Je geeft natuurlijk allerlei voorbeelden van voedsel die je dus niet als maaltijden kunt gebruiken, maar meer als snack of iets wat je door je salade heen doet voor de smaak(avocado, gedroogd fruit, bonen). Avocado en bonen als groente eten, dat is pas nonsense.quote:Op donderdag 19 februari 2015 00:52 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Juist
Beide stellingen zijn nogal onzinnig. Wanneer je avocado, bonen etc. als groente neemt i.c.m gedroogd fruit en bananen eet kom je ook hoog uit qua voedingswaarden waaronder ook de energie (kilojoule/kcals). Dit zal niet snel gebeuren, maar zeggen dat dit niet kan omdat het brein dit zal inhiberen door te kotsen is incorrect. Dan negeer je namelijk het fruit en groente wat hoog is in kcals en ga je uit van sla etc.
Tweede stelling bedoel je waarschijnlijk de down regulatie van energieuitgave bij een kcal tekort. Ook wel starvation mode genoemd door sommige. Dan blijft nog altijd het punt staan dat de inkomsten lager moeten zijn dan de uitgave. Wanneer de uitgave daalt door die regulatie zal je met minder kcals uit eten alsnog afvallen.
Dat bleek ook uit de minnesota starvation experiment wat het uiterste is qua ondervoeding.
Mijn punt is dan ook dat het heel moeilijk zal worden om aan te komen van groente en fruit, alleen op het punt dat je staat te kotsen betekent dat je er teveel van hebt gegeten.quote:maar zeggen dat dit niet kan omdat het brein dit zal inhiberen door te kotsen is incorrect
Noem dat dan maar schijnafvallen. Ben je veel spiermassa kwijt en die pondjes komen zo weer terug als je het dieët na een paar maanden of voor sommigen een paar jaar alweer zat bent en aan de junk gaat zitten. Een koolhydraatarm dieët, is een korte termijn iets.quote:Wanneer de uitgave daalt door die regulatie zal je met minder kcals uit eten alsnog afvallen.
Ik vraag mij heel erg af waar jij deze informatie vandaan gehaald hebt. Sowieso... eiwitten in een banaan? Die ene gram is wel verwaarloosbaar lijkt mij...quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:37 schreef VMonkey het volgende:
Wat men moet begrijpen is dat het niet belangrijk is hoeveel je eet maar wat je eet. De hoge voedingswaarden die in bijvoorbeeld bananen zitten, die heb je juist nodig om op een juiste manier af te vallen. Je geeft je lichaam met die energie de kans om op te bouwen en ook te herstellen van je vorige foute diëten. De (plantaardige)eiwitten die in bananen zitten zullen veel beter opgenomen worden in je lichaam dan (dierlijke)eiwitten in bijv. kwark of yoghurt en de nutrities die in de bananen zitten scheiden afvalstoffen af.
Dit geeft dan ook de reden waarom je bijvoorbeeld met 500 calorieën teveel aan bananen eet toch efficiënter zal afvallen dan met 500 calorieën minder met alleen groente en vlees. Het laatste wat je wil is je lichaam uithongeren ondanks dat je je verzadigd voelt.
7 kilo in vier weken is erg veel. Het gezondst is tussen de pond en kilo per week te verliezen, behalve als je zwaar overgewicht hebt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 14:18 schreef Yuriko het volgende:
[..]
Ik vraag mij heel erg af waar jij deze informatie vandaan gehaald hebt. Sowieso... eiwitten in een banaan? Die ene gram is wel verwaarloosbaar lijkt mij...
Het gaat idd vooral om wat je binnenkrijgt, zo kan je ook afvallen op marsen en twixen... maar of je daar nou echt gezonder van wordt? Met een dieet laag in khd eet je juist heel gezond, veel groentes, eiwitten en gezonde vetten. En je hongert jezelf ook niet uit, ten eerste heb je bijna geen honger. En ten tweede is je lichaam doordat je laag in khd zit overgeschakeld naar vetverbranding als voornaamste brandstof (ipv khd/glucogeen), wanneer je overgewicht hebt, bezit je hier ook plenty van. Je moet er alleen om denken dat je door je voeding ook genoeg vet binnenkrijgt.
Daarnaast zijn plantaardige eiwitten zijn niet per definitie beter. Neem een (biologisch) ei, deze zit bomvol goede aminozuren en andere goede stoffen, maar het is wel een dierlijk product.
Herstellen van vorige diëten? Ik denk niet dat je lichaam zo'n zwaar trauma zal oplopen van een paar maandjes Sonja Bakkeren.
Het dieet gaat heel goed tot nu toe. 7 kilo afgevallen in 4 weken
Wat ik eet: tsja verschillend haha. Wel veel eieren, vis en vlees en groentes. Tegenwoordig heb ik ook een amandelpannekoekje ontdekt, dit eet ik soms als ontbijt met bijvoorbeeld tonijnsalade of blauwe bessen. Gister heb ik courgette lasagne gemaakt met geitenkaas, wat onwijs goed was bevallen, zelfs door mn moeder die geen low carb diet volgt. Je kan de geitenkaas ook weglaten en een beetje brie erbij nemen. Heerlijk.
kwark met een beetje whey poeder is nog lekkerder dan een danoontje of 'kwark' dat vol zit met suiker/smaakstoffen. of je doet er een beetje 0 cal limonade bij, maar dat is toch net iets minder.quote:Op donderdag 19 februari 2015 09:33 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ben werkende en ben inmiddels al 30 minuten bezig het weg te krijgen
De mexicaanse keuken maakt juist veel gebruik van avocado's en bonen. Chili con carne, wraps met beide groente, guacamole etc. Zelfs de hollandse erwtensoep of bonensoep. Zijn gewone en gebruikelijk recepten. Zelfs hier. Maar het was ook meer als voorbeeld bedoeld om aan te geven dat er ook groentes bestaan die veel meer kcals bevatten.quote:Op donderdag 19 februari 2015 11:37 schreef VMonkey het volgende:
[..]
Je geeft natuurlijk allerlei voorbeelden van voedsel die je dus niet als maaltijden kunt gebruiken, maar meer als snack of iets wat je door je salade heen doet voor de smaak(avocado, gedroogd fruit, bonen). Avocado en bonen als groente eten, dat is pas nonsense.
Wat men moet begrijpen is dat het niet belangrijk is hoeveel je eet maar wat je eet. De hoge voedingswaarden die in bijvoorbeeld bananen zitten, die heb je juist nodig om op een juiste manier af te vallen. Je geeft je lichaam met die energie de kans om op te bouwen en ook te herstellen van je vorige foute dieëten. De (plantaardige)eiwitten die in bananen zitten zullen veel beter opgenomen worden in je lichaam dan (dierlijke)eiwitten in bijv. kwark of yoghurt en de nutrities die in de bananen zitten scheiden afvalstoffen af.
Dit geeft dan ook de reden waarom je bijvoorbeeld met 500 calorieën teveel aan bananen eet toch efficiënter zal afvallen dan met 500 calorieën minder met alleen groente en vlees. Het laatste wat je wil is je lichaam uithongeren ondanks dat je je verzadigd voelt.
[..]
Mijn punt is dan ook dat het heel moeilijk zal worden om aan te komen van groente en fruit, alleen op het punt dat je staat te kotsen betekent dat je er teveel van hebt gegeten.
[..]
Noem dat dan maar schijnafvallen. Ben je veel spiermassa kwijt en die pondjes komen zo weer terug als je het dieët na een paar maanden of voor sommigen een paar jaar alweer zat bent en aan de junk gaat zitten. Een koolhydraatarm dieët, is een korte termijn iets.
Gooi er wat slimpie aanmaaksirook doorheen, dan is het gewoon aarbeien yoghurt.quote:
Recept amandelpannekoekjes?quote:Op donderdag 19 februari 2015 14:18 schreef Yuriko het volgende:
[..]
Wat ik eet: tsja verschillend haha. Wel veel eieren, vis en vlees en groentes. Tegenwoordig heb ik ook een amandelpannekoekje ontdekt, dit eet ik soms als ontbijt met bijvoorbeeld tonijnsalade of blauwe bessen. Gister heb ik courgette lasagne gemaakt met geitenkaas, wat onwijs goed was bevallen, zelfs door mn moeder die geen low carb diet volgt. Je kan de geitenkaas ook weglaten en een beetje brie erbij nemen. Heerlijk.
laffing aut laudquote:Op donderdag 19 februari 2015 09:54 schreef Yuriko het volgende:
In het boek: The art and science of low carbohydrate living staat ook veel interessante info.
volgens welke natuurwetten gaat dat?quote:Op donderdag 19 februari 2015 15:01 schreef Yuriko het volgende:
Klopt. Ik heb ooit ergens gelezen dat wanneer je meer dan een kilo per week afvalt je ook spiermassa (en uiteraard ook vocht) verliest. Dit is niet iets wat je wilt. Maar bij een low carb dieet heb je vrij weinig glycogeen in je spieren/lever, hieraan zitten ook watermoleculen gebonden. Omdat de eerste dagen je glycogeenvoorraad opraakt, verlies je in een korte tijd veel gewicht. Maar dat is dan nog grotendeels vocht. Dus laat zeggen dat ik zo'n 3 kilo vocht kwijt ben en 4 kilo vet.
Zeg jij nu dat oa bodybuilders aan een vrouwendieet doen?!quote:
Ze zijn niet slecht. Ik probeer er minder van te eten? Man mensen doen alsof ik coke snuif om af te vallenquote:Op donderdag 19 februari 2015 16:36 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Gooi er wat slimpie aanmaaksirook doorheen, dan is het gewoon aarbeien yoghurt.
Of wat fruit erin, ik gooi er een lading ananas in bijvoorbeeld. (Al zal jij dat niet doen aangezien je denkt dat carbs slecht zijn ofzo)
Heb t gegeten met een halve kinderbanaan en muesli/lijnzaad. Fuck zeg. Morgen probeer ik het weer.quote:Op donderdag 19 februari 2015 15:35 schreef wipes66 het volgende:
[..]
kwark met een beetje whey poeder is nog lekkerder dan een danoontje of 'kwark' dat vol zit met suiker/smaakstoffen. of je doet er een beetje 0 cal limonade bij, maar dat is toch net iets minder.
Zorg gewoon dat je je calorieen telt , je macro's zijn van ondergeschikt belang. Eerst de basis goed hebben, dan kan je wat spelen met je carbs ofzo, maar niet andersom.quote:Op donderdag 19 februari 2015 21:14 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ze zijn niet slecht. Ik probeer er minder van te eten? Man mensen doen alsof ik coke snuif om af te vallen
Doe ik al. Helpt niet. Eiwitten eten en koolhydraten tellen doen me vol voelen.quote:Op donderdag 19 februari 2015 21:16 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Zorg gewoon dat je je calorieen telt , je macro's zijn van ondergeschikt belang. Eerst de basis goed hebben, dan kan je wat spelen met je carbs ofzo, maar niet andersom.
Je wil toch afvallen? Schijt aan hoe het voelt, hoe het smaakt.quote:Op donderdag 19 februari 2015 21:20 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Doe ik al. Helpt niet. Eiwitten eten en koolhydraten tellen doen me vol voelen.
-zucht- Ik heb een vrouwenkwaaltje wat het afvallen lastiger maakt. We zijn niet allemaal gelijk in t afvallenquote:Op donderdag 19 februari 2015 21:30 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Je wil toch afvallen? Schijt aan hoe het voelt, hoe het smaakt.
Afvallen / aankomen is vooral een kwestie van discipline, de methode is simpel: meer/minder eten dan je verbruikt.
Ok meid.quote:Op donderdag 19 februari 2015 22:12 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
-zucht- Ik heb een vrouwenkwaaltje wat het afvallen lastiger maakt. We zijn niet allemaal gelijk in t afvallenHet is in mijn geval geen kwestie van discipline. Wel van hoe eet ik zo dat ik niet meer 24/7 honger heb.
Als ik veel koolhydraten eet heb ik continu honger en word ik moe van het eten.
Wat is er slecht aan mijn dieet? Tell me? Want laten we wel wezen, je weet niet eens wat ik heb gegeten.quote:
Ik persoonlijk vind honger hebben geen probleem.quote:Op donderdag 19 februari 2015 22:20 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Wat is er slecht aan mijn dieet? Tell me? Want laten we wel wezen, je weet niet eens wat ik heb gegeten.
ALLESquote:Op donderdag 19 februari 2015 22:20 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Wat is er slecht aan mijn dieet? Tell me? Want laten we wel wezen, je weet niet eens wat ik heb gegeten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |