Dat zullen we nooit weten, want bans worden hier niet besprokenquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:43 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Dat ligt niet aan hem, dat ligt aan iets wat hij in een ander topic heeft gepost. Dat hebben de mods verkeerd opgevat.
Ik weet niet hoe jij je Rome-trip hebt gedaan, maar wij gingen dus met school en die hebben al jaaaaren ervaring in Romequote:Op donderdag 19 februari 2015 13:44 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ik vind het ook machtig mooi allemaal; alleen de Trevi-fontein vond ik dan de minst bijzondere van dat rijtje
San Gimignano is met al die torentjes toch? Of is dat een andere?quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:46 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ik vind de iets kleinere Italiaanse stadjes in Toscane vaak nog wat chiller. Luca, Sienna, Arezzo, San Gimignano
Ik denk dat het een groot verzonnen verhaal isquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:46 schreef RijstbaI het volgende:
[..]
Hij heeft zijn vriendin ingeruild omdat hij een ander toch leuker vindt misschien
Kortom: Italiëquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:46 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ik vind de iets kleinere Italiaanse stadjes in Toscane vaak nog wat chiller. Luca, Sienna, Arezzo, San Gimignano
Ik ben er nu 3x geweest. Een keer een week met school (toen hebben we dat kerkje ook bezocht, met nog 20 anderen), en nog twee 2/3 dagen.quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:46 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe jij je Rome-trip hebt gedaan, maar wij gingen dus met school en die hebben al jaaaaren ervaring in Rome. Dus dan bezoek je ook echt wel toffe plekken waar je niet zomaar naartoe zou gaan. De basiliek van Santa Maria in Trastevere is er ook zo eentje. Prachtig kerkje, liepen amper toeristen rond, omdat het gewoon niet interessant lijkt, maar het toch heel mooi is.
Dat is die ja.quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:47 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
San Gimignano is met al die torentjes toch? Of is dat een andere?
Lang geleden dat ik daar ben geweest...
Oh dus door jou is die mattie van Rijstbal neergestoken?quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:47 schreef Timmy_Turner het volgende:
Mijn bezoek aan Rome met mijn alter ego Enzo is nog steeds een van de mooiste uit mijn geschiedenis met een controller in mijn hand
Ja klopt. Pokke-end rijden over kronkelende bergweggetjes, maar het dubbel en dwars waardquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:47 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
San Gimignano is met al die torentjes toch? Of is dat een andere?
Lang geleden dat ik daar ben geweest...
Ik bedoelde Ezioquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:48 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Oh dus door jou is die mattie van Rijstbal neergestoken?
Verona is ook machtig mooi jaquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:48 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Dat is die ja.
Zit ook in Assassins Creed 2
Verona is mijn favoriete stad in Italia, maar eigenlijk moet je daar niet op 1 stad focusen, het hele land is geweldig, zowel natuur als cultuur![]()
Ezioquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:47 schreef Timmy_Turner het volgende:
Mijn bezoek aan Rome met mijn alter ego Enzo is nog steeds een van de mooiste uit mijn geschiedenis met een controller in mijn hand
Al aangepast maar echt slecht jaquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:49 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ezio![]()
Of scheurde je er met een Ferrari doorheen?
quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:49 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ezio![]()
Of scheurde je er met een Ferrari doorheen?
De McDonalds is egt kut daar ja.quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:50 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Ostia_____! Wat een ellende, daar ben ik toen met school geweest
![]()
Ik ben daar in de buurt een jaar of 12 geleden met mn ouders op vakantie geweest. Toen we dus een dag in Verona zelf waren gingen m'n vader even bij het stadion kijken, en bleek dat alle hekken gewoon open stonden en we konden rechtstreeks het veld oplopen. Dus ik, zo cool als ik je als puber kan zijn, ben toen even op de middenstip gaan staan, gewoon omdat het konquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:48 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Dat is die ja.
Zit ook in Assassins Creed 2
Verona is mijn favoriete stad in Italia, maar eigenlijk moet je daar niet op 1 stad focusen, het hele land is geweldig, zowel natuur als cultuur![]()
Ook ff een dikke drol op die middenstip gelegd of niet?quote:Op donderdag 19 februari 2015 13:52 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Ik ben daar in de buurt een jaar of 12 geleden met mn ouders op vakantie geweest. Toen we dus een dag in Verona zelf waren gingen m'n vader even bij het stadion kijken, en bleek dat alle hekken gewoon open stonden en we konden rechtstreeks het veld oplopen. Dus ik, zo cool als ik je als puber kan zijn, ben toen even op de middenstip gaan staan, gewoon omdat het kon
Waarom lach ikquote:Op donderdag 19 februari 2015 13:52 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ook ff een dikke drol op die middenstip gelegd of niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |