verliezen is geen schande, maar als je Go Ahead Eagles en ADO niet weet te verslaan, maar ervan verliest, zak je vanzelf weer richting het rechterrijtje.
Cambuur is ook aan een slechte reeks bezig. Maar goed, PEC spant momenteel gewoon de kroon.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
Vergeet niet dat hierna Vitesse, Twente, Cambuur en Excelsior op het programma staan. Allemaal ploegen met tien keer zo veel kwaliteit als ADO.
SCC moet nog op gaan letten als ze zo door gaanquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:17 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Cambuur is ook aan een slechte reeks bezig. Maar goed, PEC spant momenteel gewoon de kroon.
topspel, kan het iedereen aanraden.quote:
Correctquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:15 schreef Ajacied422 het volgende:
Als Brama scoort, verliest het team van Wout nooit.
Eerst Grepolis uitspelen.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
Misschien kunnen we ook nog Forge of Empires spelen
Succes, zulke spellen duren altijd vier jaarquote:
Gelukkig kun je door credits te kopen waarschijnlijk de wachttijden wel verkorten. Want dat is ook altijd zo.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Succes, zulke spellen duren altijd vier jaar
Als je dan een beetje mee wil kunnen doen jaag je er zo 50 of 100 euro per maand doorquote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:37 schreef Tchock het volgende:
[..]
Gelukkig kun je door credits te kopen waarschijnlijk de wachttijden wel verkorten. Want dat is ook altijd zo.
Al verliest hij een been, dan denk ik dat hij de bal nog op doel krijgt. En dat lukt de huidige voorhoede niet.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 19:39 schreef Elfletterig het volgende:
De aanval van PEC is zo zwak, dat "niet wedstrijdfit" eigenlijk geen argument is om Necid niet in het veld te zetten. Ik denk dat zelfs een niet-fitte Necid meer gevaar oplevert dan wat er nu in de voorhoede staat.
Dat is juist leuk, Mexicano. Net als dat polletje dat Ajax vorige week de overwinning opleverde of dat spelers in Enschede vaker uitglijden dan succesvol op de been blijven. Charme van het spelquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
Veld in Deventer is niet best.
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat is juist leuk, Mexicano. Net als dat polletje dat Ajax vorige week de overwinning opleverde of dat spelers in Enschede vaker uitglijden dan succesvol op de been blijven. Charme van het spel
Precies ja. Maar als je kunstgras in je stadion legt toch allemaal lekker zeuren over hoe kut het wel niet is.quote:
Het ziet er gewoon uit als een slechte mat. Dat hoort niet te kunnen bij kunstgras.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Precies ja. Maar als je kunstgras in je stadion legt toch allemaal lekker zeuren over hoe kut het wel niet is.
Je moet gewoon een grasveld fatsoenlijk kunnen onderhouden als profclubquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
Precies ja. Maar als je kunstgras in je stadion legt toch allemaal lekker zeuren over hoe kut het wel niet is.
Als Groningen, Twente, ADO, Vitesse, NAC en Eagles dat niet voor elkaar krijgen met een normale begroting, zegt dat dan niet wat over de kosten van een grasveld?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:21 schreef Sked het volgende:
[..]
Je moet gewoon een grasveld fatsoenlijk kunnen onderhouden als profclub
Nee.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Als Groningen, Twente, ADO, Vitesse, NAC en Eagles dat niet voor elkaar krijgen met een normale begroting, zegt dat dan niet wat over de kosten van een grasveld?
Haha.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:23 schreef opperkleurder het volgende:
WEEEEEEEEEEEEE
GAAAAAAAAAAAAAAN
EEEEEEEEEEEEEEUUUUUUUUUUUUUROOOOOPAAAAAAAAA
INNNNNNNNNNNNN
Haags_kwartiertje neemt mij mee naar een wedstrijd. Hij geloofde niet dat wij alle thuiswedstrijden in februari zouden winnen.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:23 schreef Joosie200 het volgende:
Het was me wel een Haags kwartiertje, man, man, man. Haags_kwartiertje congrats
Hoi Cava.quote:
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:21 schreef Paul het volgende:
Als Haller 3 keer scoort tegen Heracles neem ik het Ajax logo als avatar
quote:Op zaterdag 14 februari 2015 18:41 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Wij winnen alle thuisduels de komende maand.
quote:Op zaterdag 14 februari 2015 18:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Als dat zo is neem ik jou mee naar ADO
Paul en Paul?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
ah de utrecht hooligans zijn er ook weer
blup.quote:
Neuh, heb ik weinig mee, baanwielrennen. Daarnaast ben ik nog altijd ziek.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:40 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Kijk je ook naar het WK baanwielrennen?
Ik zap zo terug.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:45 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Ik twijfel om naar FOX 2 te gaan. Deze wedstrijd zal me niet kunnen boeien denk ik.
Je kan ook de tegenstander eigen goals laten maken om te winnenquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
Je moet scoren om te winnen.
John de Wolf
Dat is een Jodentactiek.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:48 schreef Sked het volgende:
[..]
Je kan ook de tegenstander eigen goals laten maken om te winnen
uhh okequote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:21 schreef Joosie200 het volgende:
Komt PEC goed mee weg, dit spel verdiende geen enkele punt. Puur op het Zwols kwartiertje best geflatteerd qua uitslag
PEC en NAC ookquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:50 schreef KingRoland het volgende:
2 clubs die van mij mogen degraderen:
FC Utrecht
FC Twente
Het is vandaag de dag hip om PEC te haten.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom haat jij PEC zo? Doe je Cavaliers na?
Nee, ik vind het een vervelend arrogant clubje geworden met een trainer die ik nooit meer op tv hoef te zien en ze hebben ook nog eens kunstgrasquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom haat jij PEC zo? Doe je Cavaliers na?
Hoezo "geworden"? Wat is er veranderd?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:52 schreef Sked het volgende:
[..]
Nee, ik vind het een vervelend arrogant clubje geworden met een trainer die ik nooit meer op tv hoef te zien en ze hebben ook nog eens kunstgras
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:51 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Het is vandaag de dag hip om PEC te haten.
Al die mensen die opeens voor PEC zijnquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:52 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hoezo "geworden"? Wat is er veranderd?
Eens. Alleen ben ik niet anti-kunstgras omdat ik dat gekloot op knollenvelden veel erger vind.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:52 schreef Insomnia_ het volgende:
Clubs die van mij mogen degraderen:
Vitesse
Dordrecht
Excelsior
Elke club met kunstgras
Clubs die mogen promoveren:
Superboeren
Sparta
Dat jullie het even weten
Ik heb PEC nooit echt een geweldige club gevonden moet ik heel eerlijk toegeven. Geen idee waarom.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:51 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom haat jij PEC zo? Doe je Cavaliers na?
Fair enough, maar dan snap ik niet waarom je de club haat en niet de fans.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:53 schreef Sked het volgende:
[..]
Al die mensen die opeens voor PEC zijn
Al die mensen die arrogant doen om een paar succesjes
Omdat Ron Jans en kunstgrasquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:53 schreef Tchock het volgende:
[..]
Fair enough, maar dan snap ik niet waarom je de club haat en niet de fans.
Ik woon in Zwolle, mag ik? En geef maar gewoon toe dat het zelden vertoond is in het Nederlandse voetbal dat een club met zo'n kleine begroting tot zulke prestaties komt.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:53 schreef Sked het volgende:
[..]
Al die mensen die opeens voor PEC zijn
Al die mensen die arrogant doen om een paar succesjes
Dat had Vitesse ook begin 2000.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:53 schreef Sked het volgende:
[..]
Al die mensen die opeens voor PEC zijn
Al die mensen die arrogant doen om een paar succesjes
Ik zeg ook niet dat hun prestaties niet knap zijn.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:54 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik woon in Zwolle, mag ik? En geef maar gewoon toe dat het zelden vertoond is in het Nederlandse voetbal dat een club met zo'n kleine begroting tot zulke prestaties komt.
En je punt is?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:54 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Dat had Vitesse ook begin 2000.
Het is ook lang niet altijd geweldig geweest, dus zo verwonderlijk is dat niet. Ik heb PEC ook genoeg draken van wedstrijden zien voetballen in de Jupiler League; zelfs toen ze om de titel meevoetbalden.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik heb PEC nooit echt een geweldige club gevonden moet ik heel eerlijk toegeven. Geen idee waarom.
Kunstgras kan ik nog snappen. Maar das voor clubs met een kleine begroting zoals PEC mooi een goedkope oplossing.quote:
Iedere club die geen fatsoenlijk grasveld kan neerleggen heeft dan ook net zo min bestaansrecht.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:53 schreef Tchock het volgende:
[..]
Eens. Alleen ben ik niet anti-kunstgras omdat ik dat gekloot op knollenvelden veel erger vind.
Niet dat ik weet.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:57 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ligt er in De Kuip ook kunstgras?
Ik denk niet dat je hier vrienden mee maakt als mensen net zeggen dat ze PEC-fans haten die arrogant doen over een paar succesjes.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:58 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ah ok... dan heeft PEC dus toch op een gewone grasmat met 5-1 van Ajax gewonnen.
Sterkte aan de nabestaanden.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:59 schreef opperkleurder het volgende:
Parma failliet en uit de serie A genomen.
Wat een relevante opmerkingquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:58 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ah ok... dan heeft PEC dus toch op een gewone grasmat met 5-1 van Ajax gewonnen.
Boeiend. Als je zulk wanbeleid voert mag je geen profclub heten. Bovendien, tien jaar geleden waren ze ook failliet en ze zijn er nog steeds.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:59 schreef opperkleurder het volgende:
Parma failliet en uit de serie A genomen.
Bron:quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:59 schreef opperkleurder het volgende:
Parma failliet en uit de serie A genomen.
Rip deze mooie clubquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:59 schreef opperkleurder het volgende:
Parma failliet en uit de serie A genomen.
Ik wilde je gehuil over kunstgras graag even relativeren. Alsof dat zo'n wereld van verschil maakt.quote:
Joh, ik ben NWS gewend... ik kijk echt niet meer op van een paar kortzichtige voetbalfans die PEC het licht in de ogen niet gunnen.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:59 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je hier vrienden mee maakt als mensen net zeggen dat ze PEC-fans haten die arrogant doen over een paar succesjes.
Kunstgras is gewoon aids wat niet in het profvoetbal hoort, eventuele voordelen nog even buiten beschouwing gelaten.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:01 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik wilde je gehuil over kunstgras graag even relativeren. Alsof dat zo'n wereld van verschil maakt.
Verschil maakt het sowieso. En het gaat me niet eens om de prestaties, maar voetbal hoort gespeeld te worden op echt gras.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:01 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik wilde je gehuil over kunstgras graag even relativeren. Alsof dat zo'n wereld van verschil maakt.
Waarom? We voetballen toch ook met plastic ballen omdat die simpelweg veel beter zijn?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:02 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Kunstgras is gewoon aids wat niet in het profvoetbal hoort, eventuele voordelen nog even buiten beschouwing gelaten.
Met jou kan ik praten.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
Van mij mogen degraderen:
Heracles
NAC
Dordrecht
Promoveren:
NEC
Sparta
Graafschap
MVV zou er ook bij mogen maar voor wie? Er is niet echt een club die ik er op dit moment graag uit zie gaan verder.
We kunnen toch niet met ballen van gras voetballen hčquote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom? We voetballen toch ook met plastic ballen omdat die simpelweg veel beter zijn?
Oja NEC ook wel.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
Van mij mogen degraderen:
Heracles
NAC
Dordrecht
Promoveren:
NEC
Sparta
Graafschap
MVV zou er ook bij mogen maar voor wie? Er is niet echt een club die ik er op dit moment graag uit zie gaan verder.
beetje mad hequote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:57 schreef Tchock het volgende:
Oh en ik heb ook een hekel aan mensen die elke wedstrijd van NAC "een avondje NAC" noemen terwijl het meestal gewoon een hele normale en verschrikkelijk slechte voetbalwedstrijd in een heel normaal en nooit vol stadion is.
Zonde, vooral triest voor de fans. Toch een beetje historie van onze De Pel natuurlijkquote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:59 schreef opperkleurder het volgende:
Parma failliet en uit de serie A genomen.
Omdat ik kunstgras niet beter vind dan een goed grasveld.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom? We voetballen toch ook met plastic ballen omdat die simpelweg veel beter zijn?
De Pel gaat nu in rouw, misschien moet ik even z'n huis opzoeken om hem en z'n vriendin bij te staan.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:03 schreef Grifte het volgende:
[..]
Zonde, vooral triest voor de fans. Toch een beetje historie van onze De Pel natuurlijk
Mad? Ik had niet eens gemerkt dat jij dit doet, heb het meer over de NOS. De wereld draait niet om jou.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:03 schreef KingRoland het volgende:
[..]
beetje mad hespeciaal voor jou ga ik hiermee door
MVV? "Supporters" die hun eigen trainer aanvallen?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
MVV zou er ook bij mogen maar voor wie? Er is niet echt een club die ik er op dit moment graag uit zie gaan verder.
Ja, op zich ben ik het wel met je eens, maar het blijkt gewoon onmogelijk om 18 goede grasvelden in je competitie te hebben. Wat heb je dan liever, knollenvelden die de uitslag beīnvloeden en spelers kunnen blesseren of een paar kunstmatten?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:03 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Omdat ik kunstgras niet beter vind dan een goed grasveld.
Kunstgras afschaffen en goede grasvelden eisen.
Een nobel streven, maar dan houd je geen club over voor de Eredivisie.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:05 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
MVV? "Supporters" die hun eigen trainer aanvallen?
http://www.l1.nl/nieuws/2(...)llen-door-eigen-fans
Laat ze maar degraderen in plaats van promoveren. Promotie gun ik sympathieke clubs met supporters die zich gedragen. Niet zulke figuren als bij MVV.
Mee eens. Weg met die competitievervalsing. Er zit ook geen hond op de tribunes bij de thuiswedstrijden van die "clubs".quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Van mijn part halen ze Jong Ajax, Jong Twente en Jong PSV uit de JL.
twitter:voetbalzonenl twitterde op zaterdag 21-02-2015 om 21:03:09Er duiken berichten op dat Parma definitief failliet is: volgens Sky Italia klopt dit niet en leeft de Serie A-club nog gewoon. #afwachten reageer retweet
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:04 schreef Tchock het volgende:
[..]
Mad? Ik had niet eens gemerkt dat jij dit doet, heb het meer over de NOS. De wereld draait niet om jou.
Begin dit seizoen was er een wedstrijd waar 72 mensen naar toe gingen, dat was een diepterecord voor de Jupiler League ooit.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:07 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Mee eens. Weg met die competitievervalsing. Er zit ook geen hond op de tribunes bij de thuiswedstrijden van die "clubs".
Jong Twente - Den Bosch toch?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Begin dit seizoen was er een wedstrijd waar 72 mensen naar toe gingen, dat was een diepterecord voor de Jupiler League ooit.
J Twente - J PSV geloof ik.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jong Twente - Den Bosch toch?
Ja ik las het nuquote:
Hoeveel gaan er naar St. Petersburg.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja ik las het nu
Triest. Die PSV-fans reizen ook nooit voor uitwedstrijden he
Beterschap. Wij hebben net het omnium gewonnen. Gaviriagod.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 20:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Neuh, heb ik weinig mee, baanwielrennen. Daarnaast ben ik nog altijd ziek.
Je gaat als PSV-fan toch ook niet op een maandagavond naar Enschede om een wedstrijdje van het beloftenteam te kijkenquote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja ik las het nu
Triest. Die PSV-fans reizen ook nooit voor uitwedstrijden he
Ik las dat Wildgodin ook had uitgehaald.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:10 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Beterschap. Wij hebben net het omnium gewonnen. Gaviriagod.
Kan gewoon niet gezond zijn voor een competitie. En daar komt nog bij dat die teams soms met compleet andere opstellingen spelen dan een week eerder.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Begin dit seizoen was er een wedstrijd waar 72 mensen naar toe gingen, dat was een diepterecord voor de Jupiler League ooit.
kan me niet voorstellen dat die beloftenteams uitsupporters meenemen. Of misschien j0rdii bij de potjes van jong ajaxquote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:10 schreef Tchock het volgende:
[..]
Je gaat als PSV-fan toch ook niet op een maandagavond naar Enschede om een wedstrijdje van het beloftenteam te kijken
Dus wat is het probleem nou?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:11 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Kan gewoon niet gezond zijn voor een competitie. En daar komt nog bij dat die teams soms met compleet andere opstellingen spelen dan een week eerder.
In Hongarije moesten er vandaag een team noodgedwongen met 2 keepers in de basis 11 spelen.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:11 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Kan gewoon niet gezond zijn voor een competitie. En daar komt nog bij dat die teams soms met compleet andere opstellingen spelen dan een week eerder.
Mochten ze wel allebei keepen?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:12 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
In Hongarije moesten er vandaag een team noodgedwongen met 2 keepers in de basis 11 spelen.
Briljant.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:12 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
In Hongarije moesten er vandaag een team noodgedwongen met 2 keepers in de basis 11 spelen.
quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:12 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
In Hongarije moesten er vandaag een team noodgedwongen met 2 keepers in de basis 11 spelen.
En Henkie Fraser die hard baaltquote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:13 schreef MouzurX het volgende:
Ado doet het niet verkeerd.
3x winst 1x gelijk sinds de overname?
Geen topwedstrijd van Hallerlujah voorlopig?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:14 schreef Sked het volgende:
[..]
Utrecht is weer slecht. Zoals het hoort.
Nog niet gezien.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Geen topwedstrijd van Hallerlujah voorlopig?
Aan de Stadionlaanquote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:20 schreef opperkleurder het volgende:
Wat een slechte wedstrijd in het Polman Stadion.
AZ speelt prima hoor.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
GAE - AZ is ook een FLOPSHOW.
Niet echt hoogstaand en spannend is het ook niet. Maar AZ voldoet wel voor de winst ja.quote:
Gefeliciteerd met de drie punten, Hannes.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:20 schreef opperkleurder het volgende:
Wat een slechte wedstrijd in het Polman Stadion.
Dit.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
GAE - AZ is ook een FLOPSHOW.
Dik verdiend ookquote:Op zaterdag 21 februari 2015 21:22 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gefeliciteerd met de drie punten, Hannes.
Dan zit ik net bij PSV - Dordquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |