Nu kieken de scouts.quote:Op donderdag 19 februari 2015 22:27 schreef Sked het volgende:
Cillessen keept dus twee goede potjes per jaar. Tegen Spanje en tegen Legia.
tijdens Nederland-Brazilië was hij ook topquote:Op donderdag 19 februari 2015 22:27 schreef Sked het volgende:
Cillessen keept dus twee goede potjes per jaar. Tegen Spanje en tegen Legia.
iddqdquote:Op donderdag 19 februari 2015 22:27 schreef Baconbus het volgende:
We kunnen niet verliezen. Cillessen = cheatcode/uberhaxor.
Dat soort wedstrijden tellen niet.quote:Op donderdag 19 februari 2015 22:27 schreef Evertjan het volgende:
[..]
tijdens Nederland-Brazilië was hij ook top
Sierd is het met je eens.quote:Op donderdag 19 februari 2015 22:27 schreef Coco98 het volgende:
Cillissen speelt de wedstrijd van zijn leven.
ja wel hoorquote:Op donderdag 19 februari 2015 22:28 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat soort wedstrijden tellen niet.
T schijnt dat hij er ook nootjes mee kan oprapenquote:Op donderdag 19 februari 2015 22:26 schreef Sked het volgende:
[..]
Beginnen over de penis van Seedorf. So Gay.
Kijk jij voor het eerst naar Ajax na de winterstop?quote:Op donderdag 19 februari 2015 22:29 schreef silverhill het volgende:
Waarom hoeven die Polen nauwelijks moeite te doen om kans na kans te creëren, en krijgt Ajax bijna geen bal meer de 16 in?
Het is maar goed dat Kieft niet live in de Arena zit want dan hadden ze nu geen lijnen meer gehad daar.quote:Op donderdag 19 februari 2015 22:28 schreef Evertjan het volgende:
Wim Kieft voorspelde dat Ajax zou winnen met 1-0
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |