Dat is juist het probleem in ranked. 0-3 maakt niet zoveel uit, als je mid veel beter farmed. Zag je ook in de finals, Storm die geprakt werd, maar zoveel betere farm had dat ie gewoon zijn ding kon doen aan het eind.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 19:10 schreef sjaak_trekbek het volgende:
Brrr, jammer dat je zo afhankelijk bent van je mid speler.
Als die binnen 5 minuten 0-3 gaat is het zo meestal wel gg...
Je moet niet de TI Finals vergelijken met pub games, als er daar first blood valt roept de helft al "gg" en gaan er 3 feeden of throwen.quote:Op zondag 16 augustus 2015 19:57 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Dat is juist het probleem in ranked. 0-3 maakt niet zoveel uit, als je mid veel beter farmed. Zag je ook in de finals, Storm die geprakt werd, maar zoveel betere farm had dat ie gewoon zijn ding kon doen aan het eind.
Das dan ook weer waar.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 14:39 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Je moet niet de TI Finals vergelijken met pub games, als er daar first blood valt roept de helft al "gg" en gaan er 3 feeden of throwen.
Solo 4.7, party 3.9 -.- Maar party mmr maakt me geen reet uit, speel daar net zo yolo als in een normale pubquote:Op maandag 24 augustus 2015 14:26 schreef hehehe het volgende:
mmr check! hoe noob zijn jullie?
party 3.9 solo 4.9
1k mmr verschil![]()
de ene losing streak na de andere. en met vrienden verlies ik sowieso altijd, ze willen niet meer met mij spelen want ik ben gecursed.
![]()
Ik zit altijd tussen de 3.5 en 2.5 solo. Doorgaans in 1x van 2.5 naar 3k zonder verliezen. Daarna beland ik weer tussen de ego spelers zonder minimap.quote:Op maandag 24 augustus 2015 14:26 schreef hehehe het volgende:
mmr check! hoe noob zijn jullie?
party 3.9 solo 4.9
1k mmr verschil![]()
de ene losing streak na de andere. en met vrienden verlies ik sowieso altijd, ze willen niet meer met mij spelen want ik ben gecursed.
![]()
Hoezo is dit slechter?quote:Op zaterdag 12 september 2015 22:38 schreef Polacco het volgende:
Gg ez voor dota. Reborn is het begin van het einde. Ipv 6.85 komen ze met een slechtere versie van 6.84 All hail Icefrog...
De ontzettend slechte interface? De talloze bugs, glitches en crashes?quote:
Met 't subtiele verschil dat dit minder vreet van je PC, beter netwerk heeft (dus betere verbinding, minder problemen) en grafisch veel meer mogelijkheden heeft, het voor valve en modders veel makkelijker is om custom games te maken.quote:Op zondag 13 september 2015 15:56 schreef Polacco het volgende:
[..]
De ontzettend slechte interface? De talloze bugs, glitches en crashes?
If it ain't broke, don't try to fix it...
Het is een stapje terug dus is het gelijk helemaal afgelopen met Dota 2.quote:Op zondag 13 september 2015 15:56 schreef Polacco het volgende:
[..]
De ontzettend slechte interface? De talloze bugs, glitches en crashes?
If it ain't broke, don't try to fix it...
Vrij normaal in low prio toch?quote:Op maandag 21 september 2015 13:34 schreef YoshiBignose het volgende:
Enige wat mij opvalt is dat ik minder snel games vind... heel raar. Gisteren moest ik 7,5 minuten wachten, heb ik nog nooit gehad in m'n hele Dota carrière.
De daling in het gemiddelde aantal spelers zegt genoeg. Nog nooit eerder haakten er zoveel spelers af als nu.quote:Op maandag 21 september 2015 13:17 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Het is een stapje terug dus is het gelijk helemaal afgelopen met Dota 2.
Typische internet redenatie.
Ze hebben er net meer servers bij moeten zetten omdat het aan z'n max capaciteit zatquote:Op maandag 21 september 2015 22:50 schreef Polacco het volgende:
[..]
De daling in het gemiddelde aantal spelers zegt genoeg. Nog nooit eerder haakten er zoveel spelers af als nu.
Ik heb afgelopen zondag de 18 gehaald, ik snapte er niets van ik dacht zelfs dat ik wel zou zijn vergeten te clicken.quote:Op maandag 21 september 2015 13:34 schreef YoshiBignose het volgende:
Enige wat mij opvalt is dat ik minder snel games vind... heel raar. Gisteren moest ik 7,5 minuten wachten, heb ik nog nooit gehad in m'n hele Dota carrière.
Voor mij niet, heb nooit hoger gehaald dan 4 min, meestal 2 a 3. Dacht ook dat ik niet goed had geklikt of niet meer kon minimizen ofzo....quote:Op maandag 21 september 2015 18:47 schreef Holy_Goat het volgende:
[..]
Vrij normaal in low prio toch?
Ze hadden geen rotzooi moet uitbrengen die nog lang niet af was.quote:Op maandag 21 september 2015 23:54 schreef Harlon het volgende:
[..]
Ze hebben er net meer servers bij moeten zetten omdat het aan z'n max capaciteit zat
Ik zou het geen rotzooi willen noemen. Dat je afgelopen weekend bijna geen matches vond was een irritante fout, maar hebben ze dezelfde dag nog hersteld. Zelfde had kunnen gebeuren in Source 1 client. En ja er zitten nog genoeg bugs in, die had je ook in de source 1 client. Weet nog goed dat iedere keer dat venge dood ging de server crashte. Ze hadden er nog iets meer aan mogen poetsen wat mij betreft, maar ze verbergen ook nergens dat het gewoon een open beta is.quote:Op dinsdag 22 september 2015 10:58 schreef Polacco het volgende:
[..]
Ze hadden geen rotzooi moet uitbrengen die nog lang niet af was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |