Het komt ook wel echt traag op gang, sterker nog, die gang blijft eigenlijk wel weg in ep 1.quote:Op donderdag 19 februari 2015 15:10 schreef Brammetjuh94 het volgende:
Ik heb het een half uurtje gespeeld. Ik speelde het samen met een vriend. Ik vond het leuk, hij vond het kut. Wil wanneer er meer episodes zijn wel verder spelen.
Ja, precies, daarom wacht ik tot er wat meer episodes zijn.quote:Op donderdag 19 februari 2015 16:07 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Het komt ook wel echt traag op gang, sterker nog, die gang blijft eigenlijk wel weg in ep 1.Verwacht veel actie in de volgende.
Beetje jammer dat een omelet juist rond is en een wafel vierkant, die knopjes zitten precies omgedraaid.quote:Op woensdag 25 maart 2015 14:47 schreef Lindgren. het volgende:
Episode 2 is inmiddels uit.Stuk meer actie. Heb er wel een goed gevoel over. Is alleen weer een beetje kort.
Oh EN DE KEUZES MAN. DE KEUZES.
[ afbeelding ]
Ik had gisteravond geen tijd. misschien ga ik vanavond spelen.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 20:22 schreef Lindgren. het volgende:
Volgens mij ben ik de enige hier die het nog volgt, maar Ep 3 is vandaag uitgekomen.
Je gaat 'm episch vinden.quote:Op woensdag 20 mei 2015 11:42 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Ik had gisteravond geen tijd. misschien ga ik vanavond spelen.
Anders bewaar ik hem tot het weekend.
quote:
Deze episode was inderdaad erg goed gedaan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je kunt je saved game later nog terugherunterladen en de fotomomentjes meepakken, die blijven dan later staanquote:Op woensdag 20 mei 2015 14:14 schreef 44rdbei het volgende:
[..]ik vond de eerste 2 al grote klasse, dat belooft wat.
Ik ga nu ook meer op de foto momenten letten, in aflevering 1 had ik er totaal niet opgelet en had er dus maar een paar. in aflevering 2 had ik ze bijna allemaal maar ook een paar gemist.
Kijken of ik ze nu allemaal kan meepakken.
Speel liever in 1 keer door, voelt ook een beetje als cheaten.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 16:59 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Je kunt je saved game later nog terugherunterladen en de fotomomentjes meepakken, die blijven dan later staan.
ik geef het ook maar aan voor het geval je het niet wistquote:Op dinsdag 28 juli 2015 19:14 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Speel liever in 1 keer door, voelt ook een beetje als cheaten.
Vanavond kan ik aan het nieuwe deel beginnen
Nice, ben zelf niet in de buurt van mijn PS4, maar ga 'm eind deze week spelen denk ik.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 16:54 schreef Maanvis het volgende:
De volgende episode is uit!. Ik heb hem thuis al binnen, vanavond of morgen eens kijken
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: begin e4Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
quote:Op woensdag 29 juli 2015 11:48 schreef Maanvis het volgende:
Ik was meer gefrustreerd dat ik me weer uit die hele 'waarom was je er niet voor me' situatie moest zien te redden.SPOILER: begin e4Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Cikx op 29-07-2015 13:24:36 ]
Ik zou het zeker aanraden! Het wordt steeds beter.quote:Op woensdag 29 juli 2015 13:18 schreef MrBanaan1 het volgende:
Heb alleen deel 1 gespeeld, maar![]()
![]()
Toch maar eens kijken of ik die andere 3 even haal
Ik moet zeggen dat ik 17E voor die andere 4 delen wel prijzig vond. Zeker een leuk spel, maar toch. Evt in de sale. Sws nog een backlog hehequote:Op woensdag 29 juli 2015 13:22 schreef Cikx het volgende:
[..]
Ik zou het zeker aanraden! Het wordt steeds beter.
Begrijpelijk. Heb zelf niet het geduld om te wachten en ben toch al gewend om dat soort prijzen neer te leggen voor Telltale games die minder content bieden.quote:Op woensdag 29 juli 2015 13:31 schreef MrBanaan1 het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik 17E voor die andere 4 delen wel prijzig vond. Zeker een leuk spel, maar toch. Evt in de sale. Sws nog een backlog hehe
Het zou wat dat betreft inderdaad dragelijker zijn als ze het per week zouden doen zoals TV-series. 2 Maanden tussen elke aflevering is erg veel.quote:Op woensdag 29 juli 2015 13:44 schreef Drieklank het volgende:
Een paar maanden geleden de Let's Play gekeken. Aangrijpend verhaal. Ontzettend frustrerend dat het in mondjesmaat wordt aangeboden. Op het puntje van je stoel zitten wachten tot het gaat gebeuren, zoals eerder opgemerkt in dit topic. Ik kan niet wachten tot alles is uitgebracht, zodat ik in een keer alles kan zien. Tot die tijd probeer ik de game te vergeten.
Eerst eens kijken of mn toetsenbord VVVVVV gaat overlevenquote:Op woensdag 29 juli 2015 13:50 schreef Cikx het volgende:
[..]
Begrijpelijk. Heb zelf niet het geduld om te wachten en ben toch al gewend om dat soort prijzen neer te leggen voor Telltale games die minder content bieden.
[..]
Het zou wat dat betreft inderdaad dragelijker zijn als ze het per week zouden doen zoals TV-series. 2 Maanden tussen elke aflevering is erg veel.
ik vind zo'n episodisch format juist wel wat hebben.. dan blijft de game langer in je gedachten. Ondertussen beginnen dingen in E2 en E3 echt serieus dingen te veranderen in E4, dus replayability is sowieso groot tot die tijd.quote:Op woensdag 29 juli 2015 13:44 schreef Drieklank het volgende:
Een paar maanden geleden de Let's Play gekeken. Aangrijpend verhaal. Ontzettend frustrerend dat het in mondjesmaat wordt aangeboden. Op het puntje van je stoel zitten wachten tot het gaat gebeuren, zoals eerder opgemerkt in dit topic. Ik kan niet wachten tot alles is uitgebracht, zodat ik in een keer alles kan zien. Tot die tijd probeer ik de game te vergeten.
E4 moet ik nog zien, dus ik ben benieuwd.quote:Op woensdag 29 juli 2015 14:09 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ik vind zo'n episodisch format juist wel wat hebben.. dan blijft de game langer in je gedachten. Ondertussen beginnen dingen in E2 en E3 echt serieus dingen te veranderen in E4, dus replayability is sowieso groot tot die tijd.
Toen het scherm in e4 weer voor het eerst rood begon te flikkeren en 'Accept/Refuse' in beeld kwam dacht ik trouwens 'WTF game, waarom doe je dit me aan!!'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: einde e4Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 21:58 schreef Maanvis het volgende:
SPOILER: einde e4Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 22:13 schreef Cikx het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 22:14 schreef Maanvis het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 22:19 schreef Maanvis het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is gewoon heel wrang om hem daar bijna letterlijk te horen bekennen wat ie heeft gedaan.quote:Op zaterdag 1 augustus 2015 23:45 schreef Cikx het volgende:
Klinkt heel plausibel inderdaad, ben benieuwd.
Zo geloofwaardig vind ik het niet, geen een tiener praat op die manierquote:Op maandag 3 augustus 2015 14:10 schreef Drieklank het volgende:
Net E4 gekeken. Eerste reactie: oh nee, nee, nee, nee, niet jeweetwel, niet jeweetwel! Ik kon het niet aan![]()
Ik ben trouwens stikjaloers op de makers van de game. Hoe komen ze toch steeds op die gevatte opmerkingen, niet alleen in de dialoog, maar ook de teksten op muren, in het dagboek, de sms-berichten, dingen als 'oh deer' en 'dokter Bill'. Hoe komen ze op alle details waarmee ze de ruimtes inrichten, wat je aan spullen vindt in een klaslokaal, een huis of een camper? En dan nog het inlevingsvermogen in hoe jongeren met elkaar praten en sociale media gebruiken om de dialoog geloofwaardig neer te zetten.
Kunstenaars wat mij betreft.
Dus er zijn bijvoorbeeld de afgelopen tijd niet veel video's op Youtube geplaatst van dronken en/of gedrogeerde meisjes in gênante situaties, die vervolgens voor hoer worden uitgemaakt en tot zelfmoord worden gedreven, waarna iedereen opeens gechoqueerd reageert als het in het nieuws komt?quote:Op maandag 3 augustus 2015 14:52 schreef Cikx het volgende:
[..]
Zo geloofwaardig vind ik het niet, geen een tiener praat op die manier
Ik heb het meer over het taalgebruik in de dialogen zelf. Zoals het woord ''hella'' en als Max op gegeven moment zegt ''ready for the mosh pit shaka brah'' oid. Dat slaat de plank wel redelijk mis. Ook het gebruik van internetmemes op shirts, muren en gesprekken is erg overdreven.quote:Op maandag 3 augustus 2015 15:36 schreef Drieklank het volgende:
[..]
Dus er zijn bijvoorbeeld de afgelopen tijd niet veel video's op Youtube geplaatst van dronken en/of gedrogeerde meisjes in gênante situaties, die vervolgens voor hoer worden uitgemaakt en tot zelfmoord worden gedreven, waarna iedereen opeens gechoqueerd reageert als het in het nieuws komt?
SPOILER: e4Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
Er is nog een South Park aflevering geweest over het woord 'hella', dus ik denk dat het even populair taalgebruik is geweest in de VS en ik vond dat moment tussen Chloe en Max wel herkenbaar, omdat ik meisjes onder elkaar wel vaker grapjes hoor maken met ironisch gebruikte 'stoere taal'.quote:Op maandag 3 augustus 2015 15:57 schreef Cikx het volgende:
[..]
Ik heb het meer over het taalgebruik in de dialogen zelf. Zoals het woord ''hella'' en als Max op gegeven moment zegt ''ready for the mosh pit shaka brah'' oid. Dat slaat de plank wel redelijk mis. Ook het gebruik van internetmemes op shirts, muren en gesprekken is erg overdreven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |