Ach, alsof ook maar iemand ook maar een idee heeft waar je het over hebt met je afwisselende verheerlijking en bagatellisering.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:20 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ach, de vorige ronde was de euro ook de favourite punch bag.
Is het nog een beetje leuk daar in de 20e eeuw?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:21 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Niet als het aan capo Draghi en de knoflookcrew ligt. Kapot moet die koopkracht en dat vermogen, maar het maar over naar Italie en Spanje terwijl Griekenland als onbeduidende bliksemafleider gebruikt wordt. Elk jaar twee Griekenlands, jaar op jaar.
Alles voor het paradijs van HiZ c.s.
Het zal wel meevallen met die koopkrachtdaling. Het grootste deel van de import komt nog altijd uit de Eurozone.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:21 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Niet als het aan capo Draghi en de knoflookcrew ligt. Kapot moet die koopkracht en dat vermogen, maar het maar over naar Italie en Spanje terwijl Griekenland als onbeduidende bliksemafleider gebruikt wordt. Elk jaar twee Griekenlands, jaar op jaar.
Alles voor het paradijs van HiZ c.s.
quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:23 schreef HiZ het volgende:
[..]
Is het nog een beetje leuk daar in de 20e eeuw?
Wat de externe exposure ook weer? 15% of zo? Ik verbaas me altijd over de hysterie met betrekking tot de externe waarde van de euro.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:23 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Het zal wel meevallen met die koopkrachtdaling. Het grootste deel van de import komt nog altijd uit de Eurozone.
Pardon?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:23 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Het zal wel meevallen met die koopkrachtdaling. Het grootste deel van de import komt nog altijd uit de Eurozone.
Ow, maak er dan maar 2 euro per dollar van, als het toch niet uitmaaktquote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:26 schreef HiZ het volgende:
[..]
Wat de externe exposure ook weer? 15% of zo? Ik verbaas me altijd over de hysterie met betrekking tot de externe waarde van de euro.
We hebben aanzienlijk lagere koersen t.o.v. de dollar gezien dan vandaag de dag. Zonder noemenswaardige effecten op de inflatie.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:27 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Ow, maak er dan maar 2 euro per dollar van, als het toch niet uitmaaktMaakt toch niet uit, nietwaar? Schop Capo Draghi met alle knoflooklikkers dan maar gewoon terug in hun hol. Met alle hysterie
Kun je dat ook onderbouwen?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:31 schreef HiZ het volgende:
[..]
We hebben aanzienlijk lagere koersen t.o.v. de dollar gezien dan vandaag de dag. Zonder noemenswaardige effecten op de inflatie.
Ja, maar dat ga ik niet doen. Om de simpele reden dat je het zelf net zo makkelijk kunt googelen. Ga je nu weer zeuren dat ik het niet onderbouw ?quote:
Als buitenlandse producten duurder worden, gaan consumenten ook eerder op zoek naar Europese substituten. Ik voorspel een zeer goed seizoen voor de Europese boeren.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:26 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Pardon?
Jij mag 40 mrd per jaar een peuleshil vinden, ik denk dat ietsje anders over.
Nee, ik ga zeuren dat je zomaar wat roeptoetert (TM).quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:34 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ja, maar dat ga ik niet doen. Om de simpele reden dat je het zelf net zo makkelijk kunt googelen. Ga je nu weer zeuren dat ik het niet onderbouw ?
Capo Draghi en zijn vriendjes zijn kennelijk nog een grotere zeepbelquote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:40 schreef MouzurX het volgende:
Hoe kan het nou eigenlijk dat de dollar nu 'zoveel' waard is? Ze hebben jaren geld bij zitten printen. Nu begint de ecb dat ook te doen en ineens pariteit?
Is de dollar niet gewoon net als de Amerikaanse economie een grote zeepbel?
Het gaat al een tijdje (zeer) goed met de Amerikaanse economie, terwijl Europa en met name de Eurozone nauwelijks groei laat zien, niet zo gek dus dat beleggers hun euro's inwisselen voor dollars.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:40 schreef MouzurX het volgende:
Hoe kan het nou eigenlijk dat de dollar nu 'zoveel' waard is? Ze hebben jaren geld bij zitten printen. Nu begint de ecb dat ook te doen en ineens pariteit?
Is de dollar niet gewoon net als de Amerikaanse economie een grote zeepbel?
Jammer dat de inflatie in de hele werleld opliep. Wat probeer je te bewijzen met posten a la Duke (TM) ?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:42 schreef HiZ het volgende:
heb je de cijfertjes bekeken dat je nu zo lekker op de man gaat proberen te spelen?
Jammer hé, dat de inflatie in de eurozone op blijkt te lopen in dezelfde periode dat de dollar op zijn gat lag ten opzichte van de euro?
Dat is echt amateuristisch vergeleken wat de EU thans ten faveure van de knoflooklanden nu jat. Maken wij ons druk over een paar miljard bezuinigingen, of eenmalig 20 mrd aandeel in een Griekse default, terwijl we 40 mrd per jaar inboeten. Kan jou geen reet schelen, de rest van Nederland wel.quote:Verder interesseert het me geen reet wat pensioenfondsen wel of niet doen. Het sprookje van het opbouwen van pensioen als betere optie geeft geen cent meer zekerheid dan het eerste beste omslagstelsel. Integendeel; uit de praktijk blijkt dat de grote geldpotten van de pensioenfondsen uiteindelijk altijd en overal te aantrekkelijk zijn voor overheden die even krap zitten.
Het echte jatten uit de pensioenfondsen heeft plaatsgevonden in de jaren vóór de crisis.
Ik denk dat 1,5% meer rendement op Amerikaanse obligaties ook wel eens een reden zou kunnen zijn.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:47 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Het gaat al een tijdje (zeer) goed met de Amerikaanse economie, terwijl Europa en met name de Eurozone nauwelijks groei laat zien, niet zo gek dus dat beleggers hun euro's inwisselen voor dollars.
Een lage koers levert alleen inflatie op relatief aan de externe exposure. Hoe lager de exposure hoe kleiner het effect.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:48 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Jammer dat de inflatie in de hele werleld opliep. Wat probeer je te bewijzen met posten a la Duke (TM) ?
Zo moeilijk is toch niet te begrijpen dat een lage valutakoers inflatie in de hand werkt, en dus koopkracht uitholt. Anders moet je eens babbelen met je knuffel Draghi, want die geeft aan dat dat de reden is om de euro te bebasen, anders hebben we geen inflatie.
[..]
Dat is echt amateuristisch vergeleken wat de EU thans ten faveure van de knoflooklanden nu jat. Maken wij ons druk over een paar miljard bezuinigingen, of eenmalig 20 mrd aandeel in een Griekse default, terwijl we 40 mrd per jaar inboeten. Kan jou geen reet schelen, de rest van Nederland wel.
Ik denk dat dat alleen te maken heeft met Draghi om een transfer naar italie en spanje te bewerkstelligen.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:48 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik denk dat 1,5% meer rendement op Amerikaanse obligaties ook wel eens een reden zou kunnen zijn.
Nou, dat was toch niet zo moeilijk om toe te geven dat je stelling nergens op sloeg?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:50 schreef HiZ het volgende:
[..]
Een lage koers levert alleen inflatie op relatief aan de externe exposure. Hoe lager de exposure hoe kleiner het effect.
Uit het simpele feit dat er bij sommige landen sprake is van een negatieve yield en bij andere niet blijkt al dat die transfer NIET plaatsvindt.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:50 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Ik denk dat dat alleen te maken heeft met Draghi om een transfer naar italie en spanje te bewerkstelligen.
Ik denk bovendien dat je de grafieken van zes maanden terug ook wel kunt vinden
De reden is om de EU nachtmerrie te redden en een transfer te forceren. Not cool
Nee, jouw ideeën hebben niks te maken met de realiteit waarin de eurozone een relatief geringe externe exposure heeft.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:52 schreef crashbangboom het volgende:
[..]
Nou, dat was toch niet zo moeilijk om toe te geven dat je stelling nergens op sloeg?
Dus een lagere koers levert inflatie op. Geen nieuws, volgens Draghi is dat het hele doel van QE. Maar het echte doel is een transfer van waarde binnen de EU.
Pardon? Mag jij uitleggen wanneer de pensioenen werderom gekort worden, omdat pensioenfondsen en verzekeraars volstrekt onderdekt raken....quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:52 schreef HiZ het volgende:
[..]
Uit het simpele feit dat er bij sommige landen sprake is van een negatieve yield en bij andere niet blijkt al dat die transfer NIET plaatsvindt.
Niet mijn ideeen, die van lieveling Draghi. Je kunt niet doorlopend beide zijden van het argument kiezen, naar gelang het uitkomt.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 21:53 schreef HiZ het volgende:
[..]
Nee, jouw ideeën hebben niks te maken met de realiteit waarin de eurozone een relatief geringe externe exposure heeft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |