Oeh ja deze ken ik.quote:Op woensdag 25 februari 2015 20:06 schreef Loekie1 het volgende:
Bananenpannekoekjes: rijpe banaan prakken in een losgeklopt ei, beetje bakpoeder erbij, goed roeren en bakken maar. Daarna kaneel erover.
Alleen maar een beetje bakpoeder? Geen pannenkoekenmeel?quote:Op woensdag 25 februari 2015 20:06 schreef Loekie1 het volgende:
Bananenpannekoekjes: rijpe banaan prakken in een losgeklopt ei, beetje bakpoeder erbij, goed roeren en bakken maar. Daarna kaneel erover.
Yup, daarom eet ik dat niet meer elke dag. Mij gaat het erom dat ik niet teveel koolhydraten binnen krijg. Vreemd genoeg valt fruit dan wel af. Althans de meeste soortenquote:Op woensdag 25 februari 2015 20:51 schreef Aventura het volgende:
In een banaan zitten koolhydraten hoor
Ik snap het nog steeds niet.quote:
Zal je toch maar eens quoten ondanks de mobiele versie. Lees en leer.quote:Op woensdag 25 februari 2015 23:58 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik snap het nog steeds niet.
A leer quoten
B het is RIP aan de nabestaanden
C OP is openingspost
D TS is topic starter
Nee, geen meel. Probeer maar. Het kan ook wel zonder bakpoeder.quote:Op woensdag 25 februari 2015 20:49 schreef mig72 het volgende:
[..]
Alleen maar een beetje bakpoeder? Geen pannenkoekenmeel?
Ken uw FOK!klassiekers.quote:Op donderdag 26 februari 2015 01:50 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Zal je toch maar eens quoten ondanks de mobiele versie. Lees en leer.
Ten eerste som je niet op met letters. Mocht je dit toch doen plaats je het als punt A, punt B etc.
Ten tweede hoeven de nabestaanden niet te rusten in vrede. Deze condoleer je....
Ten derde was de zin in het engels en refereerde ik aan het Engelse Original Poster. Sorry dat ik deze gigantische blunder heb gemaakt.
Of je kapt hiermee en richt je op het onderwerp. Hij heeft uitgelegd wat hij bedoelde, case closed.quote:Op donderdag 26 februari 2015 08:12 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ken uw FOK!klassiekers.
When in Rome...
Je moet dus eerst een bloedwaarden test doen, voordat je weet wat je kan gaan eten, begrijp ik hieruit?quote:Op donderdag 26 februari 2015 23:00 schreef Diconnected het volgende:
Ik ga dit eens volgen. Ik probeer nu een aantal weken kh-arm te eten en ik vind het vrij lastig. Ik heb type 1 diabetes en werd op aanraden van mijn arts op dit 'dieet' gewezen. Aangezien ik toch nog wel wat koolhydraten moet eten, is het soms lastig alles te balanceren ook met de insuline. De ene dag gaat dus beter dan de andere.
Ik eet nu 's ochtends kwark met wat muesli en lijnzaad, in de middag kh arm brood (wat trouwens echt belachelijk duur is, maar dat terzijde) en 's avonds veel groente en dan vlees/vis/kip en de ene keer wel wat qua kh (rijst, aardappels, pasta oid), en dan niet veel. Maar soms ook helemaal niet, ligt dus ook weer aan de bloedglucosewaardes.
Yep. En als ik dan aan de hoge kant zit hoef ik dus minder koolhydraten te eten. Als ik aan de lage kant zit moet ik dus juist koolhydraten eten.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 00:51 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Je moet dus eerst een bloedwaarden test doen, voordat je weet wat je kan gaan eten, begrijp ik hieruit?
Handig, maar omslachtig en oervervelend.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 09:46 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Yep. En als ik dan aan de hoge kant zit hoef ik dus minder koolhydraten te eten. Als ik aan de lage kant zit moet ik dus juist koolhydraten eten.
fruit zonder suiker?quote:Op woensdag 25 februari 2015 22:07 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Yup, daarom eet ik dat niet meer elke dag. Mij gaat het erom dat ik niet teveel koolhydraten binnen krijg. Vreemd genoeg valt fruit dan wel af. Althans de meeste soorten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |