Wie scheer ik over 1 kam?quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:13 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Heb ik gedaan. Bedankt.
Je scheert iedereen over een kam; waarom?
jij bent grappig, 80% van de jongere marokaan is in aanraking geweest met justitie! dat is geen generalisatie maar dat zijn gewoon statestieken die je zo kan opzoeken. het overgrote deel van de moslims in nederland hebben niets met nederland, en met de normen en waarden die erbij horen laat staan aan de wetten ALLE cijfers ondersteunen dit.quote:
Damn..dat is echt heel veel...quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:18 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
jij bent grappig, 80% van de jongere marokaan is in aanraking geweest met justitie! dat is geen generalisatie maar dat zijn gewoon statestieken die je zo kan opzoeken. het overgrote deel van de moslims in nederland hebben niets met nederland, en met de normen en waarden die erbij horen laat staan aan de wetten ALLE cijfers ondersteunen dit.
nee als we links moeten geloven zijn het slechts wat incidentjes, kopje thee erbij en klaar is klaraquote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:20 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Damn..dat is echt heel veel...
Links? Rechts?quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:22 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
nee als we links moeten geloven zijn het slechts wat incidentjes, kopje thee erbij en klaar is klara
ach ik zie mezelf niet als links of rechts, ben meer recht voor zijn raap en op de feiten. Maar ben zeker geen extreem rechtse racist, sterker nog heb een hekel aan racisme maar ook de pest aan religies en niet iedereen kan dat goed scheiden.quote:
PVDA, D66, GL en hun scala aan multiculti lief-clubjes die ijverden voor integratie met behoud van cultuur en ruimte bieden voor de meest achterlijke extremen.quote:
Ken het verschil tussen religie en cultuur /nationaliteit. Niet iedere moslim is Marokkaans en niet iedere Marokkaan is moslimquote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:18 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
jij bent grappig, 80% van de jongere marokaan is in aanraking geweest met justitie! dat is geen generalisatie maar dat zijn gewoon statestieken die je zo kan opzoeken. het overgrote deel van de moslims in nederland hebben niets met nederland, en met de normen en waarden die erbij horen laat staan aan de wetten ALLE cijfers ondersteunen dit.
Ja.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:20 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Damn..dat is echt heel veel...
google is je vriendquote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:29 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Ja.
Kom maar op met je 'statestieken'
Inderdaad.quote:
Nu is 54 procent nog veel, maar hier posten dat het om 80 procent gaat, is natuurlijk gewoon stemmingmakerij.quote:54 procent van de Marokkaans-Nederlandse jongeren was tussen de 16 en 22 verdacht van één of meerdere delicten. Overtredingen zoals door rood licht rijden, werden niet meegeteld, diefstal wel.
Bron
quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:18 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
jij bent grappig, 80% van de jongere marokaan is in aanraking geweest met justitie! dat is geen generalisatie maar dat zijn gewoon statestieken die je zo kan opzoeken. het overgrote deel van de moslims in nederland hebben niets met nederland, en met de normen en waarden die erbij horen laat staan aan de wetten ALLE cijfers ondersteunen dit.
quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:27 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
ach ik zie mezelf niet als links of rechts, ben meer recht voor zijn raap en op de feiten. Maar ben zeker geen extreem rechtse racist, sterker nog heb een hekel aan racisme maar ook de pest aan religies en niet iedereen kan dat goed scheiden.
Oh? Hoe dat dan? Loopt heel Albanië, Bosnië-Herzegovina en Kosovo ook nog eens leeg?quote:Op dinsdag 17 februari 2015 07:31 schreef Jibberwism het volgende:
De oplossing is simpel. Moslims die niet kunnen samenleven met mensen die hun profeet beledigen dienen te vertrekken of er aan te wennen, want zo werkt het hier. Dat accepteren andere religies en zij dus ook.
Die gasten hebben niet echt door hoe de situatie ligt volgens mij.
Zelfs ik begin dat gejank van die gasten zat te worden. Vooral zo doorgaan en dan is er met een paar jaar helemaal geen islam meer in Europa. Sukkels.
Geloof het of niet, maar Amerika doet veel van deze acties uit ideologische motieven. Daarnaast is er vaak ook sprake van geldelijk gewin, maar dat neemt niet weg dat er ook ideologische motieven aan te grondslag liggen.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 07:38 schreef Jibberwism het volgende:
[..]
Je kennis van Amerikaanse buitenlandpolitiek is vrij lachwekkend als je meent dat men uit ideologische motieven mensen bevrijdt van dictators
jeetje, das me ook wat nou dan moet ik het maar weer doenquote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:31 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Kon t niet vinden. Post ze maar
Graag recente cijfers van die 80 procent Marokkanen.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:37 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
jeetje, das me ook wat nou dan moet ik het maar weer doen![]()
http://statline.cbs.nl/St(...)G1,G5&STB=G3,G2&VW=T
het is nu ongeveer 65% en inderdaad ik zat er niet geheel juist in, maar het was 80% paar jaar geleden, zat nog in mn geheugen. laten we het erover eens zijn dat het ernstige cijfers zijnquote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Inderdaad.
[..]
Nu is 54 procent nog veel, maar hier posten dat het om 80 procent gaat, is natuurlijk gewoon stemmingmakerij.
Ja. Polen en Roemenen nemen het nu meer over. Stomme moslims ook.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:39 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
het is nu ongeveer 65% en inderdaad ik zat er niet geheel juist in, maar het was 80% paar jaar geleden, zat nog in mn geheugen. laten we het erover eens zijn dat het ernstige cijfers zijn
zoek ze lekker zelf op ik ben er wel klaar mee, met dit hele topic BTWquote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:38 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Graag recente cijfers van die 80 procent Marokkanen.
Nee, het is nu niet ongeveer 65 procent. Er staat toch dat het 54 procent is?quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:39 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
het is nu ongeveer 65% en inderdaad ik zat er niet geheel juist in, maar het was 80% paar jaar geleden, zat nog in mn geheugen. laten we het erover eens zijn dat het ernstige cijfers zijn
quote:Op dinsdag 17 februari 2015 13:40 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
zoek ze lekker zelf op ik ben er wel klaar mee, met dit hele topic BTW
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |